9 geriausi būdai pirkti Bitcoin be asmens tapatybės dokumento (kaip anonimiškai nusipirkti Bitcoin)

Kol Bitcoin neišgarsėjo, žmonės manė, kad Bitcoin yra anonimas. Bet kadangi viskas yra įrašyta į viešai naudojamą pasaulinę knygą („blockchain“), tai iš tikrųjų nėra anoniminė!

Žinokite, kad jei paliksite skaitmeninį taką (pvz., Perkate bitkoinus su ID), tai yra pakankamai laiko ir išteklių klausimas, kaip anonimizuoti operacijas „Bitcoin“ blokų grandinėje.

Štai kodėl vis daugiau žmonių randa būdų, kaip pagerinti savo anonimiškumą bendraujant su „Bitcoin“ tinklu. Daugybė žmonių nori sužinoti, kaip jie gali gauti bitkoinų nenaudodami asmens dokumento.

Siekdamos patenkinti tokius reikalavimus, kai kurios kompanijos siūlo anonimiškai pirkti / parduoti bitkoinus. Taip pat yra tam tikrų gudrybių ir patarimų, kurių reikėtų laikytis, kad liktumėte anonimas.

Taigi, norėdamas patenkinti tokių vartotojų poreikius, šiandien aptarsiu keletą geriausių būdų pirkti bitkoinus be asmens tapatybės dokumento.

Tačiau reikia nepamiršti, kad niekas nėra nemokami pietūs, o šis papildomas anonimiškumas kainuoja. Šie metodai yra 5–10% brangesni nei kiti įprasti bitkoinų pirkimo būdai.

Sakė, pradėkime!!

9 geriausi būdai pirkti Bitcoin be asmens tapatybės & Anonimiškai

1. CEX

CEX.io yra JAV registruota birža, leidžianti vartotojams nusipirkti 100 USD vertės kriptografiją per dieną nereikalaujant jokio asmens tapatybės dokumento. Tai taip pat taikoma, kai perkate naudodamiesi kreditine / debetine kortele.

  • Palaikomos valiutos: USD, EUR, RUB, GBP, USDT, BTC, GUSD, OMG, ONT, ONG, USDT, ADA, USDC, NEO, GAS, BAT, ATOM, XTZ, MATIC, LINK, WABI
  • Palaikomi mokėjimo metodai: kreditinė kortelė, debeto kortelės, SEPA, ACH, „FasterPayments“, „Skrill“, Qiwi

Perskaitykite CEX.io apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie šią populiarią platformą.

Apsilankykite CEX (Pirkite BTC be ID)

2. „CoinMama“

„CoinMama“ yra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems įsigyti „Bitcoin“ anonimiškai. Galite įsigyti 150 USD vertės „Bitcoin“ naudodami debeto / kreditinę kortelę be ID. Jums nereikia rodyti jokios asmens tapatybės kortelės, todėl ji yra labai nenaudinga mažiems pirkiniams. Mūsų „Coinmama“ apžvalga apima visus šios populiarios Izraelyje pagrįstos šifravimo platformos aspektus.

Apsilankykite „CoinMama“

3. „LocalCryptos“

„Localcryptos“ yra „peer-to-peer“ prekyvietė, kuriai nereikia reikalauti jokio ID, kad būtų galima atlikti operacijas platformoje. Jis turi pirkėjų ir pardavėjų beveik 15 000 pasaulio miestų.

Galite susitikti su pardavėjais internete ir vykdyti prekybą internetu ar neprisijungę. Galite sumokėti grynaisiais arba išsiųsti pinigus pavedimu, „PayPal“ arba „SEPA“ arba tiesioginiu banko indėliu (viskas priklauso nuo pardavėjo).

Piniginė nėra laisvės atėmimo vieta, todėl jūs galite kontroliuoti savo lėšas, o platformos veikia kaip sąlyginio deponavimo valdytojas. Mokesčiai yra iš anksto nustatyti ir rinkos formuotojui yra 0,25%, o pirkėjui – 0,75%.

Atsargiai: Būtinai patikrinkite pardavėjo reputaciją; aukštesnė reputacija reiškia patikimesnį pardavėją.

Prisijunkite prie „LocalCryptos“

4. Pirkimas asmeniui

Tai, ko gero, yra viena iš labiausiai neišnaudojamų gudrybių, norint nusipirkti bitkoinų be ID. Didėjant „Bitcoin“ priėmimui, galite susitikti su daugeliu žmonių, kuriems priklauso „Bitcoin“, ir iš tikrųjų galite paprašyti jų tiesiogiai parduoti „Bitcoin“. Nustebsite radę, kad daugelis jų gali būti gerai parduodami jus biržos kaina arba netgi mažesni už rinkos kainą, nes sutaupys pinigų apmokestindami. Taip pat turėtumėte patikrinti keletą šių p2p mainų, kad gautumėte daugiau galimybių.

Įsitikinkite, kad naudojate vieną iš šių geriausių „Bitcoin“ piniginių, kad gautumėte lėšų.

5. Bitcoin bankomatai

Bitcoin bankomatai

Bitcoin bankomatų tendencija nėra labai paplitusi. Bet tai vis tiek yra vienas geriausių būdų pirkti Bitcoin be asmens tapatybės dokumento. Kai kurie BTC bankomatai nereikalauja atskleisti savo tapatybės ir nereikia veido ar pirštų atspaudų.

Galite tiesiog nusipirkti bitkoinų iš tokių bankomatų mainais į fiat valiutą.

„Bitcoin“ bankomatas prašo nuskenuoti savo viešąjį adresą ir perduoda BTC tuo adresu lygiaverčiu fiat, kurį į jį įnešėte. Kai kuriais atvejais, jei neturite viešojo adreso, tiesiog pasirinkite parinktį „neturiu adreso“ ir bankomatas sugeneruos popierinę piniginę (jei ji palaiko tą funkciją)..

Patikrinkite čia, jei jūsų šalyje yra „Bitcoin“ bankomatas

6. „Bitsquare“ (dar žinomas kaip „BISQ“)

„Bitsquare“

„Bitsquare“ yra kriptovaliutų, tokių kaip „Bitcoins“, tarpusavio prekyvietė. Tai visiškai decentralizuotas keitimasis, kuriam nereikia vardo, el. Pašto adreso ar patvirtinimo.

Kad būtų tikrai anoniminis „peer-to-peer“ tinklas, jis naudoja „Tor“ ir nelaiko „fiat“ ar „bitcoins“ savo serveriuose ar savo paskyroje. Kiekvienas šio mainų aspektas yra decentralizuotas nuo užsakymo pateikimo, jo suderinimo iki jo vykdymo.

Šiuo metu tai palaiko 126 kriptovaliutas (įskaitant BTC) ir yra prieinama „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ platformose, tačiau prekybos apimtys yra mažos.

Kaip veikia „Bitsqaure“, šis straipsnis neaptariamas. Bet ateityje „CoinSutra“ apims visus svarbius „Bitsquare“ aspektus …

Pastaba: „Bitsquare“ neseniai buvo pakeistas Bisq dėl autorių teisių klausimų.

Štai „Bitsquare“ įvadinis vaizdo įrašas:

Atsisiųskite „Bitsqaure“

7. Vietinis grybiena

Vietinis grybiena

„Mycelium Local Trader“ jums atneša „Mycelium“, kuri yra populiari „Bitcoin“ piniginė. Tai funkcija, integruota „Mycelium“ programoje mobiliesiems, ir pasiekiama visame pasaulyje. Jis naudoja jūsų telefono vietą, kad užmegztumėte ryšį su netoliese esančiais prekybininkais, sudarydami programoje dalyvaujančių pardavėjų sąrašą.

Pirkėjas ir pardavėjas susitinka asmeniškai, kad apsikeistų grynaisiais ar bitkoinais, o norint naudoti grybieną nereikia asmens tapatybės dokumentų ar patvirtinimų. Čia yra oficialus žingsnis po žingsnio vadovas padėti jums nusipirkti bitkoinų iš grybų vietinio prekybininko.

Atsargiai: Įsitikinkite, kad pardavėjas patvirtina grynųjų pinigų gavimą prieš jus „Mycelium“ programoje, tada prekyba bus vykdoma automatiškai.

Atsisiųskite „Mycelium“ programą iš „Google Play“

8. Monetų siena

Monetos siena

Monetų siena taip pat yra vienas iš geriausių būdų gauti bitkoinus neatskleidžiant savo tapatybės.

Pirmiausia tai grynaisiais pagrįsta sistema, kai pirkėjas turi eiti ir įnešti grynuosius pinigus į banką.

„Bitcoin“ pardavėjas, turintis banko skyrių šalia jūsų, pateikia savo banko sąskaitos duomenis. Tada galite apsilankyti artimiausiame banko padalinyje ir įnešti grynųjų. Kai jie patvirtins depozitą, deponuojamos monetos jums bus išleistos.

Kaip ir LBC, mokesčius nustato atskiri pardavėjai.

Nuo šiol „Monetų siena“ veikia JAV, Kanadoje, Brazilijoje, Vokietijoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Filipinuose.

Peržiūrėkite monetų sieną

9. „ShapeShift“ arba „Changelly Exchange“

„ShapeShift“ arba „Changelly Exchange“

Kitas populiarus bitkoinų pirkimo būdas yra „ShapeShift“ arba „Changelly“.

Abiems jiems nereikia pradėti asmens tapatybės patvirtinimo.

Tačiau „Changelly“ reikalauja, kad prisiregistruotumėte naudodami el. Pašto ID, tačiau galite naudoti alternatyvųjį vardą. „ShapeShift“ nereikia el. Pašto. Aš asmeniškai naudoju „Changelly“, kad galėčiau stebėti jų konkurencingus valiutų kursus ir matomą operacijų istoriją.

Bet šis metodas reikalauja, kad turėtumėte palaikančių altcoinų, tokių kaip LTC / ETH / DASH / kt. iškeisti į BTC. Jei turite altcoins, tada galite nusipirkti bitcoins per kelias sekundes be patikrinimo.

Patikrinkite „Changelly“

Išvada: „Bitcoin“ pirkite anonimiškai

Visi aukščiau aprašyti metodai nereikalauja, kad pirkdami bitkoinus naudotumėte asmens tapatybės patvirtinimą, tačiau net ir vis tiek, naudojant sudėtingesnes technikas, galite būti sekami. Kartais jus galima atpažinti pagal jūsų IP arba per privatų „Wi-Fi“, kurį naudojate.

Arba galite netyčia kažkur internete atskleisti savo „Bitcoin“ viešąjį adresą. Arba pardavėjas gali jus susekti iš savo mobiliojo telefono ar automobilio numerio, kai su jais susidūrėte „fiat“ / „Bitcoin“..

Tai yra galimi anonimiškumo demaskavimo metodai, todėl rimtesniems „Bitcoin“ vartotojams siūlau perskaityti mūsų vadovą 6 būdai atlikti neatsekamus sandorius su Bitcoin.

Artimiausiu metu „CoinSutra“ ruošiasi pasidalinti dar keliais patikrintais būdais, kaip anonimiškai elgtis su „Bitcoin“. Taigi toliau tikrinkite visus naujausius patarimus!

Jei žinote dar kelis anoniminius bitkoinų pirkimo / pardavimo būdus, norėčiau juos išgirsti toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Patinka šis įrašas? Pasidalinkite ja su draugais „Facebook“ & „Twitter“!!

Čia yra rankomis pasirinkti straipsniai, kuriuos galite perskaityti toliau:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me