9 turi žiūrėti „Bitcoin“ ir kriptovaliutų dokumentinius filmus

Bitcoin nereikia įvesti. Revoliuciniai interneto pinigai „Bitcoin“ nuo pat įkūrimo 2008 m. Patyrė dramatiškų pakilimų ir nuosmukių.

Mes visi žinome, kad Satoshi Nakamoto supažindino mus su Bitcoin koncepcija. Jis mums parodė, kaip galima kurti cenzūrai atsparius pinigus. Jis suteikė pasauliui galimybę ir galimybę atsisakyti tradicinės finansų sistemos ir naudoti alternatyvią sistemą.

Nuo tada, kai Satoshi paleido „Bitcoin“, kriptovaliutų pasaulis vystėsi sparčiai. Kiekvieną dieną šioje kriptosferoje įvedamos naujos valiutos, teigiančios, kad jos yra geresnės nei gana populiarus Bitcoin.

Nepaisant didelių pretenzijų, nė vienas iš jų nesugebėjo nuversti Bitcoin nuo kriptosferos karaliaus.

Be to, įvedus daugiau kriptų, t. Y. Altkoinų, erdvė tampa painesnė ir konkurencingesnė. Kiekvieną dieną naujokai praranda akį, kodėl pirmiausia buvo pradėtas kurti „Bitcoin“. Ir kodėl tai buvo taip sudėtinga, kad niekam nebūtų leista taip lengvai nuversti?

Čia gelbsti daugybė „Bitcoin“ dokumentinių filmų. Tokie dokumentiniai filmai rodo didesnį visos veiklos vaizdą.

Dokumentiniai filmai yra puiki pramogų ir informacijos priemonė, perteikianti tikrąją Bitcoin žinią, t. Y. Bitcoin yra tikri pinigai ir tai yra daugiau nei pinigai. Tai rodo, kad „Bitcoin“ yra matematikos, informatikos, filosofijos ir ekonomikos junginys.

Kai kurie „Bitcoin“ dokumentiniai filmai, palietę mano širdį, yra išvardyti žemiau. Sužinosite ne tik apie „Bitcoin“, bet ir žiūrėdami juos, paaiškinsite priežastis, kodėl jis buvo sukurtas ir kaip veikia tradicinė bankų sistema.

Taigi pradėkime …

9 privalo žiūrėti „Bitcoin“ dokumentinius filmus

1. Pakilimas & Bitkoino kilimas

Negalite žiūrėti nieko geresnio už šį dokumentinį filmą. Tai dokumentuoja ankstyvąsias Bitcoin dienas ir parodo, kaip jis toliau kilo ir krisdamas Mt. Goksas ar Kipro krizė (2012–2013 m.). Jį filmuoja ir parašo kompiuterių programuotojas Danielis Mrossas ir dar du „Bitcoin“ entuziastai Patrickas Lope’as ir Nicholasas Mrossas..

Šiame dokumentiniame filme yra keletas labai ankstyvų „Bitcoin“ naudotojų ir pradedančiųjų kūrėjų Gavinas Andresenas, Brianas Armstrongas, Margauxas Avedisianas. Be to, ji supažindina jus su tuo, kaip per šiuos metus vystėsi kasybos pramonė ir Bitcoin įgijo savo fizinį veidą.

2. „Bitcoin-Shape“ ateitis

Tai pirmasis Kinijos dokumentinis filmas apie „Bitcoin“ ir kinų kalba (subtitrai angliškai), išleistas šiais metais. Jį parengė „Bitkan“ (OTC Bitcoin prekybos platforma, Kinijoje veikianti nuo 2013 m.).

Šiame dokumentiniame filme pristatomi Kinijos Bitcoin ekosistemos gigantai – „Bitman“, „ViaBTC“, „Huobi“, „Bixin“ – ir pateikiamos tokios potemės kaip „Bitcoino gimimas“, „Kas yra Satoshi“, „Kinijos Bitcoin mainai“, „Pilka Bitcoin zona“, „Bitkoino rizika“ ir „Kinijos vyriausybės reguliavimas ir pan. Taip pat kalbama apie„ Blockchain “technologiją ir„ Bitcoin Pizza Day “.

3. Bitcoin evangelija

Tai vienas geriausių dokumentinių filmų, kuriuos galite rasti „Bitcoin“. Tai paaiškina visą „Bitcoins“ turėjimo tikslą, 2008 m. Finansinę krizę ir tai, kaip centriniai bankai bijo „Bitcoin“. Jame yra keletas populiarių „Bitcoin“ šalininkų, tokių kaip Andreas Antonopolous, Peteris Toddas, „Bitcoin Jesus“ Roger Ver ir pan.

Tai pažadina žmones, kaip sugadinta mūsų pasaulio ekonomika, ir suteikia jiems geresnę tarptautinių mokėjimų alternatyvą, kuri yra greitesnė & pigiau. Jis eina per kasybos operacijas ir ūkius, taip pat paaiškina, kodėl Bitcoin vertė vis didėja.

4. „Blockchain“ ir „Mes“

„Blockchain“ yra naujas mūsų laikų lėktuvas.

„Bitcoin“ mums visiems pristatė tai, kas šiandien vadinama „blokine grandine“. Bet kaip mes visi į tai reagavome, buvo pražūtingi įvairūs būdai. Kai kurie mano, kad kai kurie tai vadina triušio skylute, galinčia sukelti dar naujų atradimų. Vis tiek daugelis nežino, kas tai yra, tik bando mokytis iš vienas kito teorijų ir realaus gyvenimo eksperimentų.

Šiame filme dalyvauja programinės įrangos kūrėjai, kriptologai, tyrėjai, verslininkai, konsultantai, rizikos kapitalo įmonės, autoriai, politikai ir futuristai iš JAV, Kanados, Šveicarijos, JK ir Australijos, kurie visi dalijasi tuo, ką jiems reiškia „blockchain“ ir „Bitcoin“..

5. Bitcoinas Ugandoje – žmonių įgalinimas

Tai trumpas, bet galingas „Bitcoin“ dokumentinis filmas. Galingas, nes jis puikiai parodo, kaip Bitcoin padeda ir suteikia galių žmonėms tolimose pasaulio žemėlapio vietose. Tai graži berniuko istorija Ugandoje, kur jis gauna pinigų iš savo šeimos JAV savo bakalaurams Ugandoje finansuoti..

6. Visas „Bitcoin“ dokumentinis filmas (turi pamatyti!)

Ar žinojote, kad po 8 mėnesių jo paleidimo Bitcoin buvo nulis dolerių? Ne! Net aš to nepadariau. Šiame dokumentiniame filme pasakojama, kaip Australija priima Bitcoin ir kodėl ji laiko Bitcoin pinigais ateičiai. Tai leidžia jums pamatyti bendradarbiavimo kultūrą Australijoje, kur kai kurie tikrai geri „Bitcoin“ startuoliai prasidėjo ankstyvomis dienomis. Taip pat pristatomos Australijos kasybos operacijos ir mažmeninės prekybos parduotuvės Australijoje, kurios priima „Bitcoin“ kaip mokėjimus.

7. „Bitcoin“ dokumentinis filmas pagal „Discovery Channel“

Šis dokumentinis filmas nukelia mus į 1929–1930 m. Pradžią, didžiulę ekonominę depresiją, paveikusią visą pasaulį, ir tai pažabojo aukso standartus. Taip pat pasakojama, kaip veikia tradicinė pinigų rinka ir kaip ją sistemai supažindina FED.

Galiausiai, ji taip pat kalba apie tai, kaip technologija, galinti paversti savo banką bet kur ir bet kur be jokios trečiosios patikimos šalies, t. Y. Bitcoin.

8. „Bitcoin“ reiškinys

Šį dokumentinį filmą būtina pamatyti žmonėms, kurie domisi ankstyvaisiais Satoshi Nakamoto veiksmais. Filme, Gavinas Andresenas kalba apie tai, kaip jis bendravo ir padėjo Satoshi Nakamoto, ir apie tai, kaip jis, perskaitęs „Bitcoin“ baltraštį, įsitikino, kad idėja buvo puiki. Tai taip pat paaiškina, kodėl Bitcoin yra svarbus, t. Y. Nes jis sugeba išspręsti dvigubą išlaidų problemą, kurią turėjo kiti skaitmeninių pinigų kūrimo bandymai.

Jame taip pat yra keletas ankstyvųjų „Bitcoin“ naudotojų, tokių kaip Trace Mayer ir Erikas Voorheesas.

9. „Bitcoin“ bankininkystė

Tai supažindina su tuo, kas iš tikrųjų yra pinigai. Tai jums sako, kad pinigai yra tiesiog apskaitos sistema. Bet ką daryti, jei ši apskaitos sistema yra vėl sugadinta ir su ja žaidžiama, nes sistema yra centralizuota. Po to nieko neįvyksta, o sistema tiesiog tampa sukčiavimu, nefunkcionuojančia, neveiksminga ir sugadinta. Štai kodėl šis dokumentinis filmas giria Bitcoin kaip vienintelius sąžiningus pinigus, kuriuose nėra klastojimo ir korupcijos.

Geriausi „Bitcoin“ dokumentiniai filmai

Yra keletas įdomesnių dokumentinių filmų apie „Bitcoin“, kuriuose bandoma pabrėžti, kodėl šis išradimas yra svarbus ir kodėl tai yra pats revoliucingiausias išradimas po interneto.

Dar keletas pasiūlymų apie dokumentinius filmus:-

Tai viskas iš mano pusės šiame populiarių „Bitcoin“ dokumentinių filmų straipsnyje, kuris man asmeniškai patinka.

Prašome naudoti komentarų laukelį, kad pasakytumėte, kuris „Bitcoin“ dokumentinis filmas jums patiko. Be to, jei žinote apie daugiau dokumentinių filmų, tokių kaip išvardyti, nedvejodami pradėkite pokalbį.

Taip pat prisijunkite prie šių platformų ir tapkite šios augančios bendruomenės dalimi!

Jei jums patiko skaityti šį straipsnį, galbūt jus taip pat domina skaityti:

  • Populiarios svetainės, norėdamos akimirksniu nusipirkti bitkoinų naudodamos debeto / kreditinę kortelę
  • Kas yra „Bitcoin“? Pradedančiųjų vadovas.
  • 9 įdomūs „Bitcoin“ faktai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas „Bitcoin“ savininkas
  • Geriausi „Bitcoin Blockchain“ / „Block Explorers“
  • 5 geriausi Bitcoin mitai, kuriuos reikia sunaikinti

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me