Ar „CoinSecure“ turi problemų ar traukia išeitį? : Prarasta 438 BTC (3 mln. USD)

„CoinSecure Bitcoin“ įsilaužimas

Indijos „Bitcoin Exchange“ pradininkas „Coinsecure“ pateko į aklavietę?

Tikėjausi, kad ne, bet pranešimai ir istorijos nėra tokie sveikintini.

Didžiosios naujienos: Indijos „Bitcoin“ birža „Coinsecure“ turi problemų. Ar jis buvo nulaužtas, ar pavogti jo bitkoinai, vis dar diskutuotina.

Pirma, naujokams leiskite supažindinti jus su „Coinsecure“.

 • Buveinė: Delis
 • Steigimo metai: 2014 m
 • Steigėjai: Mohitas Kalra, Bensonas Samuelis

„Coinsecure“ nereikia pristatyti, bent jau ne Indijos auditorijai. Tai yra vienas iš ankstyviausių „Bitcoin“ ir „blockchain“ technologijų judėtojų Indijoje. Daugelį metų jie teikė lengvai naudojamus „Bitcoin“ mainus, prekybininkų paslaugas, „blockchain“ tyrinėtoją ir priglobtą piniginę..

Jie taip pat yra novatoriški mainai Indijoje, kuriantys bitkoinų užsakymų knygas, kad būtų veiksminga Bitcoin pirkėjų / pardavėjų rinka..

Darydamas visa tai, „Coinsecure“ sulaukė nemažai pagarbos Indijos „Bitcoin“ bendruomenėje, tačiau „Coinsecure“ po vakarykštės naujienos yra giliuose vandenyse..

Vakar laiške vartotojams „Coinsecure“ pripažino, kad gandai apie tai įsilaužti ar pažeisti klastingais būdais yra tiesa.

Anot „Coinsecure“, 438 318 BTC, kurių vertė maždaug 3 mln. USD buvo pamesti ir perkelti į Bitcoin adresą, kurio „Coinsecure“ nekontroliuoja.

Pranešime taip pat paaiškinama, kad šis nuostolis nėra tiesioginis jų infrastruktūros pažeidimo ar įsilaužimo rezultatas, bet tai įvyko dėl jų CSO dr. Amitabh Saxsena išgaunant Bitcoin auksą iš Bitcoin. Ir dėl to jų CSO teigė, kad bitkoinai buvo pamesti.

Čia yra visa „Coinsecure“ pastaba:

Coinsecure Bitcoin vagystė

2018 m. Balandžio 9 d. CSO informavo „Coinsecure“ vadovybę, kad dėl išpuolio iš įmonės piniginės buvo pavogta 438 318 BTC..

Tačiau kyla klausimas, kaip gali būti, kai pats PSO turėjo asmeninius raktus.

Na, kaip ir jūs, ir „Coinsecure“ vadovybė atsisakė patikėti CSO istorijos versija ir pateikė prieš jį FIR Cyber ​​Cell, Delyje. CSO bėga, kai ekspertai tiria bylą.

Čia yra FIR kopija:

„Coinsecure Bitcoin“ pavogtas

Tolesnis atnaujinimas …

Dabar tolesnis „Coinsecure“ atnaujinimas po balandžio 12 d. Yra labai abejotinas.

Dabar jie kreipiasi pagalbos į „Bitcoin“ bendruomenę ir kitus vartotojus, kurie gali padėti atpažinti įsilaužėlį arba suteikti bet kokį pagrindą susigrąžinti prarastas lėšas. Už tai jie paskelbė 10% visų prarastų lėšų, t. Y. 43,8 BTC, atlygį.

Čia yra visa atnaujinimo kopija:

3 atnaujinimas:

„Coinsecure“ paskelbė laukiamiausią grąžinimo planą ir štai:

Klausimai ir dar keli klausimai

Pirmas klausimas, kurį turiu „Coinsecure“, yra tai, kodėl žemėje keitykla nenaudos kelių sig piniginės savo lėšoms apsaugoti. Kaip jie gali pasitikėti vienu asmeniu su asmeniniais raktais?

Dar viena prielaida yra tai, kad jei tai buvo daugiaženklė piniginė, tada kas yra kita dalyvaujanti šalis, ar tai yra suplanuotas pasitraukimo iš rinkos sukčiavimas ir FIR yra trikdis, trukdantis išsiblaškyti?

Žinoma, mes suprantame, kad apie tai minėjo „Coinsecure“ grąžinti nuostolius savo investuotojams iš savo kišenės, jei reikia, bet kaip ir kada tai įvyks? Ar jie tiesiog nori pradėti kitą „Ponzi“ simbolinę ekonomikos dramą, kaip kad „Bitfinex“ padarė po įsilaužimo?

# 3 atnaujinimas iš „Coinsecure“ nėra ir joje rašoma: „Jei neįmanoma atkurti sifonuoto BTC, tada 2018 m. balandžio 9 d. taikysime užrakto normas. 10% monetų balanso bus grąžinta BTC ir 90% bus grąžinta INR. “ Ši gera taktika, bet ne geriausia, nes 90% bus grąžinta INR, o jei BTC padidės virš 10 000 USD, tai bus didžiulis nuostolis BTC turėtojams, kurie išlaikė savo BTC Coinsecure. Mano nuomone, teisingiau grąžinti visą BTC.

Tuo labiau, atlikus tyrimą, jei paaiškės, kad jie neturėjo kelių sigų piniginės, tai būtų didžiulis klaustukas apie jų galimybes vykdyti mainus. Jei jų daugiaženklė piniginė buvo vagystė, tai vėl sukels daug klausimų, kas dar dalyvavo šiame apiplėšime.

Ką jau kalbėti apie jų atnaujinimą Nr. 2, tai tik kelia daugiau klausimų ir šiek tiek prieštarauja tam, ką jie sakė anksčiau. Jų FIR yra prieš jų CSO, o dabar jie sako bendruomenei, kad padėtų atpažinti įsilaužėlį. (Tik Dievas žino, kas vyksta !!)

Bet jei manęs paprašysite, atrodo, kad suplanuota netvarka ir chaosas kažką paslėpti ir galbūt egzistuojantis sukčiavimas paskutiniame etape. Bet mes turime palaukti ir sužinoti, kaip jie grąžins vartotojams pinigus, jei tai nėra tiesiogiai BTC nukentėjusiems vartotojams, tai bus rimta problema, kurią reikia apmąstyti.

Nepaisant to, tikėkite ar ne, tai yra didelis smūgis Indijos Bitcoin ir kriptovaliutų rinkai po to, kai praėjusią savaitę RBI uždraudė bankams susitvarkyti su Bitcoin įmonėmis ir asmenimis: RBI uždraudė Indijos bankams palengvinti paslaugas su kriptografija susijusiems asmenims & Verslas.

Galiausiai, kartoju, nelaikykite savo „Bitcoin“ jokioje centralizuotoje biržoje pasaulyje, nes jie nėra saugūs. Visada pasikliaukite savarankiškomis „Bitcoin“ piniginėmis, kuriose valdote savo asmeninius raktus, tokius kaip:

 • „Nano S“ knyga
 • Trezoras
 • Grybiena
 • Coinomi

Patinka šis įrašas? Pasidalykite ja su draugais & šeimos narius, kad jie būtų informuoti!

Kiti siūlomi skaitymai:

 • 5 geriausi Bitcoin mitai, kuriuos reikia sunaikinti
 • RBI draudžia Indijos bankams spręsti su kriptografija susijusius asmenis & Verslas
 • Bitcoin ateitis & Kitos Indijos kriptovaliutos po RBI uždraudimo
 • Oficialūs Indijos kripto mainų atsakymai po RBI uždraudimo
 • Geriausi būdai konvertuoti bitkoinus į pinigus [Fiat]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me