Kaip nusipirkti „Bitcoin“ (BTC) – 5 paprasti būdai (atnaujinta 2021 m.)

Planuojate pirkti Bitcoin šiandien?

Ir kodėl gi ne?

Ši viena iš mažiau žinomų šiuolaikinių finansų paslapčių padarė daugybę žmonių milijonieriais. Per daugiau nei 10 gyvavimo metų ji pakėlė antakius bankams, politikams ir net protingiausiam finansų patarėjui, apie kurį žinome.

Tačiau dėl brangimo vertės ir paklausos augimo Bitcoin kaina vis didėja. Jei nežinote, bus tik 21 milijonas bitkoinų ir 18 milijonų bitkoinų jau yra išgaunama.

Štai žingsniai norint įsigyti „Bitcoin“:

 1. Pasirinkite „Bitcoin“ piniginę
 2. Raskite prekybininką / svetainę, kur pirkti Bitcoin (išvardytas žemiau)
 3. Pasirinkite mokėjimo metodą
 4. Pirkite bitkoinus ir saugokite piniginėje

Pirkite „Bitcoin“ dabar

Pastaba:

 • Galite nusipirkti dalį Bitcoin. Pavyzdžiui, 0,1 BTC arba 0,0023 BTC.
 • Galite nusipirkti „Bitcoin“, kurio vertė 100 USD arba 10000 USD.

Toliau pateikiami išsamūs veiksmai, kuriuos galite naudoti iškart, kad sužinotumėte, kaip įsigyti „Bitcoin“.

Bet prieš tai …

Pažįstu daug žmonių, kurie sugalvojo pirkti Bitcoin, kai jis buvo 300 USD, o tada, kai jis siekė 3000 USD. Kiekvieną kartą, kai jie pasakė pasiteisinimą, tai yra per brangu ir ne visos vyriausybės palaiko, o praleisti pirkiniai.

Daugelis jų taip pat praleidžia tai, kad Bitcoins bus tik 21 mln., Ir jiems tikrai pasiseks net laikyti 1Bitcoin. Taigi, jei jūs galvojate būti vienas iš vyrų, kurie mąsto kitaip ir tiki matematika bei kriptografija ir supranta, kodėl Bitcoin jau yra kitas didelis dalykas.

Įsivaizduok nors sekundę

Būdamas 2011 m., Kai „Bitcoin“ kaina siekė 10 USD, bus kažkas, kuris jums lieps nepirkti „Bitcoin“, nes:

 • Jie nesupranta Bitcoin
 • Jie nesupranta finansų sistemos
 • Jie mano, kad gyvenimas yra susijęs su darbo užmokesčio pragyvenimu
 • Jie niekada neskaitė apie Satoshi Nakamoto

Mes visi turime tokių draugų, ir jei jūs skaitėte patys arba turite vadovaujančią jėgą, kuri jums paaiškino apie Bitcoin, ir jūs atlikote tyrimą, jūs einate teisingu keliu pirkti Bitcoin.

Šis „Bitcoin“ pirkimo vadovas arba pagalvokite apie tai kaip apie savo gyvenimą keičiantį žingsnį, padės suprasti visus aspektus, susijusius su mažiausių investicijų į jūsų gyvenimą palaikymu. Ne juokai, kad „Bitcoin“ lyginamas su „Gold“, nes jam būdingas vertės kaupimo pobūdis.

Mes tai išnagrinėsime būsimame skyriuje. Tačiau, kaip ir kiekvienas finansų ekspertas, turiu jus perspėti, kad pirkti bitkoiną yra rizikinga ir jame yra panaši rizika, kurią prisiimate investuodami į investicinius fondus, pirkdami auksą ar net imdami paskolą.

Aukštyn yra tai, kad investavimas į „Bitcoin“ gali jus išlaisvinti nuo viso gyvenimo bėdų, todėl dabar turėtumėte būti praktiškas ir protingas, ypač kai esate tik per žingsnį nuo savo finansinės laisvės.

Nerkime tiesiai į vidų

Yra keli būdai, kuriais galite nusipirkti „Bitcoin“. Geriausias būdas pirkti „Bitcoin“ priklauso nuo to, iš kurios šalies esate ir kokius mokėjimo būdus norite naudoti įsigydami „Bitcoin“.

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kur norite laikyti savo „Bitcoin“. Geriausias būdas tai padaryti yra naudojant „Bitcoin“ aparatinę piniginę, kuri užtikrina maksimalų jūsų „Bitcoin“ saugumą. Jei planuojate naudoti „Bitcoin“ mokėjimams reguliariai

Tai yra išsamus pradedančiųjų vadovas, skirtas visiems, esantiems bet kurioje pasaulio vietoje, išmokti įsigyti Bitcoin. Mes pasidalijome keliais dažniausiai naudojamais ir patikimais būdais, kaip galite nusipirkti „Bitcoin“ ir dar daugiau skaitmeninio aukso.

Ką tai reiškia jums?

Prieš išleisdami sunkiai uždirbtus pinigus, praleiskite kitą valandą (tiesiogine prasme 60 minučių), kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti norint įsigyti Bitcoin.

Šis straipsnis bus jūsų pagrindinis principas, ir aš susiejau su pasirinktu šaltiniu, kuris padėtų jums išmokti pirkti ir laikyti „Bitcoin“.

Susiejau su mūsų geriausiais šaltiniais, kurie padės jums įsigilinti ir sužinoti daugiau apie metodą, kurį norite naudoti įsigydami „Bitcoin“. Vis dėlto pažadu, kad per ateinančias 60 minučių galėsite nusipirkti bitino ir jūs būsite vienas iš tų laimingųjų, kurie laikytų dalį Bitcoin.

Pradėkime nuo pirmojo žingsnio

Pirkite „Bitcoin“ iškart naudodamiesi kreditine kortele:

Greičiausias būdas įsigyti „Bitcoin“ naudojant debeto / kreditinę kortelę. Naudodami šį metodą, per kelias minutes galite įsigyti „Bitcoin“. Be to, galite nusipirkti nedidelę sumą vieną kartą arba reguliariai. Yra daugybė finansiniu požiūriu reguliuojamų bendrovių, užtikrinančių geriausią Bitcoin kainą, kai įsigyjate Bitcoin.

Čia yra svetainių, kuriose galima įsigyti „Bitcoin“ su kreditine kortele.

 • CEX
 • Coinmama
 • „CoinBase“

Šių aukščiau nurodytų dviejų svetainių naudojimas yra tiesus į priekį ir net jei jūs niekada dar nepirkote „Bitcoin“, tai bus lengva.

Kaip nusipirkti „Bitcoin“:

 • Eikite į CEX svetainę
 • Sukurti paskyrą
 • Užbaigti KYC ir paskyros patvirtinimą (trunka apie 2–5 minutes)
 • CEX sąskaitai finansuoti naudokite kortelę arba banko sąskaitą

Tarptautinis ar vietinis banko pavedimas nemokamas. Galite naudoti kortelę savo sąskaitai finansuoti, o tai yra greitas procesas.

Pridėjus fondą, spustelėkite Pirkti Bitcoin ir įveskite sumą, už kurią norite įsigyti Bitcoin:

Kaip pirkti Bitcoin

Per kelias sekundes tapsite išdidžiu Bitcoin savininku.

Pirkite „Bitcoin“ iš biržų:

„Bitcoin“ mainai yra dar vienas geriausias būdas įsigyti „Bitcoin“. Jie siūlo didelį likvidumą, kuris yra idealus tuo atveju, jei norite parduoti savo monetą.

Tačiau mainų naudojimas nėra toks tiesus, kaip svetaines, kuriose parduodamas „Bitcoin“.

Čia yra populiariausios „Bitcoin“ biržos:

 • Binansas
 • Kraken (taip pat priima JAV pilietį)

Naudokite „Bitcoin“ bankomatą:

Yra daug šalių, kuriose galite naudoti bankomatą, norėdami įsigyti „Bitcoin“.

Čia yra vadovai, į kuriuos turėtumėte kreiptis:

 • Kaip naudotis Bitcoin bankomatu
 • Kaip rasti Bitcoin bankomatą šalia savęs

Pirkite „Bitcoin“ pagal savo šalį:

Yra daug konkrečiai šaliai skirtų svetainių, leidžiančių įsigyti „Bitcoin“ vietine valiuta. Tai nenaudojama, kai norite įsigyti „Bitcoin“ naudodamiesi banko sąskaita.

Pirkite „Bitcoin“ JK CEX
Pirkite bitkoiną JAV Monetų bazė
Pirkite „Bitcoin“ Australijoje Monetos puodelis
Pirkite „Bitcoin“ Rusijoje Binansas
Pirkite „Bitcoin“ Indijoje Wazirx
Pirkite „Bitcoin“ Kanadoje Coinmama
Pirkite „Bitcoin“ Nigerijoje Binansas
Pirkite „Bitcoin“ Venesueloje Coinmama

Jei norite, kad pridėčiau daugiau šalių, tiesiog palikite komentarą. Aš pridėsiu jūsų konkrečiai šaliai skirtą svetainę, kad įsigyčiau „Bitcoin“.

Alternatyvūs būdai pirkti Bitcoin:

Dabar galite būti iš šalies, kurioje nėra lengva įsigyti „Bitcoin“. Tokiu atveju čia yra daugybė alternatyvių būdų (mokėjimo metodai), kuriuos galima naudoti norint įsigyti Bitcoin:

Pirkite „Bitcoin“ naudodami „PayPal“

Pirkite „Bitcoin“ anonimiškai ir be asmens tapatybės dokumento

Pirkite „Bitcoin“ su grynaisiais

Ar Bitcoin yra gera investicija?

Taip, „Bitcoin“ verta investuoti net 2021 m.

Iki šiol „Bitcoin“ buvo labai rizikinga didelio atlygio investicija. Pradėta nuo kelių centų, o dabar „Bitcoin“ vertė yra didesnė nei 28000 USD. „Bitcoin“ turėtų būti kiekvieno portfelio dalis, kuriai priklauso didelės rizikos ir didelio atlygio investicijos. Kaip siūlo daugelis specialistų, į Bitcoin turėtumėte investuoti tik tą sumą, kurią prarasite.

Ar protinga pirkti Bitcoin?

Trumpas atsakymas: taip, tai yra protingas pasirinkimas pirkti Bitcoin.

„Bitcoin“ yra naujo amžiaus valiuta, ji egzistuoja pastaruosius 10 ir daugiau metų. Daugybė žmonių, nusipirkusių „Bitcoin“, uždirbo nemažai pinigų. Tačiau prieš įsigydami „Bitcoin“, svarbu suprasti, kaip veikia „Bitcoin“, ir kitą informaciją. Informacija, pavyzdžiui, iš kur perkate „Bitcoin“, kaip ją saugote, yra svarbi informacija prieš perkant bitkoinus.

Kiek Bitcoin turėčiau nusipirkti?

Turėtumėte naudoti dolerio kainų vidurkio technika kaupti Bitcoin. Užuot pirkę vienkartinius (Yra išimtis, kai Bitcoin kaina) yra labai maža, turėtumėte pirkti reguliariai, kaip SIP, kad užtikrintumėte vidutines pirkimo išlaidas.

Ar galite nusipirkti mažiau nei 1 Bitcoin?

Taip, galite nusipirkti mažiau nei 1 Bitcoin. Galite nusipirkti bet kokią sumą nuo 5 USD iki didesnės sumos.

Ar teisėta pirkti Bitcoin?

„Bitcoin“ yra legalu pirkti daugelyje šalių, įskaitant JAV, Japoniją, JK, Kanadą ir daugumą kitų išsivysčiusių šalių. Daugelyje šalių (jei tik ji nėra paskelbta neteisėta), galite nusipirkti „Bitcoin“.

Hkiek laiko reikia pirkti bitkoinus?

Galite įsigyti „Bitcoin“ iškart iš daugelio biržų, tokių kaip CEX, „Coinmama“. Tačiau patvirtinimo procesas gali trukti nuo kelių minučių iki valandų. Turėdami patvirtintą sąskaitą, visada galite iškart pirkti ar parduoti „Bitcoin“.

Can jūs perkate dalį bitkoino?

Taip, Bitcoin galite nusipirkti iki 8 (0,000 000 01) skaitmenų po kablelio. Beveik visose „Bitcoin“ svetainėse galite įsigyti dalinius bitkoinus, kuriuos galite laikyti piniginėje.

HAr jums reikia būti senam, kad nusipirktumėte bitkoinų?

18

Nors jūs galėtumėte nusipirkti „Bitcoin“, jei esate 18 metų, tačiau daugumoje mainų reikia atlikti KYC, kuris yra prieinamas 18 metų amžiaus. Jei esate jaunesnis nei 18 metų, galite padaryti KYC savo tėvų vardu ir tada nusipirkti Bitcoin.

Ar galite nusipirkti „Bitcoin“ naudodami „Google“ piniginę?

„Paxful“ turi daugybę pardavėjų, kurie leistų jums įsigyti „Bitcoin“ su „Google“ mokama pinigine.

Išvada: nusipirkite „Bitcoin“

Galite pažymėti šį šaltinį, kad galėtumėte sužinoti ateityje, arba pasidalinti juo su kitais, kad padėtumėte jiems pirkti Bitcoin.

Taip pat turėtumėte perskaityti šiuos vadovus, kad sužinotumėte daugiau apie „Bitcoin“:

 • Kaip investuoti į Bitcoin
 • Geriausios „Bitcoin“ piniginės

Jei turite papildomų klausimų dėl „Bitcoin“ pirkimo, nedvejodami paklauskite toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me