Kaip rasti Bitcoin bankomatą šalia manęs

Daugelis jūsų žino apie kriptografinę revoliuciją, kurią šiandien liudija pasaulis. Tačiau nedaugelis žinotų, kad daugybė kriptografinių mainų visame pasaulyje iš tikrųjų laikinai uždaromos dėl didžiulio kriptovaliutų poreikio augimo.

Mes, „CoinSutra“, sulaukėme nesuskaičiuojamų klausimų apie alternatyvius bitkoinų pirkimo būdus tais laikais, kai šių mainų nebuvo..

Vienas ir labai populiarus metodas yra „LocalBitcoins“ naudojimas. Jei apie tai nežinote, rekomenduoju apie tai perskaityti ir pabandyti ją naudoti norint pirkti / parduoti „Bitcoins“.

Kitas būdas ir ypač tas, apie kurį šiandien noriu pakalbėti, yra rasti šalia jūsų esantį „Bitcoin“ bankomatą ir perkant „Bitcoins“ naudojant bankomatą.

Tačiau šio metodo problema yra ta, kad nepaisant to, kad „Bitcoin“ yra populiariausia kriptovaliuta, nuobodu rasti pirkinių „Bitcoin“ bankomatą. Nepaisant prieinamumo problemų, tai ir toliau yra puikus būdas įsigyti „Bitcoins“, jei žinote, kaip rasti „Bitcoin“ bankomatą šalia savęs.

„Bitcoin“ bankomatas yra mašina kaip įprastas „Fiat“ valiutos bankomatas, iš kurio galite pasiimti „Bitcoins“. Viskas, ko jums reikia, yra nedideli pinigai, tokie kaip EUR, GBP arba USD (šias valiutas priima dauguma Bitcoin bankomatų).

„Bitcoin“ bankomatas prašo nuskaityti viešąjį adresą, į kurį perduodamas BTC mainais į fiat sumą, kurią įnešate į bankomatą.

Kai kuriais atvejais, jei neturite viešojo adreso, tiesiog pasirinkite parinktį „neturiu adreso“ ir bankomatas sugeneruos jums popierinę piniginę (jei ji palaiko tą funkciją). Be to, iš mūsų sąrašo galite pasirinkti „Bitcoin“ piniginę ir sugeneruoti „Bitcoin“ viešąjį adresą.

Dabar, kai žinote apie „Bitcoin“ bankomatus ir kaip jie veikia, pakalbėkime apie tai, kaip rasti „Bitcoin“ bankomatą šalia savęs.

„Bitcoin“ bankomato radimas šalia jūsų

Yra keletas internetinių svetainių ir įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami rasti „Bitcoin“ bankomatą šalia savęs. Tačiau šiai pamokai pasakysiu keletą patikimų paslaugų, kurias galite naudoti bet kuriuo metu.

1. Monetų bankomatų radaras

Monetų bankomatų radaras yra viena paslauga, stebinti Bitcoin bankomatus. Naudodamiesi šia svetaine galite rasti Bitcoin bankomatus šalia savęs.

Gerai tai, kad ši paslauga turi tiek „Android“ ir „iOS“ mobiliosios programėlės, kurios gali padėti bet kuriam keliautojui rasti „Bitcoin“ bankomatą. Naudodamiesi šiomis programomis ar interneto portalu, galite pasinaudoti šiais pranašumais:

  • Raskite „Bitcoin“ bankomatų žemėlapį
  • Suraskite arčiausiai jūsų esančius „Bitcoin“ bankomatus / mašinas
  • Gaukite visą informaciją apie tą bankomatą (mokesčiai ir apribojimai)
  • Gaukite nurodymus iš savo vietos į pasirinktą bankomatą

Be to, per šiuos bankomatus galite ne tik nusipirkti „Bitcoins“, bet ir parduoti „Bitcoins“ bei mainais gauti „fiat“ valiutą. Tačiau tai priklauso nuo naudojamo bankomato tipo.

Yra keli šios paslaugos naudojimo būdai, todėl panagrinėkime juos po vieną.

  • Bitcoin bankomatų pasaulio žemėlapis

Norėdami rasti „Bitcoin“ bankomatą, galite apsilankyti pagrindinė svetainė kuriame yra tiesioginis bankomatų žemėlapis.

BTC-bankomatų žemėlapis

  1. Pridėkite savo vietą / miestą ir kt. (Aš pridėjau „Davos“) ir spustelėkite Enter, kad ieškotumėte bankomatų
  2. Pasirinkite artimiausią bankomatą ir spustelėkite norėdami pamatyti išsamią informaciją apie kainą, limitus ir pan
  3. Spustelėkite „Gauti nuorodas“, kad gautumėte „Google Maps“ vietą ir kryptį
  • Bitcoin bankomatas pagal šalį

Be to, kiekvienoje šalyje galite rasti „Bitcoin“ bankomatą. Spustelėkite čia norėdami pamatyti „Bitcoin“ bankomatų žemėlapį savo šalyje ir pasirinkti artimiausią vietą savo bitkoinams gauti.

„Bitcoin“ bankomatai pagal šalis

„Bitcoin“ bankomatai JAV

  • Bitcoin bankomatas pagal adresą

Taip pat galite nurodyti tikslų adresą, kad gautumėte tikslius netoliese esančio „Bitcoin“ bankomato rezultatus šią nuorodą.

Bitcoin-bankomatas JK

2. „FindBitcoinATM“

Kita paslauga, stebinti „Bitcoin“ bankomatus, yra „FindBitcoinATM“. Bet ši paslauga skirta tik Australijos bankomatams sekti. Šiuo metu jie yra išsamiausia ir naujausia Australijos „Bitcoin“ bankomatų lokatoriaus svetainė. Ir jūs galite lengvai pateikti naujas bankomatų vietas ir pridėti apžvalgas ar įvertinimus prie esamų mašinų. (Tai yra geras dalykas klientams, kurie jį nukreipia ateityje)

„Bitcoin“ bankomatų radimas šalia manęs

Bitcoin bankomatai taip pat ima mokestį už „fiat“ keitimą į „Bitcoins“, todėl nenustebkite, jei būsite apmokestinti suma.

Visame pasaulyje yra daug „Bitcoin“ bankomatų. Naudodamiesi paieškos parinktimi, galite rasti artimiausią „Bitcoin“ bankomatų vietą pagal adresą, nurodydami papildomą informaciją, pvz., Mokesčius, limitus ir kt.

Jei anksčiau nenaudojote „Bitcoin“ bankomato, čia yra keletas nuorodų, kurios gali būti naudingos (mandagumo „Bitcoin ATM Radar“):

Be to, aš suprantu, kad rasti Bitcoin bankomatus kartais gali būti sunku, nes jų dar nėra labai daug.

Tokiu atveju galite naudoti tokias paslaugas kaip „LocalBitcoins“, apie kurias aš jums pasakojau įžangoje. „LocalBitcoins“ yra „P2P Bitcoin“ birža su pirkėjais ir pardavėjais daugiau nei 240 šalių.

Ko lauki? Registruokitės „LocalBitcoins“ ir įsigykite savo pirmąjį „Bitcoin“ dabar.

Mes taip pat norėtume išgirsti apie jūsų patirtį ieškant ir naudojant „Bitcoin“ bankomatą.

Patinka šis įrašas? Pasidalinkite ja su draugais „Facebook“ & „Twitter“!

Štai keletas kitų rankomis pasirinktų straipsnių, kuriuos galėsite perskaityti toliau:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me