Kur parduoti Bitcoin auksą (BTG) [Visas BTG biržų sąrašas]

Mane užplūsta klausimai / el. Laiškai, kaip pasiekti „Bitcoin Gold“ ir kur jį parduoti.

Tikrai nustebau, žinodama, kiek norinčių išmesti ar parduoti savo BTG ir nusipirkti kitų altkoinų.

Ir kodėl gi ne? BTG projektas jau davė keletą užuominų, kad jis yra šešėlinis altcoinas. Jei taip nemanote, eikite per ankstesnį mano įrašą apie „Bitcoin Gold“:

 • „Bitcoin Gold Fork Coming“: kaip padvigubinti savo bitkoinus

Tačiau prieš pradėdamas jums pasakyti, kur parduoti savo „Bitcoin Gold“, noriu paaiškinti keletą dalykų apie šią „Bitcoin Gold“ šakutę.

1. „Bitcoin Gold“ šakutė jau įvyko apie spalio 24 d., 6 val. UTC, bloko aukštyje 491407. Taigi šiuo metu, jei turėjote savo BTC piniginėje, kurioje valdote savo asmeninius raktus, arba turėjote savo BTC BTG palaikomame mainų skyriuje, jūs turite teisę naudotis savo BTG arba pareikalauti jo..

2. Kaip dabar, tikrasis kieta šakutė „blockchain“ neatsitiko; veikiau tai buvo a fotografuoti kietą šakutę. Tai tiesiog reiškia, kad „Bitcoin“ blokų grandinės momentinė nuotrauka buvo padaryta 491407 bloko aukštyje, o „BTC HODLers“, kurie tuo metu turėjo BTC, galės naudotis BTG, kai bus vykdomas tikrasis „BTG blockchain“. Taigi, trumpai tariant, ši momentinė fotografavimo šakutė veikia taip, lyg tai būtų pati šakutė ant pačios blokinės grandinės.

3. Tai buvo teorinė kietoji šakutė, kurios šiuo metu nėra.

4. Taigi, kaip mainai kredituoja BTG vartotojams? Jūs negaunate tikro BTG. Gaunate žetoną, atitinkantį lygiavertę BTG sumą, kuri bus įskaityta keičiantis vartotojams, kai „BTG blockchain“ bus gyvas. Bet vis dar yra BTG prekybos šiose biržose ateities sandoriai.

5. Tikimasi, kad „BTG blockchain“ pradės veikti 2017 m. Lapkričio 1 d., Atsižvelgiant į jų pirminį pareiškimą, tačiau nematau, kad tai įvyktų, nes tai nėra sunkus terminas jiems, kaip ir jų „Slack“ dalijasi jų švinas.

„BTG-Dev“

6. Nuo šio rašymo BTG nesukūrė stiprios apsaugos nuo pakartojimo. Taip pat atrodo, kad jie neturi tam reikalingos kompetencijos, nes veikia premijos programa pagalbos.

7. BTC turėtojai, laikantys savo monetas piniginėse, tokiose kaip „Exodus“, „Coinomi“, „Blockchain.info“ ar kažkas panašaus, negalės pasiekti „BTG“, kol neveiks tikrasis „blockchain“, kuris turėtų įvykti lapkričio mėnesį..

8. Galiausiai, daugelis vartotojų paklausė, kokios kainos tikiuosi už „BTG“. Matau, kad jo kaina yra nuo 2% iki 8% BTC, jei yra pakankamai infrastruktūros, tokios kaip piniginės, mainai ir pan..

Pastaba: Pasiruoškite parduoti savo BTG.

„BTG Blockchain“ paleidimo data: 2017 m. Lapkričio 12 d. – 19:00 (19:00 UTC)

Dabar, kai žinote tikslią „Bitcoin Gold“ šakutės būseną (šio rašymo metu), manau, kad yra protinga jums pasakyti apie mainus, kur galite parduoti savo BTG, kai visa tai bus paruošta.

Geriausios interneto svetainės, skirtos parduoti Bitcoin auksą

Binansas

Binansas

„Binance“, viena iš populiariausių ir sparčiausiai augančių biržų, taip pat išplatino BTG žetonus ir atvėrė rinkas prekybai BTG.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Binance“, žr. Išsamų vadovą: „Binansinė kriptovaliuta: unikali ir greitai auganti kriptovaliuta“.

„Binance“ padarė ekrano kopiją 491 407 bloke 2017/10/24 01:20:39 (UTC laikas) ir pradėjo prekiauti vartotojams iš karto po to.

Tikrasis „BTG“ indėlis / atsiėmimas vis dar nėra aktyvus „Binance“, tačiau tikimasi, kad jis bus pasiekiamas, kai „BTG“ blokų grandinė yra stabili ir paruošta.

Jei norite prekiauti BTG žetonais, „Binance“ yra šios prekybos poros (tai galima padaryti tik tuo atveju, jei „Bitcoin Gold“ šakutės momentinės nuotraukos metu turėjote BTC „Binance“):

 • BTG / BTC
 • BTG / ETH

Perskaitykite oficialų „Binance“ pareiškimą apie BTG

Parduokite BTG „Binance“

Changelly

„Changelly“, kuri yra viena iš paprasčiausių kriptovaliutų keitimo priemonių, kuri taip pat įtraukė „Bitcoin Gold“.

Nepraleisk @bitcoingold pagaliau įtraukta į Changelly! $ BTG galima keistis geriausiais kainomis daugiau nei 70 kriptų ir „VISA / Mastercard“! pic.twitter.com/zThuTtSQBA

– Changelly.com (@Changelly_team) 2017 m. Lapkričio 14 d

Tie, kurie nežino apie Changelly. Changelly yra kasybos baseino produktas, MinerGate, kuris turi įrodymų, kad nuolat geri produktai buvo išleisti į kriptografinę erdvę.

Vienas geriausių dalykų, susijusių su „Changelly“, yra tai, kad jums nereikia atlikti ilgų patvirtinimo ar registracijos procesų. Tiesiog prisijunkite naudodami savo el. Pašto ID (arba bet kurį el. Pašto adresą) ir pradėkite keistis!

Šiuo metu jis palaiko daugiau nei 70 kriptovaliutų kartu su fiat poromis, tokiomis kaip USD / EUR. Tai yra vienas iš geriausių ir lengviausių naudoti mainų ten. Jei norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite „Harsh“ apžvalgą apie „Changelly“.

Kai keisdami kriptovaliutą naudosite „Changelly“, „Changelly“ robotai prisijungti realiu laiku į geriausias ir aktyviausias kriptovaliutų biržas rinkoje, kad gautumėte geriausią kainą.

Parduokite BTG „Changelly“

Bleutrade

Po „Bitfinex“ „Binance“ sustabdė prekybą „Bitcoin“ auksu, „Bleutrade“ pasirodė esanti geriausia vieta parduoti „Bitcoin Gold“. Mes išbandėme „BTG“ deponavimą „Bleutrade“ ir iškeisime jį į „BTG“. Iki šiol tai geriausia parduodant savo „Bitcoin Gold“.

Apsilankykite „Bluetrade“

„HitBTC“

„HitBTC“ yra daugiašalė kriptovaliutų pasaulinė prekybos platforma, veikianti nuo 2013 m. Jie taip pat oficialiai paskelbta palaikyti „Bitcoin Gold“ šakutes.

„HitBTC“ paskyrė savo vartotojams BTG žetonus santykiu 1: 1.

Faktinis BTG indėlis / atsiėmimas vis dar aktyvus HitBTC ir jūs galite juo prekiauti su BTC ir keliomis kitomis poromis.

Jei norite prekiauti BTG žetonais, „HitBTC“ galite įsigyti šias prekybos poras (tai galima padaryti tik tuo atveju, jei „Bitcoin Gold“ šakutės momentinės nuotraukos metu „HitBTC“ turėjote BTC):

 • BTG / BTC
 • BTG / ETH

Čia yra jų patvirtinimo politika ir patikros vadovas.

Perskaitykite oficialų „HitBTC“ pareiškimą apie BTG

Apsilankykite „HitBTC“

„Bitfinex“

„Bitfinex“

„Bitfinex“ yra viena didžiausių „Bitcoin“ biržų. Kaip ir dauguma didžiausių BTC biržų, po šakės „Bitfinex“ suteikė savo BTC turėtojams BTG žetonus.

Tam „Bitfinex“ pristatė savo naujus „Chain Split Token“ (CST), kurie leis prekybininkams prekiauti potencialiu „Bitcoin Gold“ konsensuso protokolo aktyvavimu ir gavyba.. Pastaba: „Bitfinex“ skirs BTG tik likučiams, didesniems arba lygiems 0,01 BTC.

Faktinis BTG įmokėjimas / atsiėmimas vis dar nėra aktyvus „Bitfinex“, tačiau tikisi, kad jis bus pasiekiamas, kai „BTG blockchain“ yra stabilus ir paruoštas.

Jei norite prekiauti BTG žetonais, „Bitfinex“ yra šios prekybos poros (tai galima padaryti, jei „Bitcoin Gold“ šakutės momentinės nuotraukos metu turėjote BTC „Bitfinex“, taip pat deponuodami naują BTC ir keisdami juos į CST):

 • BTG / BTC
 • BTG / USD

Perskaitykite oficialų „Bitfinex“ pareiškimą apie BTG

Apsilankykite „Bitfinex“

„YoBit“

„YoBit“

„YoBit“ yra Kinijos birža, kuri taip pat pradėjo prekiauti „Bitcoin Gold“. Ji oficialiai paskelbė savo pareigūnui palaikanti „Bitcoin Gold“ „Twitter“ rankena.

Perskaitykite išsamią „CoinSutra“ apžvalgą apie „YoBit“ mainus.

„Bitcoin Gold“ likučiai bus pridėti per 68 valandas (23 spalis, pirmadienis), laikmatis: https://t.co/YSeNcCmOcW

BTC dep / wds bus išjungti per 65 val.

– „Yobit.Net“ (@YobitExchange) 2017 m. Spalio 20 d

Ir, kaip skelbta, ji įskaitė „BTG“ žetonus savo vartotojams ir jos prekyba prasidėjo „YoBit“.

„YoBit“ yra pasirengęs naudoti „Bitcoin Gold“. Likučiai bus pridėti 24–26 okt

– „Yobit.Net“ (@YobitExchange) 2017 m. Spalio 12 d

Tikrasis „BTG“ įmokėjimas / atsiėmimas vis dar nėra aktyvus „YoBit“, tačiau tikimasi, kad jis bus pasiekiamas, kai „BTG“ blokų grandinė yra stabili ir paruošta.

Jei norite prekiauti BTG žetonais, „YoBit“ galima įsigyti šias prekybos poras (tai galima padaryti tik tuo atveju, jei „Bitcoin Gold“ šakutės momentinės nuotraukos metu turėjote BTC „YoBit“):

 • BTG / BTC
 • BTG / ETH

Apsilankykite „YoBIT“

„BitStar“

„BitStar“ yra dar viena birža, pradėjusi išankstinę prekybą BTG.

Ji kredituodavo savo vartotojams „BTG“ žetonus santykiu 1: 1, taip pat įvedė „BTG“ prekybos nuostatą, net jei momentinės nuotraukos šakutės metu biržoje neturėjote BTC.. Skaitykite čia kaip tu gali tai padaryti.

Tikrasis „BTG“ įmokėjimas / atsiėmimas vis dar nėra aktyvus „BitStar“, tačiau tikisi, kad jis bus pasiekiamas, kai „BTG“ blokų grandinė yra stabili ir paruošta.

Jei norite prekiauti BTG žetonais, „BitStar“ galima įsigyti šias prekybos poras (tai galima padaryti, jei „Bitcoin Gold“ šakutės momentinės nuotraukos metu turėjote BTC „BitStar“, taip pat įnešdami naują BTC dabar naudodami jų „BTG Split / Merge“ funkcija):

Perskaitykite oficialų „BitStar“ pareiškimą apie BTG

Apsilankykite „BitStar“

„BitFlyer“

„BitFlyer“, viena didžiausių Japonijos „Bitcoin“ biržų pagal apimtį, taip pat atskleidė savo planus dėl BTG. Ji apskaičiavo ir įskaitė „BTG“ į savo vartotojų sąskaitas santykiu 1: 1, tačiau prekyba dar nepradėta.

Tikrasis „BTG“ įmokėjimas / atsiėmimas vis dar nėra aktyvus „BitFlyer“, tačiau tikisi, kad jis bus pasiekiamas, kai „BTG blockchain“ yra stabilus ir paruoštas.

Čia yra jų planų smailė:

„Bitflyer“

Perskaitykite oficialų „BitFlyer“ pareiškimą apie BTG

Apsilankykite „BitFlyer“

Dar keletas mainų / piniginių, kurie palaiko „Bitcoin Gold“

Yra dar keletas mainų / piniginių ir kasybos baseinų, kurie yra suinteresuoti palaikyti „Bitcoin Gold“. Tačiau panašu, kad jie slapta pareiškė palaikantys. Iš jų nepavyko rasti esminės oficialios informacijos, todėl jų neišvardinau.

Netrukus atnaujinsiu šį sąrašą, kai gausiu daugiau konkrečios oficialios informacijos, todėl čia stebėkite „CoinSutra“.

Išvada

Anksčiau esu pasidalijęs, kad šakės yra neatsiejama decentralizuotų pinigų sistemos dalis, todėl dėl jų nereikia jaudintis ar bijoti..

Atvirkščiai, manau, kad jie yra galimybė kripto vartotojams tapti brandesniais suprantant šią kripto sferą, taip pat kaip stiprumo Bitcoin testą.

Galiausiai nereikia nė sakyti, kad bus įdomu pamatyti, kaip BTG istorija eina iš čia.

Taigi, viskas iš mano pusės šiame straipsnyje.

Dabar atėjo laikas išgirsti iš jūsų: kurią BTG biržą naudojate? Ar jūs parduodate savo BTG, ar HODLING? Praneškite man toliau pateiktose pastabose!

Kitas: Aš paskelbsiu piniginių sąrašą, per kurį galėsite pareikšti teises į savo BTG, jei momentinės kopijos šakutės metu savo kontrolę laikėte BTC..

Pastaba: Teoriškai „Bitcoin Gold“ šakutė jau įvyko maždaug spalio 24 d., 6 val. UTC, bloko aukštyje 491407. Taigi, jei jūs dabar perkeliate savo BTC, galite negauti BTG, nes šakutė jau įvyko. Netrukus paskelbsime tolesnes instrukcijas, susijusias su jūsų „BTG“ pareikalavimu per pinigines. Laimingas šakojimas ��

Skaityti:

 • Išsamus vadovas, kaip pretenduoti į Bitcoin auksą „Ledger Nano S“
 • Kaip išsireikalauti savo nemokamą „Bitcoin Gold“ [BTG] iš bet kurios piniginės

Jei jums patiko šis įrašas, nepamirškite pasidalinti juo „Twitter“ & Facebook!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me