Kur parduoti „Bitcoin Cash“ (BCH) [Visas geriausių BCH biržų sąrašas]

2017 m. Rugpjūčio 1 d. „Bitcoin“ padalijo į kitą valiutą, vadinamą „Bitcoin Cash“ (BCH).

Skilus „Bitcoin“ tinklui, visos pagrindinės „Bitcoin“ biržos pradėjo be perstojo dirbti, kad savo vartotojų sąskaitose įskaitytų naują kriptovaliutą (BCH)..

Tik po to daugelis biržų taip pat pradėjo prekiauti „Bitcoin Cash“, o kitos biržos vis dar bando pasivyti.

Iškart po šakės BCH kainos pakilo 100%. Šis kainų sąskrydis daugeliui nebuvo staigmena. Atsižvelgiant į aplinkybes, kuriomis BCH buvo paleista, tai buvo numatomas kilimas.

Daugelis BCH savininkų taip pat pradėjo pardavinėti BCH dėl gerų maržų, kad mainais į šiuos nemokamus pinigus jie galėtų įsigyti arba BTC, arba mėgstamą altcoiną..

Tačiau kai kurie vartotojai vis dar ieško patikimų mainų, kurie palaiko „Bitcoin Cash“ (BCH) įnešimą / išėmimą / prekybą..

Tokiems „CoinSutra“ bendruomenės nariams, kurie vis dar domisi, kaip parduoti savo BCH, ir atsižvelgė į mūsų patarimą laikyti savo asmeninius raktus, aš sugalvojau paskelbti šį oficialių BCH mainų partnerių sąrašą..

Taigi nedelsdami pateikite oficialų „Bitcoin Cash“ biržų sąrašą. Aš tai nuolat atnaujinsiu, nes didėja BCH palaikymas. Taigi sekite naujienas čia, „CoinSutra“.

Pastaba: Aš naudoju tokius pavadinimus kaip BCH, BCC ir Bitcoin Cash, nes taip jie rodomi atitinkamose biržose. Tačiau skaitytojų nereikia supainioti, nes BCH ir BCC yra sutrumpintos „Bitcoin Cash“ formos.

Biržos pavadinimas Indėlis Pasitraukimas Prekyba
Binansas Taip Taip Taip
Bittrex Taip Taip Taip
Kraken Taip Taip Taip
„Bitfinex“ Taip Taip Taip
Poloniex Taip Taip Taip
CEX.io Taip Taip Taip
BTCBOX Taip Taip Taip
„HitBTC“ Taip Taip Taip
Changelly Taip Taip Taip
„ShapeShift“ Taip Taip Taip

Geriausios svetainės pirkti / parduoti „Bitcoin Cash“ už „Bitcoin“ ar kitą šifravimo programą

1. Bitfinex

„Bitfinex“

„Bitfinex“ taip pat yra viena didžiausių „Bitcoin“ biržų. Kaip ir dauguma didžiausių BTC biržų, po šakės „Bitfinex“ taip pat suteikė BTC turėtojams BCH lėšų. Tačiau, skirtingai nei kitose biržose, paskirstymas nebuvo santykiu 1: 1.

„Bitfinex“ paskelbė apie naują paskirstymo koeficientą, vadinamą „socializuoto paskirstymo koeficientu“, nes platinimo metu jie tikėjosi BCH pertekliaus ar deficito.

Šis santykis ar koeficientas nusistovėjo 1: 0.8539 platinimo metu, ty kiekvienam 1 BTC, turėtojas gavo 0,8539 BCH.

Jei norite įnešti / išsiimti / prekiauti BCC (arba BCH), „Bitfinex“ yra šios prekybos poros:

 • BCH / BTC
 • BCH / ETH
 • BCH / USD

2. Bittrex

Bittrex

„Bittrex“ yra populiari JAV įsikūrusi kriptovaliutų birža. Jie buvo šiek tiek pamišę prieš šakutę dėl savo sprendimo prekiauti BCC, bet jie priskyrė santykį 1: 1 BCH lėšų BTC turėtojams po šakute.

Štai ką jie sakė vartotojams:

Jei turite „Bitcoin“ (BTC) likutį „Bittrex“ per BCC UAHF laiką rugpjūčio 1 d., 5:20 PT (12:20 pm UTC), jums bus papildomai įskaityta atitinkama „Bitcoin Cash“ (BCC) suma 1: 1. pagrindu. t. y. 1 „Bittrex“ BTC, laikomas biržos momentinės nuotraukos metu, gausite 1 BCC. BTC, laikomas pagal užsakymus, taip pat bus įskaitytas. BCC gali gauti tik jūsų sąskaitoje esantis BTC.

Norėdami pradėti, turite susikurti „Bittrex“ paskyrą ir patvirtinti save pateikdami galiojančius asmens tapatybės dokumentus.

Jei norite įnešti / išimti / prekiauti BCC (arba BCH), „Bittrex“ galite įsigyti šias prekybos poras:

 • BCC / BTC
 • BCC / ETH
 • BCC / USTD

3. Krakenas

„Kraken“ yra žinoma Bitcoin birža, veikianti iš San Francisko. Jie taip pat oficialiai paskelbė prekybos paramą už „Bitcoin Cash“. Atitinkamai, visiems „Kraken“ vartotojams, turintiems „Bitcoin“ (BTC) likutį šakės metu, po šakės buvo įskaityta vienoda „Bitcoin Cash“ (BCH) suma..

Vartotojai gali čia prekiauti naudodami pagrindinį sąskaitos patvirtinimą. Bet jei norite didesnių prekybos limitų, turėsite užsiregistruoti ir patvirtinti save.

Jei norite įnešti / išimti / prekiauti BCC (arba BCH), „Kraken“ yra šios prekybos poros:

 • BCH / BTC
 • BCH / EUR
 • BCH / USD

4. HitBTC

„HitBTC“

„HitBTC“ yra daugiašalė kriptovaliutų pasaulinė prekybos platforma, veikianti nuo 2013 m. Jie taip pat oficialiai paskelbta palaikyti „Bitcoin Cash“ pašto šakutę.

Pašto šakės „HitBTC“ vartotojams BTC / BCH poros buvo įskaitytos santykiu 1: 1. Jie jau prekiavo ateities BCH pasirinkimo sandoriais, kurie papildomai buvo teisingai įskaitomi vartotojams po šakės.

Norint prekiauti BCC palaikomomis „fiat“ valiutomis, „HitBTC“ reikalauja, kad atliktumėte patvirtinimo procesą. Čia yra patvirtinimo politika ir patikros vadovas. Prekybai palaikomomis kriptovaliutomis „HitBTC“ patvirtinti nereikia, tačiau ši funkcija turi ribotą viršutinę ribą.

Jei norite įnešti / išimti / prekiauti BCC (arba BCH), „HitBTC“ yra šios prekybos poros:

 • BCC / BTC
 • BCC / ETH
 • BCC / USD

5. BTCBOX

BTCBOX

„BTCBOX“ yra garsi Tokijuje įsikūrusi „Bitcoin“ birža, kuri dabar taip pat pradėjo prekiauti „Bitcoin Cash“.

Ji turėjo pradėti prekiauti iškart po šakės, tačiau ji prasidėjo šiek tiek vėlai, 2017 m. Rugpjūčio 2 d.

Jei norite įnešti / išsiimti / prekiauti BCC (arba BCH) japonų valiuta, galite tai padaryti naudodamiesi šia valiuta.

BTCBOX yra šios prekybos poros:

 • BCC / JPY

6. Changelly

„Changelly“ yra populiari kelių kriptovaliutų birža. „Changelly“ mainų naudojimas yra dar vienas būdas parduoti savo BCC („Changelly“ žymi „Bitcoin Cash“ kaip BCC).

„Changelly“ leidžia iškeisti savo BCC lėšas į daugiau nei 30 altcoins ir taip pat į originalius BTC. Taigi, jei norite pakeisti savo „Bitcoin Cash“ dabar, turėtumėte eiti link Changelly.

7. „ShapeShift“

„ShapeShift.io“ taip pat siūlo mainų platformą, panašią į „Changelly“. „Changelly“ naudojame dėl jų konkurencingų valiutų kursų & operacijų istorijos funkcija.

Šiuo metu „Shapeshift 30+“ kriptovaliuta (įskaitant „Bitcoin Cash“). Čia taip pat galite parduoti savo „Bitcoin Cash“ (BCH arba BCC), keisdamiesi į bet kurią palaikomą kriptovaliutą.

Jei jums reikia laipsniško valiutų keitimo „ShapeShift“ proceso, žiūrėkite mūsų „ShapeShift“ vadovą čia.

Pastaba: Nors šis vadovas skirtas keistis ETH į BTC, procesas yra tas pats, keičiant „Bitcoin Cash“ į BTC ar bet kurį kitą palaikomą altcoiną.

Bet prieš nuspręsdami parduoti „Bitcoin Cash“ „ShapeShift“, perskaitykite jų oficialų pareiškimą dėl BCH.

„BCH yra internete„ ShapeShift “. Atminkite, kad laukiame papildomų patvirtinimų BCH įvestims ir dėl ilgo blokavimo laiko jūsų keitimas gali būti atidėtas kelias valandas. Jei parduodate BCH ir nesuprantate kainos, naudokite tikslią, kad užfiksuotumėte normą. Naudodamiesi greita, jūs gausite kursą tuo metu, kai apdorojame jūsų operaciją “

„ShapeShift“

Dar keletas mainų, palaikančių „Bitcoin Cash“, yra:

 • CEX
 • Bumbas
 • Huobi
 • Korbit
 • „QuoineEX“
 • Okcoin
 • Okex

Išvada

Šakės yra ir bus neatsiejama kriptovaliutų rinkos dalis. Šis istorinis „Bitcoin“ šakutės įvykis yra dar vienas pažadinimas mums visiems kriptovaliutų mėgėjams valdyti savo asmeninius raktus. Jums nereikia pasitikėti jokia trečiąja šalimi valdant raktus. Naudodami tokias pinigines kaip „Ledger Nano S“, „Trezor“ ir „Jaxx“, galite saugiai valdyti savo asmeninius raktus ir tapti savo banku..

Ir jei jums pasiseks, galite mėgautis ta pačia šakės nauda, ​​jei ateityje šakutė pasikartos.

Nereikia nė sakyti, kad bus įdomu pamatyti, kaip čia vyksta BCH istorija.

Taigi, viskas iš mano pusės šiame straipsnyje.

Dabar atėjo laikas išgirsti iš jūsų: kokias BCH pinigines ar mainus naudojate? Ar jūs parduodate savo BCH, ar HODLING? Praneškite man toliau pateiktose pastabose!

Ir jei jums patiko šis įrašas, nepamirškite pasidalinti juo „Twitter“ & Facebook!

Čia yra keli rankomis pasirinkti straipsniai, kuriuos galite perskaityti toliau:

 • Geriausios Bitcoin biržos pasaulyje, skirtos prekybai bitkoinais
 • Kaip pasidaryti Bitcoin popierinę piniginę & Kaip išleisti bitkoinus
 • Geriausios „Bitcoin“ piniginės

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me