Čo sú IRA pre bitcoiny a ethereum? [Pre obyvateľov USA]

Od vynálezu bitcoinu (t. J. Prvej plne funkčnej digitálnej meny na svete) sa trh s kryptomenami vyvíjal rýchlym tempom.

Z tejto kryptoevolúcie vzišlo množstvo bitcoinových milionárov. Niektorí mali to šťastie, že našli bitcoin na začiatku rokov 2010 – 2011, a tí, ktorým chýbali BTC na Mesiac, si v tomto roku (v roku 2017) skutočne mohli zarobiť peniaze vďaka boomu Ethereum.

Mnoho ďalších stále tipuje a hľadá ďalšie bitcoiny alebo ethereum.

A prečo nie? V tejto zrelej dobe vývoja kryptomien je šikovná vec.

Vývoj kryptomien.

Je to teda živá realita, z ktorej veľa kryptomien ťažilo veľa investorov a špekulantov. Niektorí ľudia zároveň nemajú záujem o každodenné používanie a predaj bitcoinov a / alebo iných kryptomien.

Je to preto, že sú spokojní so svojimi aktuálnymi prácami / podnikaním alebo preto, že nie sú natoľko technicky zdatní, aby mohli využívať rýchlo sa rozvíjajúci ekosystém bitcoinových a kryptomenových peňaženiek.

Preto v tomto boome zostávajú pozadu veľké kúsky takýchto ľudí. Chcú iba investovať a kryptomeny HODL, aby mohli ťažiť z výhod počas dôchodku a zároveň využívať niektoré daňové výhody pre nich IRA alebo 401 (k).

Pomáhať takýmto vrstvám ľudí, Bitcoin IRA a Ethereum IRA boli spustené programy, v ktorých môžu používatelia investovať s daňovými výhodami a dosahovať vynikajúce výsledky už pri odchode do dôchodku.

Ale predtým, ako diskutujeme o bitcoinoch a ethereum IRA, pozrime sa, čo je IRA. ..

Čo je IRA?

Individuálny dôchodkový účet alebo IRA je forma „individuálneho dôchodkového plánu“ poskytovaná mnohými finančnými inštitúciami, ktorá poskytuje daňové výhody pre dôchodkové sporenie v Spojených štátoch..

Wikipedia

Existujú tri hlavné typy IRA:

Ale také IRA nemajú také sľubné výsledky ako bitcoin alebo ethereum IRA.

Čo je to IRA pre bitcoiny a ethereum?

IRA pre bitcoiny a ethereum sa líšia od tradičných IRA. V týchto IRA môžete namiesto investovania svojich prostriedkov do tradičných možností, ako sú akcie, dlhopisy alebo nehnuteľnosti, investovať do bitcoinu a etherea..

Použitím týchto typov IRA oproti tradičným IRA môžu ašpirujúci dôchodcovia na svojich dôchodkových účtoch držať skutočné BTC a ETH..

Zaujímavé fakty o bitcoinoch a ethereum

 • V čase písania tohto článku dosiahol celkový trhový kryptomena 117 miliárd dolárov, z ktorých bitcoin a ethereum majú spolu podiel +65% (76 miliárd dolárov). To je obrovský rast za pouhých 9 rokov.
 • V roku 2017 boli bitcoiny svedkami neuveriteľného 500% a viac rastu z menej ako 500 dolárov na jednotku na viac ako 3 000 dolárov (v čase písania tohto článku).
 • V roku 2017 bolo Ethereum svedkom neuveriteľného nárastu o viac ako 19 000% z menej ako 1 USD na jednotku na viac ako 200 USD (v čase písania tohto článku)..

Vedel si? Ak by ste 1. januára 2011 investovali do bitcoinu 1 000 dolárov, teraz by ste dosiahli zisk 11 165 667 dolárov. Môžete skontrolovať ďalšie predpokladané výpočty tu.

Na základe týchto skutočností sú bitcoiny a ďalšie kryptomeny vynikajúcimi investičnými možnosťami.

Výhody IRA bitcoinov a ethereum

 1. IRA (t. J. Vládou schválené dôchodkové fondy) môžu byť spojené s kryptomenami ako Bitcoin a Ethereum. Znamená to, že tieto IRA sú schválené a pridružené k USA.
 2. Meny ako Bitcoin sú odolné voči inflácii, realitným bublinám a krízam na trhoch s akciami. Vďaka tomu sa stávajú bezpečným útočiskom pre investície pre začínajúcich dôchodcov.
 3. Kryptomena IRA vám poskytuje možnosti, ktoré nájdete v „bežných“ IRA pre investície, ako sú Rollover, Traditional alebo Roth IRA.
 4. Keď investujete do bitcoinov alebo ethereum IRA, získate rovnaké daňové výhody ako v prípade bežných IRA a 401 (k) s.

Kto teda poskytuje tieto služby pre tieto IRA?

O bitcoinovej IRA

Jednou z takýchto renomovaných spoločností je BitcoinIRA ktorá umožňuje svojim zákazníkom investovať do IRA bitcoinov a ethereum. Sú úplne prvou spoločnosťou, ktorá priniesla tento koncept na trh, a podporuje ich vláda USA.

Spolupracujú s poprednými finančnými odborníkmi v odbore a tiež využívajú najvyššiu kvalitu zabezpečenia na zabezpečenie kryptomenových fondov svojich zákazníkov.

Musí to robiť kvôli povahe kryptomien, ako sú bitcoiny, pretože sú dosť krehké, aby ich mohli ukradnúť alebo stratiť, pokiaľ nebudú správne vedené. Používajú peňaženky s viacerými podpismi, ako je BitGo, viacvrstvový systém, ktorý poskytuje maximálnu bezpečnosť vašej bitcoinovej IRA.

BitcoinIRA

Okrem toho umožňujú svojim zákazníkom slobodne sa rozhodnúť, koľko percent chcú prideliť éteru alebo bitcoinu samoriadeným spôsobom.

Poskytujú tiež zabudovaná kalkulačka vypočítať vaše predpokladané zárobky, ak by ste predtým investovali do bitcoinových IRA. Napriek tomu je tento nástroj stále dokonalým médiom na analýzu sily bitcoinových investícií.

Tu je vypracovaný príklad, kde sme v roku 2012 predpokladali investíciu 50 000 dolárov:

BitcoinIRA - bitcoinová kalkulačka

Ako funguje bitcoinová IRA

Bitcoinová IRA zvyčajne funguje týmto spôsobom:

 1. Zákazník vyplní formulár IRA pre bitcoiny.
 2. Zákazník dostane výzvu na overenie.
 3. Účet sa otvorí do 24 hodín.
 4. Zákazník financuje svoj účet alebo presun prostriedkov.
 5. Kryptomeny zákazníka sa nakupujú a vkladajú sa do chladnej alebo bezpečnej peňaženky.

Tu je pracovný proces BitcoinIRA:

Pracovný proces BitcoinIRA

Zrieknutie sa zodpovednosti: Toto v žiadnom prípade nie je investičným poradenstvom ani schválením pre BitcoinIRA. Poskytujeme iba informácie a vzdelávanie pre našu coinutra.community. Ak sa rozhodnete investovať do takýchto IRA, dôrazne vám odporúčame vykonať náležitú starostlivosť.

Dúfam, že vás tento článok zaujal a bol poučný. Čoskoro sa vrátim s ďalším upisovaním najlepších IRA spoločností v oblasti bitcoinov a kryptomien s ich poplatkovými štruktúrami a ďalšími relevantnými podrobnosťami, ktoré čoskoro dorazia.

Takže do tej doby zostaňte naladení na CoinSutra a neustále zdieľajte bitcoinovú revolúciu!

Tu sú ručne vybrané články, ktoré si môžete prečítať ďalej:

 • Ako okamžite kúpiť ethereum pomocou kreditnej / debetnej karty
 • Čo sú inteligentné zmluvy vo vzťahu k éteru?
 • Toto je 5 najlepších prípadov použitia inteligentných zmlúv o ethereum
 • Zoznam obchodníkov, ktorí v roku 2018 prijímajú ethereum

Páči sa vám tento príspevok? Nezabudnite to zdieľať!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me