Teraz kupujte bitcoiny pomocou predplatených kariet: Tu je návod

Chcete nakupovať bitcoiny pomocou predplatených kariet?

Pokračuj v čítaní…

Všetci vieme, že bitcoiny neboli také populárne už v rokoch 2011 – 2012, ale teraz, keď kryptomena chytila ​​každého, chce každý vedieť o bitcoine a tiež chce vlastniť jeho kúsok, ak nie jeden celý bitcoin.

Najlepšie na tom je, že nákup BTC sa v porovnaní s prvými dňami stal bez námahy.

Teraz môžete bitcoiny nakupovať na bankovom účte, na darčekové karty, prostredníctvom kreditných / debetných kariet a tiež pomocou predplatených kariet.

A na moje a moje prekvapenie, veľa ľudí chce kúpiť BTC s predplatenými kartami.

Preto pre tých z vás, ktorí nevedia, čo je to predplatená karta, je tu jednoduché vysvetlenie:

Predplatená karta sa veľmi líši od debetnej karty bankového účtu. Debetná karta bankového účtu je prepojená s vaším bežným účtom. Predplatená karta nie je prepojená s bežným účtom. Namiesto toho utrácate peniaze, ktoré ste vopred naložili na predplatenú kartu.

Existuje pomerne veľa služieb, vďaka ktorým si človek môže kúpiť bitcoiny pomocou predplatených kariet. Niektoré z nich sú uvedené nižšie. Pozri sa:

Kde si môžete kúpiť bitcoin s predplatenou kartou

1. CEX.io

CEX.io

CEX.io je stará služba výmeny kryptomien fungujúca od roku 2013 z Londýna vo Veľkej Británii. Zoznam kryptomien dostupných na platforme obsahuje Bitcoin, Ether, Ripple, XLM, Bitcoin Cash, Dash, Zcash a Bitcoin Gold. A dobrou správou je, že podporuje VISA & Karty napájané Mastercard vrátane predplatených kariet.

 • Poplatky: Až 3,5%
 • Podporované krajiny: Všetky krajiny, okrem niekoľkých. (Vklady/Výbery)
 • Ďalšie komentáre: Spoľahlivý a dôveryhodný.

Nakúpte BTC od CEX

2. Coinmama

Coinmama

Coinmama je spoločnosť poskytujúca digitálne finančné služby pôsobiaca v kryptosfére od roku 2013 z Izraela, ale pôvodne je podnikom NBV International registrovaným na Slovensku. Umožňuje investorom nakupovať populárne mince ako ETH, BCH, ADA, LTC atď., Vrátane BTC. Coinmama podporuje predplatené karty aj pri nákupe BTC a iných mien.

 • Poplatky: Simplex, spracovateľ kreditných / debetných kariet spoločnosti Coinmama, si za každú transakciu účtuje ďalší 5% poplatok (s minimálnym stropom 10 USD). Podporované sú iba karty Visa / MasterCard.
 • Podporované krajiny: Operovali cez 180 krajín.
 • Ďalšie komentáre: Spoľahlivá a dôveryhodná služba.

Nakúpte bitcoiny od CoinMama

3. Coinbase

Coinbase

Coinbase je populárny názov vo svete kryptomien a je digitálnou zmenárňou so sídlom v USA od roku 2012. Je to sprostredkovateľská burza, ktorá slúži 32 krajinám so štyrmi digitálnymi menami vrátane BTC..

 • Poplatky: 3,99%
 • Podporované krajiny: Slúži 32 krajín.
 • Ďalšie komentáre: Spoľahlivý a dôveryhodný.

Nakúpte bitcoiny od Coinbase

4. LocalBitcoiny

LocalBitcoins

LocalBitcoin je populárny začínajúci bitcoin, ktorý umožňuje mimoburzový nákup / predaj bitcoinov za nominálny poplatok od roku 2012. Spoločnosť so sídlom mimo Fínska má sieť bitcoinových kupcov. & predajcov po celom svete. Dobrá vec je, že nájdete veľa kupujúcich a predajcov obchodujúcich v BTC prostredníctvom predplatených debetných kariet z celého sveta..

Portál LocalBitcoins

 • Poplatky: Kupujúcim / predajcom, ktorí vytvárajú reklamy, je účtovaný poplatok 1% za každý dokončený obchod.
 • Podporované krajiny: Všetky krajiny.
 • Ďalšie komentáre: Spoľahlivý a dôveryhodný.

Nakúpte bitcoiny od Localbitcoinov už teraz

5. Bitpanda

bitpanda

Bitpanda je známa kryptoburza v Európe a sídli v rakúskej Viedni, kde bola založená v roku 2014. Podporuje rôzne možnosti platby pri nákupe bitcoinu, jednou z nich sú predplatené karty.

 • Poplatky: 3 – 5%
 • Podporované krajiny: Európske krajiny môžu nakupovať; predajcom môže byť ktokoľvek.
 • Ďalšie komentáre: Relatívne neznáma a menšia trakcia tu.

Prečítajte si tiež: recenzia BitPanda

Nakúpte bitcoiny od spoločnosti BitPanda

6. Paxful

Paxful

Paxful je trh bitcoinov typu peer-to-peer spájajúci kupujúcich s predajcami rovnako ako eBay za bitcoiny. Musíte si zvoliť preferovaný spôsob platby a zadať počet bitcoinov, ktoré potrebujete.

 • Poplatky: Predávajúci platí 1%, kupujúci neplatí nič.
 • Podporované krajiny: Všetky krajiny.
 • Ďalšie komentáre: Relatívne neznáma, tu menšia trakcia.

Poznámka: Objem tejto výmeny zostáva nízky, stále však môžete nakupovať BTC pomocou predplatenej karty cez Paxful.

Nakúpte bitcoiny od spoločnosti Paxful

Záver: Ako nakupovať bitcoiny pomocou predplatenej karty

Pred zakúpením bitcoinov na niektorej z búrz uvedených vyššie je potrebné prejsť kompletnou kontrolou KYC a registráciou ich kariet. Výnimkou je služba ako Paxful alebo LocalBitcoins, ktorá je rovnocenná.

Okrem toho sa vždy odporúča, aby ste nikdy nepoužívali peňaženky týchto služieb ako svoju permanentnú peňaženku, pretože všetky poskytujú hostované peňaženky, kde neovládate svoje súkromné ​​kľúče. Pre vašu bezpečnosť je v zozname nižšie niekoľko dobrých peňaženiek hosťovaných samy.

 • Ledger Nano X
 • SafePal
 • Dôverujte Peňaženke

V tomto prípade je Coinmama výnimkou, pretože Coinmama neposkytuje zabudovanú peňaženku na nákup BTC, čo je dobré bezpečnostné opatrenie.

Tak na čo čakáš?

Pokračujte v kúpe a kúpte si svoje prvé BTC, ak ste si ich ešte nezakúpili, pretože z dlhodobého hľadiska sa očakáva, že sa ich hodnota iba zvýši.

Na záver, ak máte otázky alebo pochybnosti o uvedených službách, neváhajte ich natočiť v sekcii komentárov nižšie &# 128578;

Tu je niekoľko ďalších článkov, ktoré si môžete prečítať ďalej:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me