Litecoin Hashrate צונח ב 32.86% לאחר חסימת הבלוקים

5 באוגוסט 2019 היה יום חשוב לקהילת ליטקוין. זה היה היום בו Litecoin (LTC) עבר אירוע חצוי. מאז, רבים ציפו שהמחיר יעלה. עם זאת, הדברים לא התבררו כל כך טוב עבור ליטקוין. ערב המחצית, מחיר ה- LTC / USD חצה 100 $ לזמן מה לפני שצנח ל 73.50 $ בזמן העיתונות. זו ירידה של ~ 26.50% במחיר. מאז המחצית, כמות הכרייה ירדה משמעותית. במאמר זה, בואו נסתכל מקרוב על המצב של כריית Litecoin ופעילות הגיבוב.

חשיבותה של השארת

Litecoin, כידוע, הוא מזלג של רשת הביטקוין, כלומר הוא פועל גם על מערכת הוכחה לעבודה (POW). במערכת שבויים מדובר בצמתים מיוחדים הנקראים “כורים” האחראים על תהליך הכרייה. כורים אלה משתמשים בכוח החישוב שלהם כדי לפתור חידות ברשת. הכורה המצליח מקבל להוסיף את החסימה שלהם לרשת Litecoin ומקבל תמורתו תגמול חסום. הכפירה היא הכוח החישובי הכולל ברשת. יותר כורים מוקשים ברשת, יותר הכפירה. רשת עם hashrate גבוהה מהירה ובטוחה יותר מעמיתיה.

מה זה חצוי?

ממש כמו ביטקוין, גם ל- Litecoin יש מכסה עליונה קבועה על סך המטבעות בתוך המערכת האקולוגית. בעוד שביטקוין יש 21 מיליארד מטבעות, לליטקוין יהיו 84 מיליארד מטבעות. קושי הרשת מסתגל בהתאם לחישת הרשת, כדי לוודא שהכרייה הרבה יותר פרושה. יותר את hashrate, יותר את הקושי ברשת ולהיפך.

חסימת תגמולים חסומים היא צעד נוסף שננקט על ידי מטבעות קריפטוגרפיים בכדי להבטיח כרייה ניתנת לניהול. אחרי כל 840,000 חסימות, Litecoin עובר תהליך חצוי. לפני 5 באוגוסט, היה ל- Litecoin תגמול חסום של 25 LTC, אך כרגע הוא עומד על 12.5 LTC.

השפעות החציון על חאשרט

לפני המחצית אמר צ’רלי לי בראיון גלוי שהצפוי שהרבה כורים “יסגרו” את מערכותיהם. בראיון לאתר חדשות הקריפטו האוסטרלי מיקי, אמר לי:

“כאשר תגמולי הכרייה יקצצו לחצי, כמה כורים לא יהיו רווחיים והם יכבו את המכונה שלהם. אם אחוז גדול עושה זאת, אז חסימות יאטו למשך זמן מה. עבור litecoin, זה שלושה וחצי ימים לפני השינוי הבא, אז אולי כמו שבעה ימים של חסימות איטיות יותר, ואז אחרי זה, הקושי יסתגל מחדש והכל יהיה בסדר. “

טבלת השידורים של Litecoin ירדה משמעותית מאז המחצית. (פתק: כל הגרפים נלקחו Bitinfocharts.)

חשיש litecoin

ב- 4 באוגוסט – יום לפני המחצית – היה ל- Litecoin חיסון של 458.33 THash / s, שנפל מאז ל- 309.71 THash / s תוך שלושה שבועות ב- 23 באוגוסט. במהלך תקופה זו צנחה החשיכה ב -32.86%. זה מראה לנו שכורים עזבו את הרשת מאז המחצית מאז שהם לא הרוויחו מספיק.

כדי לפצות על הגירעון של הכורים, הקושי של הרשת נפל להתפשר על ההפסד.

חשיש litecoin

כפי שניתן לראות, הקושי צנח מ 15.993 מיליון ב -4 באוגוסט ל -11.397 מ ’23 באוגוסט. מדובר בירידה של 28.74%.

טבלת רווחיות הכרייה נפלה גם היא באופן משמעותי, והראתה לנו שהרווחים שהופקו מכרייה צנחו מאוד.

התרשים שלמעלה מראה לנו שזה פחות רווחי בכרייה ב -42.73 ב- 23 באוגוסט בהשוואה ל -4 באוגוסט.

אז איך זה השפיע על זמן החסימה?

לליטקוין זמן חסימה של 2.5 דקות, שזה רבע מזמן החסימה של ביטקוין (10 דקות). היו כמה תנודות בצד העליון לזמן החסימה של ליטקוין מיד לאחר המחצית.

Litecoin Hashing

ב- 8 באוגוסט 2019, זמן החסימה של Litecoin עלה על 3 דקות בפעם הראשונה מאז 27 בנובמבר 2018. מייסד Litecoin, צ’רלי לי, לא היה מוטרד מדי מזמן החסימה. הוא צייץ:

“מכיוון שבלוקי Litecoin מהירים פי 4 מזו של ביטקוין, הרשת יכולה להתמודד עם ירידה פתאומית בהאטה הרבה יותר טוב. אם 75% מההאסטראט נעלם בן לילה, ליטקוין פשוט מתנהג כמו ביטקוין למשך 2 שבועות (10 דקות בלק) ואז מתממשים מחדש והכל חוזר לקדמותו. “

זמן החסימה הותאם מאז סביב 2.5 דקות.

סיבה לדאגה, או שזה דרך הפעולה הרגילה?

יש הרבה FUD סביב הירידה האחרונה במחירו של ליטקוין. עם זאת, כמה זה מבוסס על עובדות וכמה זה רק פרנויה?

המחצית הקודמת של Litecoin התרחשה ב -26 באוגוסט 2015, כאשר תגמול החסימה שלה חצה מ- 50 LTC ל- 25 LTC.

Litecoin Hashing

מחיר ה- LTC / USD ביום המחצית היה כ- 2.95 $. מאז המחצית של 2015, באותו שלושת השבועות, המחיר די הסתכם בסביבות 2.70 $ ל -3 $ ללא תנודות רבות. עם זאת, כמעט שנה וחצי לאחר מכן המחיר קפץ ושבר מעבר למכשול של 10 דולר. שנתיים בדיוק מאז המחצית, ב- 26 באוגוסט 2017, LTC נסחרה בסביבות 50.50 דולר.

אם לשים את זה בפרספקטיבה, זו עלייה של 1610% במחיר!

אמנם לא יהיה מציאותי לצפות לעלייה כזו במחיר, אך מחזיקי Litecoin המאושרים על ההדק צריכים להבין כי אירוע המחצית קרה רק לפני שלושה שבועות. אמנם ירידת המחירים המיידית לא התרחשה בפעם האחרונה, אך עלינו לתת לייטקוין יותר זמן כדי לקבל נקודת מבט מדויקת על ביצועיה לאחר החצי..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me