5 populiariausi mokami „Blockchain“ ir kriptovaliutų kursai / sertifikatai

Buvo laikas, kai daugelis nesuprato, kas yra kompiuteris ar internetas!

Bet nuostabu, kad iš šių dviejų technologinių naujovių išryškėjo tikrasis žmonijos potencialas. Todėl buvo sukurta daugybė galimybių įsidarbinti.

Panašiai buvo laikas, kai Bitcoinas, blokų grandinė ir kriptovaliutos buvo gyvos, ir labai nedaug žmonių suprato, kas yra tas dalykas.

Nėra perdėta sakant, kad dabartinis šifravimo scenarijus nedaug skiriasi nuo situacijos, kurią matėme, kai kompiuteriai ir internetas pradėjo populiarėti.

Kaip ir tuo metu, per trumpą laiką, kai „Bitcoin“, „blockchain“ ir kriptovaliutos tampa neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, kaip ir internetas ir kompiuteriai, žmonės pažvelgs į šį laiką ir matys jį kaip „laukinius vakarus“.

Manau, kad kai tik atsiranda kažkas, kas yra labai svarbu mūsų socialiniam gyvenimui, turėtume apie tai sužinoti viską, ką galime. Daugelis „Bitcoin“, kriptovaliutos ir „blockchain“ entuziastų jau pradėjo mokytis apie šias naujas technologijas, o daugelis netgi išmoko kai kuriuos iš šių dalykų!

Pagal šią ataskaitą, visame pasaulyje didėjo „blockchain“ ir kriptovaliutų specialistų paklausa. Štai kodėl kartas nuo karto grybauja nauji kursai, kuriais siekiama atskirti „Bitcoin“ ir „blockchain“ profesionalus nuo vien entuziastų.

Kai kurie iš šių kursų yra nemokami, o daugelis yra mokami. aš neseniai paskelbė geriausių nemokamų „blockchain“ ir kriptovaliutų kursų / sertifikatų sąrašą, ir šį kartą aš skelbiu mokamų sąrašą.

Populiariausi Bitcoin / Crypto kursai & Sertifikatai (mokami)

1. Sertifikuotas „Bitcoin Professional“ (CBP)

Kaina – 95 USD | Sertifikatas – taip

Sertifikuotas „Bitcoin Professional“ (CBP)

Kaip siūlo pavadinimas, CBP yra tas, kuris žino ir supranta „Bitcoin“ blokų grandinės, „Bitcoin“ operacijų ypatybes ir tai, kaip veikia „Bitcoin“ tinklas. Tai yra pradedančiųjų atestacija, turinti 33 temų programą, po kurios 20 minučių trunka internetinis 75 klausimų testas.

2. „Blockchain“ sertifikavimo mokymai

Kaina – 300 USD | Sertifikatas – taip

Tai internetiniai „blockchain“ sertifikavimo mokymai, kuriuos jums surengė „Edureka“. Mokymai trunka 4 savaites, tačiau, dalyvavę šiame kurse, visą gyvenimą galėsite naudotis jų mokymosi valdymo sistema (LMS). Čia sužinosite apie „Bitcoin“ operacijų mechanizmą, „Ethereum“ operacijas ir kaip sukurti viešąją / privačią „blockchain“ aplinką.

Taip pat galite tikėtis sustiprinti tokias sąvokas kaip kriptografija, kriptovaliutų kasimas, kriptovaliutų saugumas ir išmaniosios sutartys. Galų gale jūs gausite galimybę dirbti su tiesioginiu „blockchain“ projektu.

3. „Ethereum“ kūrėjų kursai

Kaina – 1450 € | Sertifikatas – taip

„Ethereum“ kūrėjų kursai

Jei esate „Ethereum blockchain“ entuziastas ir taip pat turite tam tikros plėtros patirties, tada šis kursas yra skirtas jums. Tai 9 savaičių išsamus internetinis kursas, skirtas 6-10 valandų per savaitę, kuriame sužinosite viską apie „Ethereum“ pagrindus, DApps, išmaniąsias sutartis, „Solidity“, „Web3“ ir „Truffle“. Tai taip pat išmokys jus DApps back-end ir pilną front-end plėtrą per tris blockchain pagrįstus projektus.

Programos pabaigoje dalyviai vertinami pagal sertifikavimo egzaminą, kuriame reikalaujama surinkti mažiausiai 80%, kad gautų „Ethereum blockchain“ patikrintą sertifikatą.

4. „Blockchain“ techniniams vadovams ir analitikams

Kaina – 2350 € | Sertifikatas – taip

„Blockchain“ techniniams vadovams ir analitikams

Kai kurie iš jūsų gali galvoti, kad šie kursai skirti tik kūrėjams, tačiau tai netiesa. „Blockchain“ ir kriptovaliutos taip pat skirtos žmonėms, kurie nėra programuotojai. Šis kursas skirtas žmonėms, kurie yra techniniai vadovai, analitikai ir konsultantai. Čia sužinosite viską, ką reikia žinoti apie blokų grandinę, išmaniąsias sutartis ir DApps. Taip pat tikėkitės išsamios „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Hyperledger“ (viešojo / privataus „blockchain“) aprėpties tiek iš techninės, tiek iš socialinės perspektyvos..

Programos pabaigoje dalyviai vertinami pagal sertifikavimo egzaminą, kuriame reikalaujama surinkti mažiausiai 80%, kad gautų „Ethereum blockchain“ patikrintą sertifikatą.

5. Sertifikuotas „Blockchain Professional“ (CBCP)TM

Kaina – 275 USD | Sertifikatas – taip

Sertifikuotas „Blockchain Professional“ (CBCP)

Jei jau esate „blockchain“ ir kriptovaliutų ekspertas, tai jums. Tai ne kursas, o atestacijos egzaminas, kuris padės jums įrodyti savo profesinę patirtį šioje srityje ir išskirs jus iš kitų „blockchain“ ir kriptovaliutų mėgėjų. Jei norite pasiekti aukštesnį lygį ir profesionaliai parodyti savo žinias pasauliui, tada eikite šiuo keliu.

CBCP egzaminą sudaro 90 klausimų, į kuriuos reikia atsakyti per 60 minučių. Sėkmingai baigus egzaminą ir pasiekus 75% ar didesnį visų bandymų skyrių įvertinimą, jūs gaunate CBCP sertifikatą iš „Blockchain“ technologijos instituto, kuris tada yra įterptas į „blockchain“.

Geriausi mokami kursai / sertifikatai „Cryptos“ / „Blockchain“

„Blockchain“ ir kriptovaliutos yra klestinčios technologijos, kurios gaus gausų atlygį tiems, kurie įsitraukia anksti.

Nesvarbu, ar norite būti „blockchain“ kūrėjas, ICO konsultantas, analitikas, ar kriptovaliutų prekybininkas ar portfelio valdytojas, pasirinkimas yra jūsų.

Bet ką pasirinksite, dabar pats laikas pradėti. Technologijai bręstant, į sceną atvyks vis daugiau žmonių. Taigi visada geriau anksti patekti ir įveikti minią!

Taigi, viskas iš mano pusės šiame straipsnyje. Aš reguliariai atnaujinsiu šį išteklių sąrašą, todėl čia stebėkite „CoinSutra“. Žemiau esančiame komentarų skyriuje pasakykite man, jei žinote daugiau kursų, kurie gali dominti skaitytojus. Nekantriai laukiu jūsų!

Tapkite mūsų bendruomenės dalimi prisijungdami prie šių platformų:

Čia yra keli rankomis pasirinkti straipsniai, kuriuos turėtumėte perskaityti toliau:

  • Kas yra ICO (pradiniai monetų pasiūlymai) & Kodėl jie tau geri?
  • „Ethereum“ kriptovaliuta: viskas, ką turi žinoti pradedantysis
  • „Ethereum Classic“ (ETC): viską, ką turi žinoti pradedantieji
  • Kas yra protingos sutartys, susijusios su Ethereum?
  • 9 privalo žiūrėti „Bitcoin“ dokumentinius filmus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me