CryptoCompare.com – Kto sme!

CryptoCompare.com je vaša sociálna brána do sveta kryptomeny! Ukazujeme ceny živého vysielania, grafy a analýzy zo všetkých najlepších kryptomien & bitcoinové burzy. Porovnávame miningové zariadenie, burzy, ťažobné zmluvy a peňaženky … takže nemusíte! Aj my sme sociálni a umožňujeme vám zvoliť si svoj profil, ktorý vám dáva možnosť kontrolovať a vyjadrovať sa k pomoci komunite rásť! Chceme vašu spätnú väzbu, aby sme spoločne pomohli presadiť prijatie a používanie digitálnych mien!

Zistite, ktoré mince čo robia. Porovnajte ceny na rôznych burzách a pozrite si rozpisy podľa výmen – Porovnajte poplatky za likviditu a spôsoby, ako dostať svoje peniaze dovnútra a von – a pozrite sa na recenzie, aby ste zistili, čo hovoria iní používatelia..

Môžete si pozrieť najnovšie tweety od vývojárov a chatovať s ostatnými používateľmi CryptoCompare!

Máme sprievodcov plošne – od základných úvodov po témy „Čo sú bitcoiny a čo sú digitálne meny“ až po ďalšie odborné články, ako napríklad „Ako funguje kryptografia eliptickej krivky“. Ak máte nejaké návrhy, ako môžeme vylepšiť to, čo sme napísali, komentujte pod každým článkom a my ich aktualizujeme, aby čo najskôr obsahovali vaše pripomienky! 

Na našej stránke si môžete skontrolovať – ​​jednu z kľúčových zložiek, ktorá podľa nás v kryptopriestore chýba. Aj keď kryptomeny vykazujú ohnisko inovácií, ktoré chceme povzbudiť a byť od seba oddelené – tiež chceme, aby komunita mohla hovoriť o tom, čo je dobré a čo nie je také dobré. Takto si môžeme byť istí, čo sa ľuďom páči a čo funguje – a katalyzovať prijatie kryptomien a bitcoinov uľahčením zapojenia nováčikov. Povedzte svoj názor: Pomáhajte ľuďom a rozširujte komunitu.

Takže porovnajte výmeny – poskytnite nám spätnú väzbu o postupoch AML a KYC – sú príliš náročné – ozvala sa podpora, keď ste mali problém. 

Je váš poskytovateľ ťažby neskoro na inej dodávke – alebo váš poskytovateľ zmluvy o ťažbe zmizol v bezvedomí. 

Má váš poskytovateľ peňaženky dobrú funkčnosť – alebo bola aplikácia príliš dlho nemilovaná.

Povedzte ostatným ľuďom, čo si myslíte!

Aj my sme sociálni – to je, keď v niektorých kódoch neklepeme na klávesniciach po kolená! Chceme, aby ste hovorili a rozprávali o trhoch, nastavili váš profil a zdieľali to, čo viete, a myslíte si s ostatnými členmi komunity.

Prečo je obchodovanie s Litecoinom CNY také vysoké … je to rovnaký starý únik z kontroly kapitálu alebo sa deje niečo pozitívnejšie alebo zlovestnejšie …. Hovorte o novom altcoine, ktorý bol vydaný – dobré vlastnosti alebo je to len ďalší klon vyzerajúci ako pumpa a skládka.

Mince

Porovnajte trhy s rôznymi mincami – vidí euro dnes väčší objem na pozadí gréckej krízy alebo nie! Hladko prepínajte medzi rôznymi menami, aby ste videli, ako jednotlivé páry obchodujú, a pozrite sa na náš agregovaný index a rozdelenie trhov, aby ste zistili, odkiaľ objem pochádza. Sledujte, ako váš obchod prechádza burzou, aby ste sa uistili, že bola vykonaná. 

 

Výmeny

Porovnajte výmeny – pozrite sa, kto účtuje poplatky za to, že obchoduje na ich burze, a pozrite sa, aké sú ich metódy vkladu a výberu. Odporúčajú iní používatelia túto výmenu alebo existujú problémy so zákazníckym servisom alebo vykonaním!

Ťažba

Porovnajte ťažobné spoločnosti a ich produkty. Prijímajú používatelia svoje produkty včas a sú zmluvy o cloudovej ťažbe ľahko ovládateľné. Porovnajte ich náklady na základe viacerých metrík. Chcete ťažbu Scypt alebo zmluvu o ťažbe scryptov? Prehľadajte našu databázu a my vám dáme odpoveď!

Peňaženky

Porovnajte naše peňaženky – pozrite sa, čo hovoria naši používatelia a či odporúčajú používať softvér. Chcete mať lacnú peňaženku za sekundu na to, aby ste si ju mohli uložiť na kúsok papiera, alebo chcete mať vrchol bitcoinu v bezpečí ako Trezor. Chcete viac krypto úložiska alebo chcete získať prístup k svojej peňaženke prostredníctvom aplikácie na zariadení iPhone alebo Android. Alebo si chcete stiahnuť hlavného klienta Bitcoinu – ak je to tak, počkajte, kým sa synchronizuje blockchain!

Profil

Vytvorte si profil, sledujte ostatných používateľov a burzy, baníkov alebo peňaženky, aby ste zistili, čo hovoria. Získajte body za hodnotenie produktov a aktívnu účasť na webe! Personalizujte si, ako chcete byť informovaní (či už vôbec), prostredníctvom e-mailu so všetkými najnovšími hláškami a konverzáciami. Prispôsobte si svoju bránu do sveta kryptomien.

Fóra

Chatujte s ostatnými na našom fóre o výmenách alebo minciach! Ak nájdete nejaké chyby, dajte nám vedieť – niekto z nášho tímu ich ihneď vyzdvihne a opraví, pretože chceme, aby bol používateľský zážitok čo najpríjemnejší a najpresnejší.!

O nás!

O CryptoCompare sme hrdí na to, že ukazujeme najpresnejšie živé ceny, grafy a analýzu trhu z 25 najlepších kryptoburz globálne. Naši editori obsahu udržiavajú údaje o ťažbe, či už sú to spoločnosti, zariadenia na ťažbu alebo zmluvy o ťažbe, v súlade s najnovšími cenami a produktmi dostupnými na trhu. Naša sekcia peňaženky obsahuje komplexný zoznam peňaženiek, ktoré vám pomôžu nájsť najlepšiu peňaženku pre vaše potreby. Máme viac ako 1 500 obchodných párov a viac ako 500 kryptomien alebo kryptomien v ľahko pochopiteľnom a intuitívnom formáte.

Spoločnosť má pre našu stavbu päť hlavných pilierov múdrosti – dizajn, jednoduché použitie, rozsah údajov, sociálna interaktivita & Integrita údajov – o ktorých si myslíme, že sú kľúčom k poskytovaniu užitočných a presvedčivých služieb. A čo je najlepšie, všetko je zadarmo.

Naše ceny za streamovanie aktualizujú v reálnom čase množstvo ďalších metrík, takže používatelia môžu mať prehľad o najnovších cenových pohyboch. Naša analýza ukazuje používateľom, kde sa s bitcoinmi obchoduje a pre ktoré nekryté krajiny a v akom objeme – opäť v reálnom čase – môžete ľahko prepínať medzi miestnymi menami a získať tak svoj vlastný osobný pohľad na trhy, na ktoré sa chcete pozrieť. Naším cieľom je poskytnúť vám celý trh zo všetkých trhov.

Veríme, že blockchainová technológia musí mať nejaký spôsob, ako poskytnúť hromadne prijaté riešenia, a že hlavnou prekážkou je poskytnutie spoľahlivej a integrálnej platformy, ktorá to umožní používateľom. Na našom webe neposkytujeme žiadne obchodné prostriedky, iba konglomerované a rafinované údaje z iných búrz s cieľom pomôcť používateľom pri výbere najpriaznivejších búrz pre ich použitie..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me