5 paprasti būdai pirkti Bitcoin Kanadoje 2020 m

Šiame vadove sužinosite, kaip įsigyti bitkoinų Kanadoje

Kanadiečiai visada mėgo Bitcoiną ir buvo viena iš labiausiai trokštančių investuoti, prekiauti ir patekti į savo rankas. Kanadiečiams pasisekė, kad jie turi daug galimybių ir atsiskaitymo būdų pirkti Bitcoin.

Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip įsigyti Bitcoin Kanadoje, nes suskirstome 5 populiariausius pirkimo metodus. Mes taip pat orientuojamės į greitį, skirtą vartotojui, kuriam nėra laiko gaišti. Tiesą sakant … Su kai kuriomis toliau pateiktomis parinktimis galėsite pereiti nuo to, kad niekada nepirkote „Bitcoin“ turintis „Bitcoin“ mažiau nei per valandą!

5 paprasti būdai pirkti Bitcoin Kanadoje 2020 m

 1. Internetinės biržos

 2. Bitcoin bankomatai

 3. „Peer-to-peer“ tinklas

 4. Be recepto (OTC)

 5. Mažmeninės prekybos vieta asmeniškai

5 paprasti būdai pirkti Bitcoin Kanadoje 2020 m. - „Blockgeeks“

1. Internetiniai mainai

Internetinės biržos yra populiariausia vieta pirkti kanadiečiams dėl jų paprasto naudojimo ir paprastumo. Ne tik kanadiečiai, bet ir mainai yra populiariausia vieta visame pasaulyje pirkti Bitcoin. Galbūt nustebsite sužinoję, kad 2018 m. Biržoje prekiaujama daugiau nei 2 trln. Tarp populiarių mainų Kanadoje yra VirgoCX, MyBTC.ca, „Bitbuy“, NDAX, ir Bitvo. Internetinėse biržose yra daugybė galimybių finansuoti jūsų sąskaitą, žemiau pateikiame geriausius finansavimo metodus.

„INTERAC“ E-PERDAVIMAS

Daugelis internetinių prekybos platformų Kanadoje priima „Interac e-Transfer“ kaip jūsų paskyros finansavimo metodą. Tai turbūt labiausiai paplitęs internetinių Kanados mainų metodas. Žinoma, jei nesate susipažinę su „Interac“ el. Perdavimu, tai yra tik Kanados skaitmeninis tarpbankinis pervedimo būdas. Daugiau nei 250 finansų įstaigų visoje Kanadoje leidžia savo klientams naudotis „Interac e-Transfer“. Galite rasti visą sąrašą čia. Manome, kad finansuojame mainus su elektroninis pervedimas yra numeris vienas būdas įsigyti bitkoinų Kanadoje, nes tai ypač greita ir paprastai yra vieni mažiausių mokesčių.

Jei norite įsigyti „Bitcoin Interac e-Transfer“, mes apibūdinome toliau nurodytus veiksmus:

 1. Sukurkite sąskaitą biržoje ir paprašykite pervesti savo sąskaitą į Kanados dolerius

 2. Prisijunkite prie savo internetinės bankininkystės paslaugų teikėjo ir siųskite elektroninį pervedimą biržos nurodytu el 

 3. Mainai priims el. Pervedimą ir įskaitys jūsų sąskaitą 

 4. Pirkite „Bitcoin“ ir atsiimkite jį į saugią piniginę. Mes rekomenduojame MyBTC.ca ir „Bitbuy“ kaip dvi iš greičiausių vietų įsigyti „Bitcoin“ naudojant „Interac e-Transfer“ ir 1–4 žingsnius galėjo atlikti mažiau nei per valandą įprastu laiku.

  BANKO LAIDAS

. Banko pavedimas reikalauja, kad klientas apsilankytų jų banko skyriuje, o tai gali būti nepatogu daugeliui kanadiečių (ypač žiemą!) Daugumoje internetinių mainų bankų laidai yra finansavimo būdai, įskaitant „Coinsquare“., MyBTC.ca, Kraken, ir „Bitbuy“ priimti laidus, bet minimalūs dydžiai skirsis. „Coinsquare“ reikalauja mažiausiai 10 000 USD banko pavedimui MyBTC.ca ir „Bitbuy“ yra mažesnės – atitinkamai 7500 ir 5000 USD. Dauguma platformų ima santykinai mažus mokesčius už finansavimą per banko pavedimą 50 bazinių taškų, todėl šios patrauklios finansavimo galimybės yra tiems, kurie nori pirkti didesnius Bitcoin kiekius. Svarbu pažymėti, kad dėl tradicinės bankų sistemos finansavimo laikas gali būti daug ilgesnis naudojant banko laidus (1-3 dienos).

Jei norite įsigyti „Bitcoin“ naudodami banko laidą, mes apibūdinome toliau nurodytus veiksmus:

 1.  Turėsite sužinoti, kurios „Bitcoin“ prekybos platformos platformos priima „Bank Wires“ kaip finansavimo metodą, tada prisiregistruokite ir susikurkite sąskaitą. Mes rekomenduojame MyBTC.ca arba „Bitbuy“.

 2.  Sukūrę paskyrą „Bitbuy“/MyBTC.ca ir patikrinkite, paprašykite finansuoti savo sąskaitą per „Bank Wire“.

 3.  Eikite į savo banką ir nusiųskite banko pavedimą į biržą.

 4. Įsigykite „Bitcoin“ ir atsiimkite jį į saugią piniginę.

FLEXEPINAS

„Flexepin“ yra dar viena galimybė kanadiečiams, norintiems greitai įsigyti „Bitcoin“. „Flexepin“ parduoda kuponus su unikaliais PIN kodais, kuriuos galima įvesti daugelyje internetinių paslaugų, finansuoti sąskaitas ar pirkti. Kadangi šiuos čekius galima nusipirkti mažmeninės prekybos parduotuvėse, jie puikiai tinka vartotojams, norintiems naudoti grynuosius pinigus ar nepatirti didelių kredito kortelės grynųjų pinigų išankstinių mokesčių. „Flexepin“ čekius galima įsigyti visoje Kanadoje tūkstančiuose vietų. Norėdami rasti artimiausią parduotuvės vietą, patikrinkite šį internetinės parduotuvės ieškiklį čia. Kai turėsite kuponą, „Bitbuy“ yra patikima birža, kuri priims jūsų čekį. „Flexepin“ akimirksniu finansuos jūsų sąskaitą, o naudodami šį metodą daugeliu atvejų galėsite įsigyti bitkoinų per mažiau nei valandą.

KREDITINĖ KORTELĖ

Mes visi esame įpratę pirkti daiktus internetu naudodami kreditinę kortelę. Tačiau jums gali būti įdomu žinoti, kad daugelis kreditinių kortelių bendrovių mano, kad „Bitcoin“ pirkimas yra „avansas grynaisiais“, nes jūs keičiate vieną valiutą į kitą. Tai reiškia, kad mokėsite didelius mokesčius iš savo kreditinių kortelių kompanijos, jau nekalbant apie didelius mokesčius, taikomus biržose. Valiutos mokesčiai paprastai yra nuo 7% iki 10%, o kreditine kortele galima atsiskaityti Kanados biržose, tokiose kaip „Coinberry“ ir „Coinsquare“..

Norėdami įsigyti „Bitcoin“ Kanadoje naudodami kreditinę kortelę, atlikite šiuos veiksmus:

 1.  Prisiregistruokite mainams ar platformai, siūlančiai kreditinę kortelę

 2.  Finansuokite savo sąskaitą kreditine kortele vadovaudamiesi svetainėje pateiktomis instrukcijomis

 3.  Pirkite „Bitcoin“ ir atsiimkite saugią piniginę

2. BITCOIN bankomatai (ASMENIEMS / PINIGAMS)

Vienas iš senesnių pasenusių būdų įsigyti „Bitcoin“ Kanadoje yra „Bitcoin“ bankomato naudojimas. Vartotojams, norintiems įsigyti savo „Bitcoin“ naudojant grynuosius pinigus ir likti anonimais, tai yra vienas geriausių variantų, tačiau jis turi savo kainą. Paprastai „Bitcoin“ bankomatai vartotojams kainuos daug daugiau, kai mokesčiai svyruoja nuo 6 iki 8% rinkos kaina. Visoje šalyje yra šimtai „Bitcoin“ bankomatų, kuriuos greičiausiai jau matėte prekybos centre ar savitarnos parduotuvėje. Norėdami rasti artimiausią Bitcoin bankomatą, galite patikrinti Monetų bankomatų radaras. Mes tai išvardinome kaip keturių krypčių būdą pirkti bitkoinus Kanadoje, nes Kanadoje visur yra Bitcoin bankomatų. Tiesą sakant, mes turime daugiausiai Bitcoin bankomatų, tenkančių vienam gyventojui, iš bet kurios pasaulio šalies! (Manau, mums patinka mūsų Bitcoin čia, didžiajame baltame šiaurėje).

3. „PERER-TO-PEER“ TINKLAS (EL. PERDAVIMAS, PINIGAI)

Kitas senesnis ir labiau pasenęs būdas įsigyti „Bitcoin“ Kanadoje yra „Peer-to-Peer“ (P2P) tinklo naudojimas..

Kas yra P2P tinklas?

Panašiai kaip „Bitcoin Craigslist“ ar net „Kijiji“, „P2P“ tinklas yra internetinė rinka, leidžianti dviem vartotojams atlikti operaciją be jokio vidutinio žmogaus, padedančio palengvinti operaciją. Populiariausias P2P tinklas pirkti Bitcoin yra Localbitcoins.com. Kiekvienam atliktam sandoriui „Localbitcoin.com“ siūlo sąlyginio deponavimo paslaugą, kad apsaugotų „Bitcoin“ pirkėją. Svarbu pažymėti, kad kai kuriais atvejais tam tikri žmonės P2P tinkluose pasinaudojo žmonėmis, todėl visada svarbu tinkamai atlikti kiekvieno pardavėjo / pirkėjo tyrimus ir niekada nedaryti operacijų už ankstesnių ribų. Jei norite įsigyti „Bitcoin“ svetainėje Localbitcoins.com, mes nurodėme veiksmus, kuriuos turėsite atlikti toliau:

 1. Užregistruokite savo svetainėje sąskaitą, kuri suteiks jums saugią internetinę „Bitcoin“ piniginę 

 2. Ieškokite vietinių skelbimų

 3. Pasirinkite įtraukti gerą reputaciją ir patirtį turinčio prekybininko reklamą.

 4. Mokėkite pardavėjui naudodamiesi viena iš išvardytų mokėjimo galimybių.

 5. Pažymėkite mokėjimą kaip baigtą.

5 būdai pirkti bitkoiną Kanadoje

4. VIRŠUTINIS (OTC)

Nebiržinė prekyba yra privati ​​dviejų šalių prekyba be biržos priežiūros. Norėdami išsamiau pažvelgti į tai, ką reiškia nebiržiniai, kreipkitės į tai straipsnis. Jei vienu metu perkate didelius kiekius Bitcoin (25 000 USD +), tai ne biržos būdas, nes tai apsaugos jus nuo rinkos reiškinio, vadinamo slydimu. „Bitcoin“ operacijų paslydimas įvyksta, kai perkamo Bitcoin suma viršija turimą kainą už tiesioginę kotiruojamą kainą. Dalis jūsų užsakymo „nuslysta“ į kitą galimą (didesnę) pardavimo kainą, ir jūs galų gale mokate daugiau nei nurodyta rinkos kaina. Taigi iš esmės, perkant didelius kiekius Bitcoin per ne biržos teikėją, pirkėjas gali sutaupyti pinigų, apsaugodamas juos nuo slydimo.

Reguliuojama Kanados birža, VirgoCX taip pat pamini, kad kadangi šie ne biržos sandoriai vykdomi neturint užsakymo matomo pavedimų knygoje, psichologinis didelio pirkimo / pardavimo poveikis rinkai, darantis įtaką rinkos kainai, bus sušvelnintas. Tai veiksmingai padeda asmenims ir korporacijoms užtikrinti pageidaujamas jų užsakymų kainas.

Pirkėjai paprastai gali tikėtis sumokėti 2–5% didesnę nei rinkos kainą, kai atlieka ne biržos sandorį, kuris gali svyruoti pagal mokesčius ir rinkos sąlygas. Tiek VirgoCX & „Bitbuy“ siūlo ne biržos stalą su konkurencingomis kainomis, todėl pradėkite ir susikurkite sąskaitą.

Jei norite įsigyti „Bitcoin“ naudodami ne biržos teikėją, mes apibūdinome toliau nurodytus veiksmus:

 1. Turėsite sužinoti, kurios „Bitcoin“ prekybos platformos platformos siūlo ne biržos paslaugas, tada prisiregistruokite ir susikurkite sąskaitą.

 2. Mes rekomenduojame „Bitbuy“ kaip greičiausia ir patikimiausia vieta pirkti ne biržoje

 3.  Sukūrę „Bitbuy“ paskyrą ir pasitikrinę, paprašykite, kad su jumis susisiektų vienas iš jų nebiržinių prekybininkų

 4. Gaukite tiesioginės kainos pasiūlymą iš to ne biržos prekybininko

 5. Užrakinkite kainą

 6. Siųskite banko pavedimą (žr. Aukščiau pateiktą informaciją)

 7. Gaukite Bitcoin ir atsiimkite jį į saugią piniginę.

* Atkreipkite dėmesį, kad kiti nebiržiniai paslaugų teikėjai gali turėti kitokį procesą, kaip jie vykdo operacijas, tačiau dažniausiai jie bus labai panašūs į aukščiau nurodytą procesą

5 būdai pirkti bitkoiną Kanadoje

5. ASMENS MAŽMENINĖ VIETA

Ar esate tokio tipo asmuo, kuris nori apsipirkti mažmeninėje parduotuvėje ir kalbėtis su realiu asmeniu? Galbūt norėsite patikrinti „Bitcoin“ tarpininkavimą ar užsienio valiutos keitimo centrą, kuris taip pat siūlo kriptovaliutą. Kanadietis MyBTC.ca siūlo galimybę atsiskaityti grynaisiais arba „Interac“ debeto kortele daugiau nei 6000 Kanados pašto skyrių visoje Kanadoje, o „Netcoins“ siūlo mažmenininkams galimybę parduoti Bitcoin ir kitus kriptovaliutos tūkstančiuose vietų. Jei esate vakarinėje pakrantėje, galbūt norėsite išsiregistruoti Bitcoiniakai, kurie valdo asmenines „Bitcoin“ parduotuves. Puikiai tinka tiems, kurie nori kalbėti su tikru asmeniu, kai įsigyja pirkinį.

Apibendrinant: įsigykite bitino Kanadoje per mažiau nei 1 valandą!

5 paprasti būdai pirkti Bitcoin Kanadoje 2020 m. - „Blockgeeks“

Mums, kaip kanadiečiams, pasisekė, kad turime tiek daug galimybių ir mokėjimo būdų, kaip pirkti Bitcoin, nesvarbu, ar tai būtų asmeniškai, ar internetu. Tikimės, kad jums pasirodė šis straipsnis naudingas ir jis suteikė puikių galimybių pirkti Bitcoin Kanadoje! Vėlgi, greičiausias būdas įsigyti „Bitcoin“ Kanadoje yra „Interac“ el. Pervedimas per patikima internetinė birža. Pasirinkę šią parinktį, galėsite pereiti nuo to, kad niekada nepirkote „Bitcoin“ turintis „Bitcoin“ mažiau nei per 1 VALANDĄ!

Komentaruose praneškite mums apie savo mėgstamiausius „Bitcoin“ pirkimo būdus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me