Kaip investuoti į kriptovaliutas: vadovas pradedantiesiems

Kaip investuoti į kriptovaliutas pradedantiesiems

Jei norite greitai ir lengvai nusipirkti kriptovaliutą naudodami savo kreditinę kortelę, patikrinkite „Kraken Exchange“!

Kriptovaliutos per pastaruosius kelerius metus buvo gana intensyvių diskusijų tema. Kiek kartų esame girdėję istorijų, kai žmonės tampa naktimis milijonieriais, ir tuo pačiu metu žmonių, kurie prarado šimtus tūkstančių dolerių, tikėdamiesi greitai užsidirbti?

Taigi, jei norite saugiai investuoti į kriptografiją, šis vadovas yra skirtas jums. Šio vadovo tikslas – padėti kiek įmanoma labiau šviesti investuotojus ir sumažinti spekuliacijas rinkoje.

Jei norite sužinoti daugiau apie pačias kriptovaliutas, galite patikrinti mūsų pradedančiųjų kursai apie kriptovaliutas.

Atsakomybės apribojimas prieš tęsiant: Mes nesame finansų įstaiga: viskas, ką įrodome, yra mokomoji medžiaga: nelaikykite šios informacijos profesionaliu patarimu investuoti.

Kaip investuoti į kriptovaliutas

Pats faktas, kad skaitote šį vadovą, rodo mums, kad jus domina investicijos į kriptovaliutas. Šie nekeičiami ir keičiami kriptografiniai ženklai žada tapti sunkiais ir manipuliuojamais pinigais visam pasauliui. Jų šalininkai mato ateitį, kurioje Bitcoin ar kitos kriptovaliutos pakeis eurą, dolerį ir pan., Ir sukurs pirmąją nemokamą ir sunkią pasaulio valiutą.

Be to, kas jau buvo pasakyta, yra trys pagrindinės priežastys investuoti į kriptovaliutas.

Pirma, todėl, kad norite apsidrausti grynąją vertę nuo dolerio imperijos kritimo, kuris, daugelio žmonių manymu, neišvengiamai atsitiks tam tikru metu. Antra, todėl, kad palaikote kriptovaliutų socialinę viziją – laisvų ir sunkių pinigų visam pasauliui. Trečia, todėl, kad suprantate ir mėgstate už jų esančią technologiją.

Tačiau yra ir labai blogų priežasčių investuoti į kriptovaliutas. Daugelis žmonių tampa kiekvieno kriptovaliutos burbulo supančio ažiotažo auka. Visada yra kažkas, kurį užfiksavo FOMO (baimė nepastebėti), kuris masiškai perka burbulo viršūnėje, tikėdamasis greitai užsidirbti pinigų, visiškai nesuprasdamas kriptovaliutų. Tai bloga priežastis. Nedaryk to. Sužinokite prieš investuodami.

Ankstyvosios stadijos investuotojai į Bitcoin ir Ethereum uždirbo milijonus dolerių gryno pelno. Jei pamatysite šią diagramą, tiksliai žinosite, ką turime omenyje.

bitkoinų diagrama: investuokite į kriptovaliutas

Per vienerius metus nuo 2016 m. Gruodžio mėn. Iki 2017 m. Gruodžio mėn. Bitcoin nukrito nuo 750 USD iki stulbinančių 20 000 USD! Tai reiškia, kad visi, kurie 2016 m. Gruodžio mėn. Investavo 10 000 USD, per lygiai 365 dienas susigrąžintų protą slopinančius 216 997 USD. Tiesą sakant, visa kriptovaliutų rinkos viršutinė riba iki 2017 m. Pabaigos išaugo iki stulbinančių 630 mlrd. USD.

Tokios istorijos užplūdo internetą ir vis daugiau žmonių prisijungė prie šifravimo aistros, norėdami gauti gabalėlį to kripto pyrago. Tačiau kai vis daugiau spekuliantų užplūdo rinką, įvyko neišvengiama.

Rinka smarkiai paniro.

Kaip investuoti į kriptovaliutas: vadovas pradedantiesiems

Kai smuko Bitcoin, visos kitos valiutos smuko ir daugelis žmonių prarado visą savo gyvenimo santaupą.

Šiame vadove mes jums parodysime, kaip jūs galite mokytis, kad investuotumėte protingai. Tai pasakę, pradėkime nuo pirmosios pamokos.

Būkite gerai atsižvelgdami į apskaičiuotą riziką

Kadangi kriptovaliutų nepastovumas smarkiai viršija bet kurios kitos investicinės klasės, tai nėra įprasta investicija. Be to, visada yra rizika, kad jūsų šalis gali uždrausti kriptovaliutų prekybą ir mainus. Jei taip yra, tuomet turėtumėte susitaikyti su savo kriptografinio turto nelikvidavimu. Taigi, svarbi galimybė čia yra rizikuoti tik tiek pinigų, kiek galite sau leisti. Kaip ir Wence’as Casaresas, „Xapo“ generalinis direktorius apibendrina AMA svetainėje bitcoin.com:

„Aš visada sakau jiems [savo šeimai], kad antras kvailiausias dalykas, kurį jie galėtų padaryti dabar, yra turėti keletą bitkoinų, kurių jie negali sau leisti prarasti, ir kvailiausia, ką jie galėtų padaryti, būtų jų neturėti. „

Atminkite, kad yra ir kitų monetų

Iki 2016 m. Pabaigos Bitcoin buvo kriptovaliuta, ir be jo nebuvo daug. Jei norėjote investuoti į kriptovaliutų sėkmę, įsigijote „Bitcoin“. Laikotarpis. Kitos kriptovaliutos, vadinamos „Altcoins“, ką tik buvo centų atsargos šešėlinėse internetinėse rinkose, dažniausiai naudojamos išlaikyti kalnakasių GPU, pumpuoti kainą ir išleisti monetas..

Tačiau tai pasikeitė. Nors „Bitcoin“ vis dar yra dominuojanti kriptovaliuta, 2017 m. Visos kriptografinės rinkos dalis greitai sumažėjo nuo 90 iki maždaug 40 proc., O 2018 m. Rugsėjo mėn. Ji sudaro apie 50 proc..

Tam yra kelios priežastys. Nors „Bitcoin“ tebėra neginčijamas kriptovaliutų karalius, daugelis žmonių suabejojo ​​būsimu jo naudingumu. Pirma, atsirado naujų ir įdomių kriptovaliutų, antra, „Bitcoin“ kankino rimtos našumo problemos ir atrodė, kad „Bitcoin“ bendruomenė nė iš tolo neprivalo išspręsti šios problemos. Visų pirma bloko dydžio klausimas buvo didžiulis ginčų kaulas bendruomenėje, kuris galiausiai paskatino kurti Bitcoin grynuosius pinigus ir suskaldyti bendruomenę.

Taigi kyla klausimas, į kokias monetas galite investuoti?

Na, už tai jūs eisite coinmarketcap.com.

Kaip investuoti į kriptovaliutas: vadovas pradedantiesiems

Šioje svetainėje kriptovaliutos pateikiamos mažėjančia rinkos talpos tvarka. Rinkos viršutinė riba reiškia visų galimų žetonų vertę. Tai nėra tobula metrika, bet tikriausiai geriausia, ką turime pripažinti kriptovaliutos vertę.

Tai yra priežastis, kodėl monetų rinkodaros kortelė yra naudinga priemonė turėti savo rankose.

Pagalvokite apie naudingumą, kurią moneta atneša į sistemą

Taigi, jūs peržengėte rinkos ribas ir nusprendėte dėl daugybės monetų, į kurias norėjote investuoti? Nuostabus darbas. Tačiau čia prasideda tikrasis darbas.

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra perskaityti jų baltraščius. Dabar suprantame, kad PDF failų skaitymas gali būti ne pats įdomiausias dalykas, tačiau prieš naudodami bet kokią naudą turite iš anksto įdėti į tai darbą.

Skaitydami patį dokumentą gausite du milžiniškus privalumus:

 • Pirma, jūs turėsite daugiau žinių apie pačią monetą ir sužinosite apie naudą, kurią ji teikia į ekosistemą.
 • Antra, blogai parašytas dokumentas dažnai yra geras ženklas, žinantis, ar verta investuoti į projektą, ar ne. Jei pati komanda negali paprasčiausiai paaiškinti tikrojo savo žetono naudingumo, tada tikriausiai neverta investuoti.

Baltas popierius yra visų ICO duona ir sviestas. Pagal Vikipediją.

„Baltoji knyga yra autoritetinga ataskaita ar vadovas, trumpai informuojantis skaitytojus apie sudėtingą problemą ir pateikiantis išduodančiosios įstaigos filosofiją šiuo klausimu. Jis skirtas padėti skaitytojams suprasti problemą, išspręsti problemą ar priimti sprendimą “.

Paprasčiau tariant, baltoji knyga potencialiems investuotojams gali pasakyti viską, ką jie turi žinoti apie projektą. Tai yra priežastis, kodėl ICO, kuri neturi baltos knygos, reikia tiesiog peržiūrėti.

Kitas dalykas, kurį supranta dauguma ICO, yra tai, kad dauguma investuotojų tiesiog nesivargins perskaityti baltraštį. Tai yra priežastis, kodėl jie tiesiog perduoda savo baltuosius dokumentus pigiems laisvai samdomiems rašytojams, kurie sukuria tinkamus meno kūrinius. „Menas“, žinoma, čia naudojamas itin gausiai. Patikrinkite šį perlą Baltas popierius pateikė „Arbitrage Crypto Trader“.

Štai ištrauka iš baltojo popieriaus:

„Tačiau arbitražas galutinai nemirė. Jis vėl pritarė, dėka kriptovaliutos atsiradimo. Mes visi matome, kad šiuo metu bitkoyna kotiruotės skirtingose ​​vertybinių popierių biržose skiriasi viena nuo kitos 1–5%. Kai kurių Altokumų skirtumas kartais gali siekti 50 proc. “

Tai gerai, nesivargink to įprasminti.

Gerai parengtas baltas popierius gali apibrėžti kartą. Tiesiog pažvelkite į tai, ką „Bitcoin“ dokumentas padarė šiai erai. ICO, kuris nesivargina įdėti jokių pastangų, neturėtų būti skiriamas dėmesys.

Tai pasakę, perskaitę padoriai parašytą dokumentą, turėsite priimti keletą sprendimų.

1 patikrinimas: vertė, kurią įneša projektas

Pirmiausia patikrinkite projektą, ar moneta atneša realų naudą į ekosistemą. Puikus to pavyzdys yra „Ethereum“. Yra priežastis, kodėl tai užtruko taip greitai, pagalvokite apie didelę vertę, kurią ji atnešė. Pirmą kartą kūrėjai visame pasaulyje turėjo platformą, kurią jie galėjo naudoti norėdami sukurti savo „dapps“ ant „blockchain“.

Be to, turėkite omenyje problemas, kurias kripto pasaulis žūtbūtinai nori išspręsti, daugiausia: privatumas, mastelis ir sąveika. Geras būdas investuoti yra rasti projektus, kurie specialiai dirba sprendžiant minėtas problemas. Čia yra keletas projektų, kuriais siekiama išspręsti visas tris minėtas problemas:

 • Privatumas: „Monero“, „Zcash“, „Dash“
 • Mastelio keitimas: „OmiseGo“, „Cardano“
 • Sąveika: AION

2 patikrinimas: ar projektui reikia žetonų?

Taigi, kaip įsitikinti, kad gaunate geros kokybės žetonus?

Jūs apžiūrite projektą ir užduodate sau šiuos klausimus:

 • Ar šis projektas turi būti „blockchain“?
 • Ar šiame projekte turi būti žetonai?

Jei atsakymas į bet kurį iš šių įvykių yra „Ne“, tada tiems projektams nereikia simbolio, o tie projektai vykdo ICO tiesiog norėdami surinkti pinigų. Yra būdas sužinoti tikrąjį žetono naudingumą.

Tam pasitelksime pagalbą Williamas Mougayaras kuris savo „Medium“ straipsnyje nurodo, kad yra trys pagrindinio naudingumo principai:

 • Vaidmuo.
 • funkcijos.
 • Tikslas.

Šie trys yra užrakinti trikampyje ir atrodo taip:

Kiekvienas raktinis vaidmuo turi savo funkcijų rinkinį ir tikslą, kurie išsamiai aprašyti šioje lentelėje:

kripto žetonų naudojimo ir vertės vadovas: investuokite į kriptovaliutas

Panagrinėkime kiekvieną vaidmenį, kurį gali užimti žetonas:

Teisingai

Turėdamas tam tikrą žetoną, savininkas gauna tam tikrą kiekį teisių į ekosistemą. Pvz. turėdami DAO monetas, DAO viduje galėjote turėti balsavimo teisę nuspręsti, kurie projektai gauna finansavimą, o kurie ne.

Vertės keitimas

Žetonai sukuria vidaus ekonominę sistemą pačiame projekte. Žetonai gali padėti pirkėjams ir pardavėjams prekiauti ekosistemos verte. Tai padeda žmonėms gauti atlygį atlikus tam tikras užduotis. Šis individualios, vidinės ekonomikos kūrimas ir palaikymas yra vienas iš svarbiausių žetonų uždavinių.

Rinkliava

Tai taip pat gali veikti kaip rinkliavos vartai, kad galėtumėte naudoti tam tikras tam tikros sistemos funkcijas. Pvz. „Golem“ turite turėti GNT (golemo žetonus), kad galėtumėte naudotis „Golem“ superkompiuterio privalumais.

Funkcija

Žetonas taip pat gali suteikti savininkams galimybę praturtinti vartotojo patirtį tam tikros aplinkos ribose. Pvz. „Brave“ (žiniatinklio naršyklėje) BAT (žetonai, naudojami „Brave“) turėtojai gaus teisę praturtinti kliento patirtį, naudodami savo žetonus, kad „Brave“ platformoje pridėtų skelbimų ar kitų dėmesiu pagrįstų paslaugų..

Valiuta

Jis gali būti naudojamas kaip vertės kaupiklis, kuris gali būti naudojamas sandoriams atlikti tiek tam tikroje ekosistemoje, tiek už jos ribų.

Pajamos

Padeda teisingai paskirstyti pelną ar kitą susijusią finansinę naudą investuotojams į konkretų projektą.

Taigi, kaip visa tai padeda simboliniam naudingumui?

Jei norite padidinti naudingumo lygį, kurį gali suteikti jūsų prieigos raktas, turite pažymėti daugiau nei vieną iš šių savybių. Kuo daugiau savybių galite pažymėti, tuo daugiau naudingumo ir vertės jūsų žetonas atneša į jūsų ekosistemą. Jei jūsų prieigos raktų vaidmuo negali būti aiškiai paaiškintas arba jei jis iš tikrųjų nepažymi daugiau nei vieno iš aukščiau pateiktų vaidmenų, jūsų prieigos raktas neturi jokio naudingumo ir jūs galite apsieiti be jo.

Kodėl gi neturėtumėte paimti nenaudingų žetonų, iš kurių mažai naudingų?

Tam turime suprasti simbolinio greičio sąvoką. Žetono greitis rodo, kiek žmonės gerbia konkretaus žetono vertę. Jei žmonės laikosi žetono, tai jo greitis yra mažas. Tačiau, jei žmonės greitai parduoda tą prieigos raktą BTC, ETH ar Fiat, tada tas žetonas turi didelį greitį.

Jei žetono greitį apibrėžtumėte griežtai matematiškai, tai atrodytų taip:

Žetono greitis = bendra operacijų apimtis / vidutinė tinklo vertė.

Jei mes apverstume formulę, tada:

Vidutinė tinklo vertė = bendra operacijų apimtis / žetono greitis.

Tai padaro dvi išvadas:

 • Kuo didesnis simbolinis greitis, tuo mažesnė vidutinė tinklo vertė.
 • Kuo didesnis sandorio tūris, tuo didesnis simbolinis greitis.

Tai yra priežastis, kodėl turėtumėte dirbti projekte, kurio žetonai iš tikrųjų turi tam tikrą naudingumą ir suteikia vartotojams priežastį jų laikytis.

Gerai, todėl dabar, kai žinote, į kokias monetas turėtumėte investuoti, mes išmokysime jus, kaip ieškoti akivaizdžių aferų požymių.

Atkreipkite dėmesį į akivaizdžius suktybės požymius

Geros monetos turi skaidrią techninę viziją, aktyvią kūrėjų komandą ir gyvą, entuziastingą bendruomenę. Netinkamos monetos yra skaidrios, skatina neaiškius techninius pranašumus, nepaaiškindamos, kaip jas pasiekti, ir turi bendruomenę, kurios pagrindinis tikslas yra greitai praturtėti. Gal blogiausia kriptovaliutų rūšis yra MLM monetos, pavyzdžiui, „Bitconnect“. Mes šiek tiek pakalbėsime apie „Bitconnect“. Tačiau kokie yra akivaizdesni sukčių požymiai?

# 1 Komanda

Savaime suprantama, kad projekto sėkmė yra tiesiogiai susijusi su komandos patikimumu. Pasakykime taip: jei investuojate savo pinigus į įmonę, ar nenorite žinoti, kad įmonė yra gerose rankose ir kad jūsų pinigai bus gerokai įvertinti?

Pažvelkime į vieną sėkmingiausių visų laikų projektų „OmiseGO“. Jie ne tik turi neįtikėtiną komandą, bet ir savo patarėjus taip pat skaičiuoja tokius žmones kaip Vitalikas Buterinas ir „Lightning Network Creator Joseph Poon“. Taigi nenuostabu, kad jiems nebuvo sunku gauti lėšų, o jų investuotojai taip pat džiaugiasi sveika grąža.

Dabar palyginkite tai su šiomis šiukšlėmis.

Vaizdo kreditas: Reddit

Gerai apžiūrėkite šią „Neįtikėtinos komandos“ nuotrauką.

Taip … jūsų akys jūsų neapgauna. Tai Ryano Goslingo nuotrauka komandos puslapyje.

Akivaizdu, kad dažniausiai nebus taip akivaizdu žinoti, ar komanda iš tikrųjų yra šiukšlės, ar ne. Tokiais atvejais turėtumėte laikytis labiau praktinio požiūrio.

Pirmiausia ieškokite komandos narių vardų sistemoje „Google“. Dažniausiai jie turėtų turėti „LinkedIn“ profilį. Greitai atlikite paiešką ir sužinokite daugiau apie komandos narius. Užduokite sau šiuos klausimus:

 • Ar jie anksčiau dalyvavo kokioje nors sėkmingoje ICO įmonėje?
 • Ar jie dalyvavo gerai žinomoje įmonėje („Google“, „Deloitte“ ir kt.)?
 • Ar juos rekomendavo ar pritarė žinomi žmonės?

Nesvarbu, ar jūs susiduriate su sekliais. Privalote įdėti šį darbą, kad vėliau neišeikvotumėte laiko ir išteklių.

Antra, turėtumėte ieškoti komandos narių vaizdų „Google“. To priežastis vėlgi yra dvejopa.

 • Pirma, jūs norite įsitikinti, kad jūs negaunate „katės“. Tai reiškia, kad jie nededa atsitiktinių įžymybių nuotraukų ar nuotraukų savo komandos svetainėje.
 • Antra, asmuo gali naudoti tą pačią nuotrauką skirtingose ​​svetainėse ir projektuose. Taigi tai suteiks jums gerą idėją apie tai, ar asmuo iš tikrųjų egzistuoja, ar ne, ir, jei taip yra, su kuo tai susiję.

# 2 Piramidės schemos panašumas

Pagal Vikipedija, „

Piramidės schema (paprastai vadinama piramidžių sukčiavimu) yra verslo modelis, kuris verbuoja narius pažadėdamas mokėti ar teikti paslaugas už kitų įtraukimą į schemą, o ne investicijų tiekimą ar produktų ar paslaugų pardavimą. Tobulėjant įdarbinimui, verbuoti tampa neįmanoma ir dauguma narių negali gauti pelno; piramidžių schemos yra netvarios ir dažnai neteisėtos “.

ICO, žadanti „garantuotą investicijų grąžą“, yra sukčiavimas. Bet kuris kriptografijos investuotojas, vertas druskos, pasakys, kad kriptografiniame pasaulyje nėra jokių garantijų.

Vienas iš labiausiai liūdnai pagarsėjusių pavyzdžių yra „Bitconnect“. Pažvelkime į jų svetainę ir pažadus.

Jei ką nors panašaus matote svetainėje, tada nesivarginkite imdamiesi nė vienos jų dovanos. Paprasta.

Nenorite gauti tokių žetonų:

# 3 neaktyvi „GitHub“ saugykla

Aktyvi „GitHub“ saugykla yra geras rodiklis, parodantis, kaip rimtai projekte vykdoma plėtra. Parodykime gerą aktyvios „GitHub“ saugyklos pavyzdį:

1014 įsipareigojimų. Tai rodo, kad kūrėjai tikrai atiduoda viską projektui.

Dabar palyginkite tai su „Savedroid“, kuri išvedė kvailą rinkodaros triuką ir galų gale atstumė visus jų investuotojus.

Taip … nėra gerai.

Pirkimas „Bitcoin“ … jų nepirkus

Nors prieš kelerius metus kriptovaliutų pirkimas buvo tikras „Odisėja“, šiandien jūs turite visas galimybes.

Pradėkime nuo Bitcoin pirkimo. Tai lengviausia dalis. Kai kurie žmonės nori investuoti į „Bitcoin“, neturėdami problemų juos saugodami.

Jie gali naudoti tokias investicines priemones kaip „XBT tracker“ (galima įsigyti Švedijos ir Vokietijos biržose), „Bitcoin Investment Trust“ antrosiose rinkose (JAV), „Bitcoin ETI“ (Gibraltare ir Vokietijoje) ir dar daugiau. Kylant Bitcoin, vis daugiau brokerių ir biržų bando sukurti „Bitcoin“ pagrindu pagamintą finansinį produktą.

Visi šie investiciniai produktai turi bendrą bruožą, kad jie leidžia investuotojams lažintis už Bitcoin kainą iš tikrųjų neperkant Bitcoin. Nors dauguma kriptovaliutų gerbėjų mano, kad tai atima visą malonumą ir jausmą, daugeliui žmonių tai yra lengviausias būdas investuoti į Bitcoin sėkmę. Galite naudoti jau įprastus investavimo kanalus, o jei kas nors nepavyksta, turite savo pažymėjimą ir ką nors kreiptis į teismą.

Šiuo metu nėra tokio investicinio produkto, kuris apimtų daugiau kriptovaliutų. Tačiau yra keletas pažangos tiek JAV, tiek Europoje.

Kriptovaliutų pirkimas: dviejų rūšių mainai

Keitimasis yra viena iš svarbiausių kriptografinės ekosistemos funkcijų. Iš esmės jis veikia kaip portalas tarp „Fiat“ pasaulio ir kriptografinio pasaulio. Paprastai yra du mainų tipai:

 • „Fiat to Crypto“.
 • Kripto į kripto.

„Fiat to Crypto“

„Fiat to Crypto“ biržos padeda įsigyti kriptovaliutas mainais į „Fiat“ pinigus. „Coinbase“ yra puikus tokio pobūdžio mainų pavyzdys. „Coinbase“ padeda jums įsigyti BTC, BCH, LTC ir ETH mainais į „Fiat“ valiutą.

Kripto į kripto

Tada mes turime „Crypto to Crypto“ mainus. Šie mainai padeda jums pakeisti tam tikras kriptografijas, tokias kaip BTC, ETH, BCH ir kt., Į kitas kriptovaliutas. „Binance“ yra puikus kripto mainų kripto pavyzdys.

Nors jie siūlo gana vertingas paslaugas, problema yra ta, kad jie visi yra centralizuoti, todėl jie tampa pažeidžiami. Tai yra labai rizikingas pasiūlymas, kai atsižvelgiate į didelę pinigų sumą, su kuria susiduria šie mainai kiekvieną dieną.

Kalbant apie kriptografijos pirkimą iš šių biržų, tai tikrai nėra taip sudėtinga.

 • Pirmiausia atidarote sąskaitą biržoje
 • Tada jūs patvirtinate savo tapatybę – to reikia dėl kovos su pinigų plovimu taisyklių daugumoje jurisdikcijų
 • Finansuokite savo sąskaitą doleriais ar eurais ar bet kokiais popieriniais pinigais, kuriuos naudojate. Kai kuriose biržose, pvz., Bitcoin.de, nereikia finansuoti savo sąskaitos, o prekiauti tiesiogiai su kitais vartotojais.

Klausimas, kokius mainus naudoti, labiausiai priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos. Visada geriau naudoti fiziškai jums artimą mainų centrą. Jei jis yra toje pačioje jurisdikcijoje kaip ir jūs, turite geriausias galimybes legaliai susigrąžinti pinigus, jei nutiks blogų dalykų. Jei jūsų jurisdikcijoje nėra jokių mainų, geriau naudoti biržas, esančias stabiliose šalyse, kuriose yra gera teisinė sistema.

Kitas veiksnys, lemiantis, kokį mainą naudojate, yra monetos, kurias norite įsigyti, ir jūsų kantrybė. Jei norite greitai įsigyti dideles Bitcoins sumas, turite naudoti vieną iš pagrindinių biržų, kurios suteikia pakankamai likvidumo. Jei norite įsigyti tik nedidelius monetų kiekius ir jei neskubate, galite pabandyti jų įsigyti nedidelėse biržose. Jei jūsų užsakymas bus užpildytas, greičiausiai gausite geresnes kainas nei didelėse biržose. Patikrinkite geriausius kriptografinius mainus.

Ar yra geras laikas pirkti?

Nėra bendros taisyklės, kada pirkti kriptovaliutas. Paprastai nėra gera idėja pirkti burbulo viršūnėje, o taip pat nėra gera idėja jį pirkti, kai jis stringa. Niekada negaudykite krentančio peilio, kaip sakoma prekybininko išmintyje. Geriausias laikas gali būti tada, kai kaina yra stabili santykinai žemu lygiu.

Prekybos menas yra nuspręsti, kada kriptografija veikia burbulų režimu ir kada nukritus pasiekė dugną. Tai, ką lengva pasakyti retrospektyviai, yra sunkus dabarties klausimas, į kurį niekada negalima atsakyti visiškai užtikrintai. Kartais moneta pradeda kilti, o jai praėjus ženklą, kur visi mano, kad tai turi būti burbulo viršūnė, tikrasis mitingas tik prasideda.

Pavyzdžiui, daugelis žmonių nepirko Bitcoin už 1000 USD ar Eterį už 100 USD, nes atrodė, kad tai beprotiškai brangu. Tačiau po kelių mėnesių šios kainos buvo tinkamas momentas pradėti.

Galime pateikti tik du patarimus dėl laiko. Pirma, nelyginkite kriptografinių burbulų su tradiciniais finansiniais burbulais. 10 procentų padidėjimas nėra burbulas, bet gali būti kasdienis nepastovumas. 100 procentų pakilimas gali būti burbulas, tačiau dažnai tai yra tik jo pradžia. 1000 procentų paprastai gali būti burbulas, tačiau nėra jokios garantijos, kad jis sprogs.

Antra, skirkite šiek tiek laiko žiūrėti. Nepirkite, nes buvo kritimas. Gali būti ir kita. Ir nepirkite, nes bijote, kad rytoj jis sprogs. Žiūrėkite, sužinokite ir įsigykite, kai manote, kad laikas yra tinkamas. Ir, gal svarbiausia: nebūkite silpna ranka. Neparduokite per anksti. Laikykis. Piniginė revoliucija ką tik prasidėjo.

Kaip laikyti kriptovaliutas?

Gerai, todėl nusipirkote kriptovaliutas, kur tiksliai jas turėtumėte laikyti? Na, visų pirma …

Laikykite juos ne biržoje!

Jokiu būdu neturėtumėte laikyti savo monetų mainuose. Kriptovaliutų rinkose yra ilga įsilaužimų ir bankrotų istorija, garsiausia – Mt. „Gox“, kuris sugėrė šimtus milijonų klientų dolerių.

Tai pasakius, ne visos mainų piniginės yra rizikingos.

Pavyzdžiui, ES žmonėms Bitcoin.de yra patikimas pasitikėjimo lygis. Birža veikia neprarandant klientų lėšų nuo 2011 m., Savininkai yra gerai žinomi Vokietijos ir Europos bendruomenėje, o kasmetinis išorės įmonės auditas tikrina, ar yra visų monetų. Tačiau tokio pasitikėjimo lygio galima pasiekti retai, kai turite daug altcoinų. Tai rizika, kurią turite prisiimti.

Jei tikrai norite išsaugoti savo kriptografijas, turėtumėte paimti reikalus į savo rankas ir patys juos laikyti. Taigi, čia reikia mokytis apie kriptografines pinigines.

Karštos piniginės ir šaltos piniginės

Supraskime pagrindinį šių dviejų skirtumą pateikdami realaus pasaulio pavyzdį. Karšta saugykla yra tarsi piniginės, kurias nešiojatės kišenėje. Šaldymo saugykla iš esmės yra šiek tiek panaši į jūsų taupomosios banko sąskaitą. Turėkite omenyje šį skirtumą, kai einame į priekį. Iš esmės, jei norite dažnai naudoti savo valiutą, turite naudoti karštą saugyklą. Kita vertus, jei norite savo pinigus laikyti ilgą laiką, turite naudoti šaldymo saugyklas.

Karšta piniginė / saugykla

Karšta saugykla, paprastai tariant, yra tada, kai kriptovaliutą laikote įrenginyje, kuris yra tiesiogiai prijungtas prie interneto. Šis ryšys daro prietaisą „karštą“.

Turėtumėte galvoti apie keitimo pinigines, stalinių kompiuterių klientus ir mobiliąsias pinigines (bet kokią piniginę, esančią įrenginyje, kuris kada nors prisijungs prie interneto) kaip karštą piniginę. Lengva prieiti prie lėšų ant karštos piniginės, o jei gyvenate kažkur, kur priima kriptografinius mokėjimus, nėra nieko blogo, jei naudojate kasdienes išlaidas. Pagalvokite apie tai kaip apie „fiat“ (vyriausybės išleistą) valiutą. Galite patogumo dėlei vaikščioti su savo turto dalimi piniginėje, tačiau didžiąją dalį saugote toliau. Jūsų karšta piniginė turėtų elgtis taip pat, kaip realaus pasaulio piniginė. Jūs naudojate jį nešiotis nedidelę grynųjų pinigų sumą, kad būtų lengviau pasiekti. Tai viskas.

Nors sandoris su karštomis piniginėmis yra labai paprastas, kalbant apie juos, yra didžiulis trūkumas. Jie lengvai įsilaužiami. Visa kriptografinė erdvė pastaruoju metu įgyja daug vertės ir ten, kur yra vertė, nusikalstamumas niekada neatsilieka. Naujausios išpirkos išpirkos ir ankstesnių didelių mainų kompromisai turėtų būti pakankami švyturiai naujokams.

Nors karštoje piniginėje nesaugosite labai daug vertės, labai svarbu atlikti atsarginės kopijos veiksmus piniginės atkūrimo skyriuje, kad neprarastumėte lėšų dėl žmogaus klaidos. Turėdami privatų raktą ir nepažeistą pradinės frazės, turėtumėte pakankamai neskausmingai atkurti bet kokią piniginę.

Karšto saugojimo pliusai

 • Greitai prieinama prie lėšų.
 • Daugybė galimybių ir palaikymas skirtingiems įrenginiams.
 • Patogios vartotojo sąsajos leidžia paprasčiau siųsti ir gauti.

Karšto laikymo trūkumai

 • Veikiama elektroninių nusikaltimų. Įmantrūs įsilaužėliai, išpirkos programinė įranga ir kiti kenkėjiški veikėjai kelia nuolatinę grėsmę.
 • Pažeidus prietaisą, gali sugadinti piniginę. Kruopščiai nesukurdami privačių raktų ir pradinių žodžių, galite visam laikui prarasti savo kriptovaliutų investicijas.
 • Vis tiek galite pamesti / sugadinti / pavogti restauravimo detales.

Dabar panagrinėkime įvairias karšto kaupimo pinigines, kurias galite naudoti.

 • Internetinės piniginės, dar žinomos kaip „Cloud Wallet“
 • Mobiliosios piniginės
 • Stalinės piniginės
 • „Multisig“ piniginės

Šaltos piniginės / saugykla

Kai laikote valiutą visiškai neprisijungus veikiančiame įrenginyje, tai vadinama šaltąja saugykla. Siekiantiems saugiausios saugojimo formos, kelias yra šaltas. Tai geriausiai tinka ilgalaikiams turėtojams, kuriems nereikia monetas ar mėnesius ištisus metus.

Jie nėra be savo rizikos grupės, tačiau jei tinkamai vykdote instrukcijas ir imatės visų įmanomų atsargumo priemonių, jų labai sumažėja. Atsižvelgiant į tai, kiek dėmesio kriptovaliuta sulaukė per pastaruosius kelerius metus, ji, deja, sukėlė užpuolikų susidomėjimą. Atsižvelgiant į tai, tai yra kur kas saugesnė galimybė naudoti šaltą saugyklą kaip priemonę savo pinigams laikyti.

San Franciske įsikūrusi bitkoinų piniginių ir mainų paslauga „CoinBase“ užima 97% monetų atsargų aparatinėje ir popierinėje piniginėse. Kas yra aparatinės ir popierinės piniginės? Per minutę sužinosite apie tai. Kol kas patikrinkime šaldymo sandėliavimo privalumus ir trūkumus:

Šaltojo sandėliavimo privalumai:

 • Puiki vieta laikyti didelius monetų kiekius ilgą laiką.
 • Tai apsaugo nuo įsilaužėlių ir piktavališkų žmonių, nes jis visiškai neprijungtas prie interneto.

Šaldymo sandėlio trūkumai

 • Tai vis dar būdinga išorinei žalai, vagystėms ir visuotiniam žmonių nerūpestingumui.
 • Tai nėra ideali operacija greitai ir kasdien.
 • Jo nustatymas pradedantiesiems gali būti šiek tiek bauginantis.

Dabar, kai pamatėme tiek pliusus, tiek minusus, pažvelkime į šaldymo pinigines, kurias galite naudoti savo monetoms laikyti

Aparatinės piniginės

knygos nano

Aparatinės piniginės yra fiziniai įrenginiai, kuriuose galite laikyti savo kriptovaliutą. Jie būna kelių formų, tačiau dažniausiai naudojamas „USB“ atminties stilius, kurį apibūdina „Nano Ledger“ serija. Nors daugelis jų prisiekia, aparatinės piniginės vis dar linkusios į kompromisus. Pirma, jūs tikite, kad jūsų piniginę gaminanti įmonė neprisijungė prie visų privačių raktų su planu ateityje apiplėšti pinigines. Tai taikoma tiems, kurie patys nusipirko iš bendrovės, bet ypač, jei aparatinė piniginė buvo įsigyta iš dėvėtų daiktų. Pagal jokiomis aplinkybėmis ar kas nors turėtų kada nors naudoti iš anksto turimą aparatinę piniginę.

Nors praradimas ar sugadinimas gali sukelti nelaimę nepasiruošusiems, aparatinės piniginės gali būti atkurtos. Todėl lygiai taip pat svarbu sukurti atsarginę kompiuterinės piniginės kopiją, kaip ir internetines karštas pinigines. Restauravimo duomenis turėtumėte laikyti saugioje vietoje, apie kurią žinosite tik jūs ir visi, apie kuriuos ketinate palikti pinigus. Atminkite, kad jūsų restauravimo detalės atveria piniginę. Labai gerai pagalvokite, su kuo (jei kas nors) jomis dalijatės. Taip pat gyvybiškai svarbu visas monetas perkelti į naują piniginę, jei tarp jūsų ir bet kurio kito asmens, žinančio jūsų asmeninius raktus (sutuoktinį ir pan.), Nutiktų kažkas nelemto.

Štai kelios aparatinės piniginės, kurias galite naudoti:

Popierinės piniginės

popierinės piniginės

Be jokios abejonės, saugiausia bet kurią kriptovaliutą laikyti naudojant popierinę piniginę. Vadovaudamiesi keliais žemiau pateiktais patarimais, galite juos visiškai nemokamai nustatyti. Tai iš tikrųjų paverčia jus savo investicijų valdytoju, o jei bus laikomasi atsargumo priemonių, nėra galimybės, kad jūsų privatūs raktai bus žinomi kitiems. Žinoma, tai reiškia, kad jų registravimas yra dar svarbesnis. Praradę asmeninius raktus, prarasite visą popierinės piniginės turinį (bet vėlgi, tai tiesa kiekvienai ten esančiai piniginei.)

Kas yra popierinė piniginė?

Kad tai būtų labai paprasta, popierinės piniginės yra neprisijungęs šaltojo saugojimo būdas kriptovaliutai taupyti. Tai apima viešų ir privačių raktų atspausdinimą popieriaus lape, kurį vėliau saugote ir saugote saugioje vietoje. Raktai atspausdinti QR kodų pavidalu, kuriuos ateityje galėsite nuskaityti visoms operacijoms. Priežastis, kodėl ji yra tokia saugi, yra ta, kad ji suteikia visišką kontrolę jums, vartotojui. Jums nereikia jaudintis dėl aparatinės įrangos gerovės, taip pat dėl ​​įsilaužėlių ar kenkėjiškų programų. Jums tiesiog reikia pasirūpinti popieriaus lapeliu.

Ar jums reikia popierinės piniginės?

Atsakymas į šį klausimą labai priklausys nuo jūsų aplinkybių. Jei planuojate praleisti vasaros dieną prekiaudami keliomis monetomis, galbūt ne. Arba, jei esate tolimoje kelionėje ir neketinate paliesti nė vienos jūsų atlošo dalies, tada popierinė piniginė yra saugiausias jums prieinamas pasirinkimas. Popierinės piniginės, kurias galite naudoti, yra šios:

 • „Bitcoin“, „Litecoin“, „Dogecoin“ ir kt. Galite naudoti „Piniginės generatorių“.
 • Galite naudoti „Ethereum“ ir „ERC20“ žetonus Mano „Ethereum“ piniginė.

Kas yra su mokesčiais ir taip toliau?

Atsakomybės apribojimas: Mes nesame mokesčių biuras ir mokesčių konsultantai. Jei turite problemų dėl mokesčių ir jei kyla didelių sumų, geriau kreipkitės į vietinį mokesčių konsultantą.

Šiuo metu yra tik keli mokesčių konsultantai, kurie žino, kaip elgtis su kriptovaliutomis. Bet galima drąsiai manyti, kad jų skaičius greitai auga ir kad kriptovaliutos greitai taps standartine mokesčių ekspertų, pvz., Vertybinių popierių, akcijų, ETF ir nekilnojamojo turto, emisija..

Viskas, ką mes galime pateikti, yra tipiškų kriptovaliutų ir mokesčių klausimų apžvalga.

Jokių nemokamų pietų

Niekas nėra tikras, išskyrus mirtį ir mokesčius. Tas pats pasakytina ir apie kriptovaliutas. Jei uždirbate pinigų investuodami į kriptovaliutas, greičiausiai turėsite mokėti mokesčius. Kaip ir su viskuo kitu.

Kaip jums reikia apmokestinti kriptovaliutų investicijų grąžą, priklauso nuo jūsų nacionalinės mokesčių jurisdikcijos.

Geros naujienos …

Yra keletas gerų naujienų kriptovaliutų ir mokesčių tema. Pirma, beveik visose pasaulio šalyse kriptovaliutos neapmokestinamos PVM. Kaip ir už kiekvieną finansinį produktą, jums nereikia mokėti PVM parduodant „Bitcoin“. Buvo keletas Lenkijos, Estijos, Vokietijos, Australijos ir Švedijos mokesčių inspekcijų minčių reikalauti PVM už kriptografinius pardavimus, tačiau po to, kai Europos teismas tai sugriovė svarbiu sprendimu, atrodo, kad „Bitcoins“ PVM tapo ne tema.

Dar viena gera žinia yra ta, kad kai kuriose jurisdikcijose nereikia mokėti beveik jokių mokesčių. Nuostabu, kad Vokietija, šalis, paprastai žinoma dėl labai aukštų mokesčių tarifų, tapo kriptovaliutų mokesčių rojumi. Kaip ir JAV bei daugelį kitų šalių, Vokietija mano, kad „Bitcoin“ nėra finansinis produktas, o nuosavybė. Tai reiškia, kad jei jūs uždirbate pinigus prekiaudami, jūs nemokate fiksuoto mokesčio už finansines pajamas – tai yra 25 proc., Pavyzdžiui, už banko sąskaitos palūkanas, bet jūs turite apmokestinti kriptovaliutų pirkimo ir pardavimo pelną, pvz., Pajamas..

Tai daugiau, kai jūs pardavėte savo namą, nei vertybinis popierius.

Jūs nusipirkote 10 bitkoinų už 1 000 eurų ir pardavėte už 2 000? Jūsų apmokestinamos pajamos padidėjo 10 000 eurų.

Jūs nusipirkote vieną bitkoiną už 100 eurų ir užsisakėte 10 eurų picą, kai kaina buvo 1 000 eurų? Jūsų pajamos padidėjo 9 eurais. Daugeliu atvejų mokesčio tarifas yra didesnis nei finansinės naudos atveju.

Tačiau yra spraga. Jei monetas laikote ilgiau nei 1 metus, jas parduoti visiškai nereikia. Ši taisyklė buvo pridėta siekiant paskatinti kitų objektų prekybą dienos metu ir stabilizuoti kainas, skatinant savininkus. Dėl kriptovaliutų mokesčių rojus padarė Vokietiją, taip pat Nyderlandus, kurie taiko tas pačias taisykles. Kai kuriose šalyse galioja panašios taisyklės. Neabejotinai jūsų mokesčių patarėjas gali jums padėti.

Viena problema, kurią kelia vienerių metų taisyklė, yra ta, kad turite įrodyti, kad turite šiam laikotarpiui skirtą kriptografiją. Paprastai mainai gali padėti jums atspausdinti jūsų prekybos istoriją. Be to, kaip saugojimo įrodymą galite naudoti viešąją „blockchain“. Daugumoje kriptovaliutų ji yra skaidri, kai monetos gaunamos ir išleidžiamos tam tikru adresu. Bet ne visais. Pavyzdžiui, „Monero“ naudoja žiedinius parašus ir konfidencialias operacijas, kurios yra puikios priemonės išsaugant anonimiškumą. Tačiau minusas yra tas, kad dėl jų daugiau ar mažiau neįmanoma įrodyti, kad monetas laikote ilgiau nei vienerius metus. Galbūt į tai atsižvelgsite rinkdamiesi monetas savo portfeliui.

Išvada: kaip investuoti į kriptovaliutas

Blogos naujienos …

Jei naudojatės gerais mainais ir stebite savo sandorius, apmokestinti Bitcoin galima, tačiau taip pat skauda asilą. Turite apskaičiuoti kiekvieną pelną ne tik iš prekybos, bet ir iš „Bitcoins“ naudojimo mokėti už daiktus.

Bet tai tik pradžia. Viskas tampa tikrai sudėtingu košmaru, jei kalbama apie „Altcoins“. Mokesčių institucijoms „Altcoin“ skaičiuojamas kaip „Bitcoin“. Daugumoje šalių tai reiškia, kad tai ne finansinis produktas, o nuosavybė. Jei perkate jį su „Bitcoin“ ir parduodate už „Bitcoin“, turite apmokestinti skirtumą, bet ne Bitcoin, o doleriais ar savo nacionaliniais popieriniais pinigais. Tai reiškia, kad jūs turite ne tik sekti visus savo „Altcoin“ sandorius, bet ir pirkdami bei pardavdami, turite atsižvelgti į Bitcoin kainą..

Akivaizdu, kad tai viską labai apsunkina. Jūs galite turėti blogą prekybą, todėl galite susigrąžinti mažiau Bitcoin, nei investavote, tačiau teoriškai vis tiek esate atskaitingi mokesčiams, kai Bitcoin kaina pakilo tarp jūsų sandorių. Taigi jūs praradote pinigus prekiaudami, bet už juos turite mokėti mokesčius.

Šiuo metu turėtumėte sutikti su tuo, kad kriptovaliutos yra kažkas naujo ir kad jūs nesate ekspertas bendraujant su savo finansų institucijomis. Kreipkitės į mokesčių konsultantą, mokykite ją apie kriptovaliutas ir nekantriai kalbėkite su sumišusiais finansų institucijų pareigūnais.

Ir mėgaukitės investavimu į kriptovaliutas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me