Kaip naudotis „CryptoCompare“ kasybos skaičiuokle

Šiandien mes mokysimės naudoti kasybos skaičiuokles „CryptoCompare“. Paprastas naudoti įrankis, kuriame reikia įvesti tik aparatinės įrangos informaciją ir elektros sąnaudas, kad gautumėte daug geresnį supratimą apie savo bendrą potencialą vykdyti pelningą kasybos operaciją. Tokius veiksnius kaip monetos kaina ir tinklo sunkumai automatiškai pateikiame mes.

Atsižvelgiant į jūsų biudžetą ir kriptovaliutos, kurią ketinate išgauti, tipą, šios trys kasybos rūšys yra labiausiai paplitusios neprofesionaliems kalnakasiams:

Pasidaryk pats kasybos įrenginys: Juos galite sukurti iš savo asmeninio kompiuterio, turėdami tiek grafinių kortelių, kiek galite tilpti ar sau leisti, ribojant pagrindinėje plokštėje esančių PCI-E lizdų skaičiumi. Kai kurie žmonės naudoja standartinį kompiuterio dėklą, kiti – neįprastus korpusus, kurie padidina oro srautą aplink komponentus, kad būtų efektyviau aušinami.

ASIC: Konkrečioms programoms pritaikyta integruota grandinė, ASIC yra savarankiški įrenginiai, turintys USB arba Ethernet prievadą, yra dabartinė „top of the line“ technologija, naudojama kasyboje. Šie kalnakasiai paprastai yra brangesni nei „pasidaryk pats“ įrenginiai, tačiau jie sugeba sugeneruoti daugiau maišų vienai vatai galios. Jie gali būti naudojami tik kriptovaliutoms, tokioms kaip „Bitcoin“, „Litecoin“ ir „Dash“, išgauti, nes „Ethereum“, „Zcash“ ir kiti yra atminties algoritmai, kuriems reikalingas GPU ar procesorius, kad būtų galima efektyviai išgauti.

Kasybos sutartis (kasyba debesyse): Kalnakasybos rangos įmonės, tokios kaip „Genesis Mining“, teikia kasybos paslaugas pagal sutartyje nurodytus rezultatus, dažnai vadinamus a "Kasybos sutartis." Pavyzdžiui, jie gali išsinuomoti konkretų kasybos pajėgumų lygį už nustatytą kainą tam tikra trukme.

(Čia rasite kelias kasybos sutartis)

„Cryptocompare“ pateikia puslapį, kuriame galite palyginti visą kriptovaliutų kasybos įrangos rinką vienoje vietoje, o visą kriptovaliutų kasybos sutarčių rinką kitoje. Nesvarbu, ar norite pats išminuoti, ar sudaryti sutartį, galite naudoti mūsų paprastą metriką ir kasybos skaičiuoklę, kuri padės jums priimti sprendimą.

1 dalis. Raskite „Cryptocompare Calculator“

1 žingsnis: Eikite į cryptocompare svetainę (arba spustelėkite čia)

2 žingsnis: Dabar antraštėje spustelėkite „KasybaMygtuką ir tada „Skaičiuoklės

2 dalis: naudokitės skaičiuokle

1 žingsnis: Pagal numatytuosius nustatymus jis bus atidarytas skirtuke BTC, mes turime 8 skirtingus skaičiuotuvus: BTC, ETH, ETC, XMR, ZEC, PASC, DASH, LTC. Šiame vadove mes naudosime „Zcash“, todėl „valiuta“ spustelėkite „ZEC“Mygtuką

2 žingsnis: Užpildykite spragas, yra tik 3: Maišos galia, energijos suvartojimas (w), kaina už kW / h ($)

Maišos galia: Maiša yra maišos funkcijos išvestis, o maišos greitis – greitis, kuriuo kompiuteris baigia operaciją konkrečiame monetos algoritme. Didesnis hashrate yra geriau, kai kasate, nes tai padidina jūsų galimybę rasti kitą bloką ir gauti atlygį. Kai paleisite savo kasyklą, galėsite pamatyti, kiek maišos galite padaryti per sekundę.

Energijos suvartojimas (w): Tai, kiek energijos sunaudojate naudodamiesi mašina, bet kuris jūsų mašinos komponentas sunaudos elektrą, todėl turite žinoti, kaip patvirtinti bendrą suvartojimą. Yra daugybė būdų, kaip patvirtinti bendrą energijos suvartojimą, pavyzdžiui, elektros energijos naudojimo monitoriai (žinomi kaip Kill-a-watt) ir panašios svetainės outervision ragana atlikti pažengusį skaičiavimą.

Kaina už kW / h (USD): Tai, kiek mokate doleriais už kilovatą, yra būtiniausias dalykas, kurį turite žinoti, kad apskaičiuotumėte nuolatinį pelningumą, tai jūsų elektros kaina. Pasitarkite su savo paslaugų teikėju arba peržiūrėkite paskutinę sąskaitą už elektrą.

Štai pavyzdys:

Mes turime įrenginį su 3 nVidia GTX 1080 TI, nieko nežinome apie šį GPU ir nežinome, kur rasti šios grafikos plokštės specifikacijas

2.1 žingsnis: Pirmiausia mes ieškosime šios kortelės „Cryptocompare“, antraštėje turime lauką „paieška“, ten įveskite savo kortelės pavadinimą, nes matome, kad ši kortelė yra mūsų duomenų bazėje, tada atidarykite ją spustelėdami

2.2 žingsnis: Dabar galime pamatyti daug informacijos apie kasybą su šia kortele, pavyzdžiui, mes tiesiog turime žinoti, kad kortelė sunaudoja 200 vatų ir maišos sparta yra 680,0 H / s..

Atminkite, kad tai tik pavyzdys, o šiame pavyzdyje mes nesuskaičiuosime kitų suvartojimų, tokių kaip pagrindinė plokštė, HD, monitorius ir kt…

Taigi, jei:

1 „nVidia GTX 1080 TI“ naudoja 200 vatų ir sukuria 680,0 „Hash“ per sekundę;

3 „nVidia GTX 1080 TI“ naudos 600 vatų, o per sekundę pagamins 2040,0 Hash;

(maždaug)

Galiausiai matėme, kad mūsų paskutinės sąskaitos kaina už kW / h buvo 0,12 USD

2.3 žingsnis: Dabar turime viską, ko reikia norint apskaičiuoti pelną, grįžti į skaičiuoklę ir viską įvesti (maišos galia: 2040,0; energijos suvartojimas (w): 600 w; kaina už KW / h ($): 0,12 $)

Viskas, dabar galime pamatyti, kad mūsų 3 nVidia GTX 1080 TI įrenginys generuoja:

5,74 USD pelno per dieną, o elektros energijos kaina per dieną – 1,73 USD

40,21 USD pelno per savaitę, o energijos sąnaudos per savaitę – 12,10 USD

172,34 USD pelno per mėnesį, o energijos sąnaudos per mėnesį – 51,84 USD

2 096,75 USD pelno per metus, kai energijos sąnaudos per metus yra 630,72 USD

Norėdami patvirtinti savo pelną, vadovaukitės savo GPU ar ASIC pavyzdžiu, tačiau nepamirškite, kad kai kurie veiksniai, tokie kaip monetos kaina ir kasybos sunkumai, keičiasi kasdien ir gali turėti dramatišką poveikį pelningumui..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me