Kaip ir kur nusipirkti QTUM: vadovas pradedantiesiems

Pirkite QTUM

Kai kurios kriptovaliutos netiki rinkodaros triukais, o „Qtum“ kriptovaliuta yra viena iš jų.

Neišmanantiems žmonėms „Qtum“ taip pat žinomas kaip „Ethereum Killer“. Ir tai gali būti vienas, nes tai, kaip komanda įgyvendino „Qtum“, pakeitė visą žaidimą.

QTUM yra atvirojo kodo blokinė grandinė ir kriptovaliuta, kurią sukūrė / palaiko QTUM fondas. Tai taip pat yra decentralizuota „Blockchain“ programų platforma, galinti vykdyti išmaniąsias sutartis keliose virtualiose mašinose, turint visuotinį sutarimą.

Čia, „Qtum“, jie atskyrė skaičiavimo sluoksnį nuo operacijų sluoksnio, kad ateityje būtų paprasčiau atnaujinti „blockchain“.

Nuo pat veiklos pradžios „Qtum“ nuolat augo, nes naujoviškas požiūris sklido tiesiog „iš lūpų į lūpas“..

Aš jau išsamiai aptariau „Qtum“ praeityje, todėl daugiau į tai nebesileisiu, bet paliksiu jums vertingą nuorodą.

 • Išsami QTUM kriptovaliutos analizė – vadovas pradedantiesiems

Tačiau vieno dalyko dar neaptariau, kaip nusipirkti „Qtum“; ir apie tai šiandien kalbėsime.

Kaip nusipirkti QTUM

„Qtum“ dabar yra 20 geriausių CMC kriptovaliutų ir, atsižvelgiant į jos populiarumą, nėra taip sunku įsigyti „Qtum“, nes daugelis kriptografinių paslaugų ją parduoda. Bet prieš diskutuodamas apie šias paslaugas, manau, svarbu žinoti visus būdus, kaip galima nusipirkti „Qtum“.

 1. Pirkite „Qtum“ už „fiat“ valiutą banko pavedimais / kortelėmis
 2. Pirkite „Qtum“ mainais į kitas kriptovaliutas, tokias kaip ETH / BTC ir kt.
 3. Pirkite „Qtum“ už grynuosius pinigus [šaltiniai iš vienos šalies į kitą]

Kur nusipirkti QTUM

1. Pirkite „Qtum“ už „fiat“ valiutą banko pavedimais / kortelėmis

Pirkti „Qtum“, kaip ir kitas populiarias kriptovaliutas, yra gana paprasta, naudojant savo „Fiat“ pinigus, tačiau labai nedaug paslaugų palaiko šią galimybę. Todėl turite sužinoti centralizuotą paslaugą, leidžiančią pirkti Qtum mainais į USD, EUR ir kt.

Šie mainai suteikia jums „fiat“ susietas kriptografines pinigines, kuriose galite įnešti „fiat“ valiutas ir mainais už tai nusipirkti „Qtum“. Kai kurios paslaugos leidžia tiesiogiai pirkti iš „fiat“ susietų debeto / kredito kortelių.

Kai kurios patikimos paslaugos, leidžiančios tai padaryti, norint įsigyti „Qtum“, yra šios:

 • „Bitfinex“: palaiko USD
 • „Livecoin“: palaiko USD
 • „Quoine“: palaiko JPY
 • „Changelly“: palaiko visas valiutas ir gali nusipirkti „Qtum“ per kredito / debeto korteles. Patikrinkite jų oficialus vadovas tuo pačiu.

# 2. Pirkite „Qtum“ mainais į kitas kriptovaliutas, tokias kaip ETH / BTC ir kt.

Kitas paprastas būdas gauti savo „Qtum“ kriptovaliutą yra centralizuoti mainai, kurie tvarko įvairias kriptovaliutas, įskaitant ETH / BTC..

ETH ir BTC yra ryškiausios kriptovaliutų poros, pagal kurias galite įsigyti beveik visas kitas kriptovaliutas, o „Qtum“ nėra išimtis.

Per šias biržas galite iškeisti vieną kriptovaliutą į kitą kripto už ribinį prekybos mokestį. Panašiai, jei turite ETH, BTC, LTC ar USDT, galite juos iškeisti į savo Qtum kriptovaliutą.

Žemiau pateikiamas nustatytas kriptovaliutų mainų sąrašas, kuriame galite iškeisti kitas kriptografijas į Qtum kriptovaliutą.

 • Changelly: palaiko 35 valiutų poras
 • „KuCoin“: palaikomos poros yra QTUM / BTC, QTUM / NEO
 • Binance: palaikomos poros yra QTUM / BTC, QTUM / ETH
 • Gate.io: palaikomos poros yra QTUM / BTC, QTUM / ETH, QTUM / USTD
 • Bittrex: Palaikomos poros yra QTUM / BTC, QTUM / ETH
 • „Bitfinex“: palaikomos poros yra QTUM / BTC, QTUM / ETH, QTUM / USD
 • „Livecoin“: palaikomos poros yra QTUM / BTC, QTUM / ETH, QTUM / USD

# 3. Pirkite „Qtum“ už grynuosius pinigus [šaltiniai iš vienos šalies į kitą]

Jei prisimenate, mes kalbėjome apie tarpusavio išteklius, tokius kaip „LocalBitcoins“ ir kitus kriptografinius bankomatus, per kuriuos galima nusipirkti tokių valiutų kaip BTC ar ETH.

Deja, mes neturime tokių „Qtum“ lygiaverčių paslaugų, tačiau tai nereiškia, kad negalima susitarti dėl bendraamžių, jei rasite pirkėjų ir pardavėjų. Tačiau, jei nėra „peer-to-peer“ paslaugų, sunku rasti teisėtų asmenų, norinčių pirkti / parduoti „Qtum“ kriptovaliutą.

Galiausiai reikia saugotis sukčių, nes susirasti bendraamžius ir bendrauti su jais be tinkamos deponavimo paslaugos gali būti rizikinga.

Išvada: įsigykite kriptovaliutą „Qtum“

Taigi matote, kad yra tiek daug būdų ir būdų, kaip galima nusipirkti „Qtum“ kriptovaliutą, lengvai valdant „fiat“ arba „crypto“.

Tačiau mes labai rekomenduojame nesinaudoti šiomis paslaugomis ir nesikeisti kaip „Qtum“ piniginės, nes centralizuoti mainai taip pat linkę įsilaužti. Be to, niekada nežinai, kad kriptografijos saugojimas ilgesniam laikui gali kada nors tapti kriptografiniu milijonieriumi.

Štai kodėl „Qtum“ turėtumėte laikyti tik patikimose, patikrintose ir savarankiškose piniginėse. Jei nežinote apie tokią piniginę, jums padės šis „Qtum“ piniginių vadovas: Bėda rasti „Qtum“ pinigines? Mes radome jums geriausią.

Dabar tavo eilė: Kur laikote savo „Qtum“? Kurį metodą pirkote „Qtum“ iš anksčiau pateikto sąrašo? Ar aš praleidau kitų būdų įsigyti „Qtum“? Leiskite man išgirsti jūsų mintis toliau pateiktuose komentaruose!

Pasidalykite šiuo įrašu su draugais & šeima, jei jums tai atrodo informatyvu.

Čia yra dar keli straipsniai, kuriuos turėtumėte perskaityti toliau:

 • „Zilliqa Blockchain“: viskas, ką reikia žinoti
 • 8 geriausios internetinės svetainės / būdai pirkti bitkoinus JK
 • Kaip & Kur nusipirkti populiarią NEO kriptovaliutą
 • 10 geriausių būdų uždirbti pasyvias pajamas internetu iš „Bitcoin“
 • Populiariausi būdai užsidirbti pinigų iš kriptovaliutų

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me