Kas yra „Litecoin Cash“ (LCC)? [Pagrindai, mainai ir piniginės]

Užtenka bitininkavimo Bitcoin. Dabar atėjo laikas šakoti „Litecoin“.

Girdėjai tai garsiai ir aiškiai! Atėjo laikas „Litecoin“ šakutei ir viena tokia kieta „Litecoin“ šakutė jau yra rinkoje. Ši „Litecoin“ šakutė vadinama „Litecoin Cash“ (dar žinomas kaip LCC).

Tai ne juokai ar gandai. Pažvelkite į šį „Twitter“ su nuoroda, kurioje sakoma, kad „Litecoin Cash Market“ atnaujinta „CoinMarketCap“.

#Litecoin #Cash #LCC buvo pridėtas prie @CoinMarketCap https://t.co/fkx3LRlL0t

– „Litecoin Cash“ (LCC) (@LitecoinCash) 2018 m. Vasario 21 d

Manau, kad jūs jau turite patikrinti mano tvirtinimus. Šiame straipsnyje aptarsiu šiuos svarbius dalykus apie „Litecoin Cash“ šiame rašinyje:

 • Kodėl „Litecoin“ grynųjų pinigų šakutė?
 • Kada įvyko ši šakutė?
 • Komanda už šakės
 • „Litecoin Cash“ specifikacijos

Kodėl „Litecoin“ grynųjų pinigų šakutė?

Šios šakutės motyvas yra tai, kad nėra greitos, pigios SHA256 monetos, kurią būtų sunku sureguliuoti. SHA256 kalnakasiai turi mažai praktinio pasirinkimo maišos galios paskirties vietą, o jei jie padarys minų blokus, jiems bus mokama 10 minučių blokavimo laiku..

LCC komanda tiki, kad jie gali pasiūlyti puikią SHA256 monetą bendram naudojimui. Jie mėgsta „Litecoin“ ir norėjo ką nors padovanoti drąsiai HODLer bendruomenei. Kai visi kiti buvo per daug užsiėmę bitkoinų rinkimu, jie nusprendė, kad „Litecoin“ blokinė grandinė buvo puiki priemonė pradiniam jų monetos platinimui. Todėl jie nusprendė šakoti „Litecoin“.

Turi perskaityti: „Do’s and Dont’s“, jei yra kieta šakė. Tai skirta „Bitcoin“, tačiau ta pati logika galioja ir „Litecoin“ šakėms.

Kada tai įvyko?

Šakutė įvyko 2018 m. Vasario 18 d. „Litecoin“ bloko aukštyje 1371111, todėl visi, laikantys „Litecoin“ 1371111 bloke, turės 10X tiek litecoin Cash, jei turės su savimi savo pradinius / asmeninius raktus.

ŠYPSENOS!&# 128578;&# 128578;&# 128578;

&# 128640;&# 128640;&# 128640;&# 128640;&# 128640;#Litecoin padarytas momentinis vaizdas.

Piniginė bus atnaujinta per 24 valandas!

&# 128640;&# 128640;&# 128640;&# 128640;&# 128640;

&# 127769;&# 127769;&# 127769;&# 127769;&# 127769;https://t.co/n5rm5rRC4E pic.twitter.com/hXmMJxzzRO

– „Litecoin Cash“ (LCC) (@LitecoinCash) 2018 m. Vasario 18 d

Komanda už šakės

Čia pateikiama išsami informacija apie komandos narius Oficiali svetainė:

Už šios šakės yra keturių žmonių komanda, tačiau svetainėje jie turi tik pradinius vardus, todėl dabar sunku atlikti tikrąjį foninį patikrinimą. Tačiau iki šiol nebuvo pranešta apie jokias problemas ar sukčiavimą, o nuo šakės įvykimo praėjo beveik mėnuo dienų.

„Litecoin Cash“ specifikacijos

Žemiau yra keletas unikalių šios naujai gimusios „Litecoin Cash“ monetos specifikacijų:

 • Pretenzijų santykis 10: 1: Už kiekvieną 1 LTC, kurį laikėte šakės bloke, galite pretenduoti į 10 LCC.
 • SHA256 Kasyba: Po šakės bloko „Litecoin Cash“ perėjo į SHA256 „proof-of-work“ maišas. Tai leidžia naujai naudoti anksčiau pasenusią „Bitcoin“ kasybos įrangą.
 • Tinklo atsparumas: Kasybos sunkumai yra perskaičiuojami kiekviename bloke, naudojant Evano Duffieldo patikrintą „Dash“ „DarkGravity V3“ algoritmą. Tai suteikia daugiau nuspėjamų blokų laikų, taip pat tinklo apsaugą nuo daugialypio šokinėjimo.
 • Optimizuotas realiam pasauliui: Tikslinė 2,5 minutės trukmės blokavimo trukmė suteikia 4 kartus didesnį Bitcoin operacijų pralaidumą, o operacijos yra 90% pigesnės nei „Litecoin“.
 • Lėtojo paleidimo valdymas: Norėdami užkirsti kelią dominuojantiems ankstyviems kalnakasiams nesąžiningam pranašumui, blokiniai atlygiai prasidės nuo 0,25 LCC ir išaugs iki 250 LCC per pirmuosius 2000 blokų po šakės. Pirmieji 24 blokai po šakės bus išminuoti kuo sunkiau. Po to „DarkGravity“ sureguliuos sunkumus pagal pastebėtą blokų generavimo laiką. 250 LCC blokų atlygis (atitinka 25 LTC) bus sumažintas perpus tuo pačiu grandinės aukščiu kaip ir „Litecoin“.
 • Mažasis „Premine“: Plėtros metu lygi suma, lygi mažiau nei 1% apyvartoje esančių pinigų (mažiau nei 0,65% viso pinigų kiekio), buvo sumokėta į plėtros fondą.

Kas palaiko šakutę [Litecoin Cash Exchanges & Piniginės]

Nedaugelis iš tikrųjų yra pasirengę palaikyti šią monetą, tačiau visi tie, kurie išėjo palaikyti, yra patikimi.

„Coinomi“ piniginė pareiškė, kad netrukus palaikys LCC šakutes savo mobiliosios piniginės programoje, tvirtindami, kad jie taip pat paminėjo savo tviteryje.

Skelbiama parama $ LCC „Litecoin Cash“, $ LTCbūsima šakutė. Norėdami gauti nemokamą $ LCC įsitikinkite, kad laikotės savo $ LTC tavyje #Coinomi piniginė prie 1 371 111 bloko. Gausite 10 #LitecoinCash kiekvienam $ LTC šakės metu laikote Coinomi viduje! #litecoin #fork pic.twitter.com/TVojAmZhI9

– coinomi (@CoinomiWallet) 2018 m. Vasario 18 d

Kita gerai žinoma „altcoin“ birža „Yobit“ taip pat teigė, kad LCC prekyba yra įjungta, jų biržoje ir tas pats akivaizdu iš CMC rinkos taip pat.

„LiteCoin Cash“ [LCC] prekyba vyksta: https://t.co/6RCqR2ee6O

– „Yobit.Net“ (@YobitExchange) 2018 m. Vasario 18 d

Be šių dviejų, yra nedaug kitų biržų, kurios yra nurodytos LCC svetainėje, ir nedaug įsigilinę galime pastebėti, kad „Mercatox“, „TradeStoshi“, įskaitant „YoBit“, iš tikrųjų palaiko šią šakę.

Išvada-ar teisėta?

Nepaisant to, kad „Charlie Lee“, „Litecoin“ įkūrėjas, tviteryje parašė, kad tai yra apgaulinga šakutė, man nepavyko rasti nieko labai tiesioginio / netiesioginio netikėto dėl šio projekto.

PSA: „Litecoin“ komanda ir aš ne „Litecoin“. Bet kurios šakės, apie kurias girdite, yra sukčiai, bandantys suklaidinti, manydami, kad tai susiję su „Litecoin“. Nepatenkite į tai ir tikrai neįveskite savo privačių raktų ar informacijos apie jų svetainę ar klientą. Būkite atsargūs ten! https://t.co/qXbiIxp5Al

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) 2018 m. Vasario 4 d

Vietoj to, buvo nustatyta, kad LCC komanda tviteryje rašė priešingai ir atrodė, kad skleidžia supratimą apie vartotojo privačių raktų saugumą.

Mes niekada neprašysime jūsų įvesti privačių raktų svetainėje!

Tai ne mes!!!https://t.co/8NDAy0nSdN#LitecoinCash #APGAULĖ

– „Litecoin Cash“ (LCC) (@LitecoinCash) 2018 m. Vasario 18 d

Tačiau aš pripažįstu faktą, kad jie šiek tiek iš anksto kasa, kas šiais laikais visada būna, kai matote, kad tokios šakės išlenda, o tai yra puiku.

Be to, jų priežastis „Litecoin“ išpardavimui nėra pakankamai stipri, tačiau, nepaisant to, rinkos jėgos džiaugėsi šia šakute ir ji prekiauja po 5 USD už monetą. Taigi, jei šakutės metu turite 1 LTC, tai reiškia, kad dabar jūs taip pat turite 10 LCC, kurių vertė yra $ 50 dolerių.

Be to, tai yra nemokami pinigai, o nemokami pinigai visada yra geri ir jūs galite tiesiog padėkoti „Litecoin“ & „Litecoin Cash“ už vakarinės kavos finansavimą šiandien!

Na, tai dabar manęs ir aš netrukus grįšiu į „CoinSutra“ su tinkamai patikrintais būdais, kaip pareikšti teises į šį „Litecoin Cash“. Taip pat paskelbsime „Litecoin Cash“ palaikančių mainų ir piniginių sąrašą, kai scenarijus paaiškės.

Kol kas būkite saugūs ir saugiai laikykite sėklinius / asmeninius raktus su savimi &# 128578;

Oficialūs šaltiniai:-

Čia yra keli rankomis pasirinkti straipsniai, kuriuos galite perskaityti toliau:

 • 8 geriausios geriausios „Litecoin“ piniginės, kad būtų lengva pasiekti & Saugumas
 • Kur nusipirkti „Litecoin“ kriptovaliutą: geriausios svetainės & Mainai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me