Teisinis Bitcoin ir kitų kriptovaliutų statusas 10-yje didžiausių šalių

Skirtingos šalys šiandien skirtingai vertina kriptovaliutas. Yra tokių, kurie palaiko omenyje jos teikiamą saugumą, o kiti ėjo į priekį ir visiškai uždraudė.

Tikėtasi padalinto stendo. Jie nežino, su kuo susiduria. Pridėkite prie to ICO maniją, kuri kriptui suteikė blogą vardą, o kartkartėmis atsiskleidė kelios aferos.

Todėl vyriausybių reguliavimo institucijos sunkiai susidoroja su šia nauja decentralizuota pinigų samprata.

Taigi maniau, kad tikslinga aptarti reguliavimo padėtį šalyse, kurios kasdien išleidžia didelę prekybos kriptografija dalį, ypač domisi kriptografija ir analizuoja dabartinę jų būklę.

Čia yra šalys, kurias apėmėme šiame tyrime:

 • JAV
 • JK
 • Kinija
 • Japonija
 • Pietų Korėja
 • Australija
 • Indija
 • Kanada
 • Singapūras
 • Šveicarija

Įvairių šalių stendas dėl kriptovaliutų

Tai yra geriausios šalys, prekiaujančios kriptovaliutomis, ir šių šalių vyriausybės buvo ypač suinteresuotos reguliuoti kriptovaliutas.

1. JAV

JAV apie kriptovaliutas

JAV laikėsi nevienodo požiūrio į kriptovaliutas & „Bitcoin“ apskritai ir nėra nelegalu prekiauti ar turėti kriptovaliutas valstybėse. Vienas reikalauja sumokėti kapitalo prieaugio mokesčius už kriptovaliutas JAV.

Tačiau jie ypač griežtai laikėsi ICO ir žetonų pardavimo, kurie parduoda nereguliuojamus vertybinius popierius programinių žetonų vardu.

Senato bankų komitetas išklausė Prekių ateities prekybos komisijos (CFTC) pirmininko Christopherio Giancarlo ir Vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC) pirmininko Jay Claytono parodymų, kurie išreiškė palaikymą kriptovaliuta. Čia yra visas posėdžio vaizdo įrašas:

Kadangi SEC pastaruoju metu kovojo su neatitinkančiomis ir sukčiavusiomis ICO, pavyzdžiui:

SEC vėl atmeta prašymą įtraukti į Winklevoss dvynukų valdomą kriptovaliutų ETF sąrašą https://t.co/fhaROi8iIy pic.twitter.com/d1SgKc8PNb

– „Bloomberg Crypto“ (@crypto) 2018 m. Liepos 27 d

2. JK

JK dėl kriptovaliutų

JK iždo komitetas vasario mėnesį pradėjo kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijos tyrimą, nurodydamas, kad vienas tyrimo tikslas buvo suteikti tinkamą apsaugą vartotojams ir įmonėms, neužgniaužiant naujovių. (Nepriklausomas nuo šaltinio)

Be to, kaip ir daugelyje kitų šalių, JK finansinio elgesio tarnyba (FCA) bendradarbiauja su „Bank Of England“ & JK iždas parengti kriptovaliutų ir ICO reglamentus, kad vartotojai būtų apsaugoti. Be to, jie išleido įspėjimai vartotojams, prekiaujantiems kriptografija JK.

Šiuo metu kriptovaliutos nepatenka į FCA jurisdikciją, tačiau ateityje gali ir, kad 2018 m. Pabaigoje turėtumėte tikėtis tvirtos kriptovaliutų reguliavimo sistemos. Be to, JK kriptografiniai mainai yra reguliuojami ir daugelis JK biržų yra palaikomos.

Be to, pasak HMRC, Bitcoin & kriptovaliutų investuotojai gali turi mokėti kapitalo prieaugio mokesčius nuo jų pelno.

3. Kinija

Kinija apie kriptovaliutas

Kinija, kadaise buvusi didžiausia kriptovaliutų prekybos rinka, ypač atšiauriai vertino kriptovaliutas, ICO ir susijusius verslus..

Praėjusiais metais jie uždraudė ICO ir patikrino daugybę kripto mainų.

Šiuo metu ICO yra uždrausti, biržos negali veikti, o jų svetainės yra užblokuotos, todėl daugelis didelių biržų persikelia iš Kinijos. Be to, prekyba kriptografija („Bitcoin“) pirmiausia tapo bendraamžiu ar be recepto, o tai taip pat yra neteisėta.

Kita vertus, finansų patarėjų įmonės „Kapronasia“ Šanchajuje analitikas Felixas Yangas sakė:

„Be vyriausybės kontrolės kriptovaliuta gali tapti prekybos narkotikais, kapitalo nutekėjimo, teroristų ir kitos neteisėtos veiklos priemonėmis. Tačiau, – sako jis, – Kinijos vyriausybė nėra linkusi kurti „blockchain“ ar kriptovaliutą su viena sąlyga – jei tai įmanoma valdyti “.

Trumpai tariant, Kinija Bitcoin ir kriptovaliutas laiko grėsme savo nacionalinėms valiutoms CNY, taigi ir norą kontroliuoti ar uždrausti decentralizuotas valiutas..

Pastaba: Bitkoinų kasyba Kinijoje kol kas nėra uždrausta, tačiau tikrai išgąsdino ten esančius kalnakasius.

4. Japonija

Japonija apie kriptovaliutas

Japonija mėgsta „Bitcoins“ ir kasdien tenka daugiau kaip 50% pasaulinės prekybos apimties. Tai taip pat buvo pati pirmoji šalis pasaulyje, kuri legalizavo „Bitcoin“ ir kriptovaliutas mokėjimams.

Tačiau taisyklės nėra tokios draugiškos verslui, nes jos privalo laikytis visų sąlygų, be to, jos turi reguliariai tikrinti, ar jos toliau priima skaitmenines valiutas. Jie taip pat turi mokėti mokesčius, nes kriptografija laikoma įmonių pajamomis.

Neseniai jie vėl pradėjo nagrinėti ICO ir tikimasi, kad jie dar labiau sustiprins abejotinų kriptovaliutų lėšų rinkimo taisykles..

Tačiau FSA ieškojo būdų, kaip neleisti šalyje veikti anoniminėms kriptovaliutoms („Zcash“, „DASH“, „Monero“ ir kt.) Būtent todėl, kad jos yra per daug naudingos nusikaltėliams, pinigų plovėjams. Jie taip pat įgyvendino naują įstatymą, kuriame reikalaujama, kad kriptovaliutų keitimo vartotojai patvirtintų savo tapatybę. (Šaltiniai-finansų magnetai)

Pastaba: ICO, kasyba ar prekyba Japonijoje nėra draudžiama.

5. Pietų Korėja

Pietų Korėja stovi ant kriptovaliutų

JAV, Japonija, & Pietų Korėja sudaro didžiąją prekybos bitkoinais ir kitomis kriptovaliutomis apimtį. Tačiau pastaraisiais mėnesiais Pietų Korėjos reguliavimo pozicija painioja. Kriptovaliutos dar nėra uždraustos, tačiau jos yra smarkiai apmokestintos, o vyriausybė ypač pasisako prieš anonimines kriptovaliutų sąskaitas, prekiaujančias kriptovaliutomis..

Tai reikalavo griežtesnių KYC ir AML įstatymų, tačiau ICO buvo iškart uždrausta pernai, kurie gali šiais metais pasikeis labai greitai.

6. Australija

Australijos kriptovaliutų stendas

Australija buvo dar viena svetinga Bitcoin ir kriptovaliutų šalis. Tai buvo antroji tauta po Japonijos, paskelbusi Bitcoin & kriptovaliutos kaip teisėta mokėjimo priemonė 2017 m., taip pat nutraukė dvigubą PVM apmokestinimą perkant skaitmenines valiutas.

Be to, šiais metais jie pradėjo reguliuoti kriptovaliutų mainus, kurių vienintelis tikslas yra vartotojų apsauga, siekiant padidinti investuotojų pasitikėjimą ir trukdyti pinigų plovimo praktikai..

AUSTRAC reguliuos ir licencijuos Australijos kriptografinius mainus, ir tai jau prasidėjo.

Jie netaikė draudimų tokiems ICO kaip Kinija, tačiau nustatė tinkamos gairės reikia laikytis bet kokio ICO, o tai yra geras požiūris.

7. Indija

Indija stovi ant kriptovaliutos

Indijos rezervų bankas nurodė visiems Indijos bankams nedelsiant nutraukti kriptografinių biržų aptarnavimą „fiat off“ & ant rampų.

Anksčiau Indijos vyriausybė investuotojams perspėjo nedaug tokių pareiškimų:

Vyriausybė nelaiko kriptovaliutų “kaip legalus konkursas arba moneta“Ir imsis visų priemonių panaikinti šių kriptografinių išteklių naudojimą finansuojant „neteisėtą veiklą“ arba mokėjimo sistemos dalis.

Taip pat:

„Technologinės naujovės, įskaitant tas, kurios yra virtualios valiutos, gali pagerinti finansų sistemos efektyvumą ir įtrauktį. Tačiau virtualios valiutos (VC), taip pat įvairiai vadinamos kriptovaliutomis ir kriptografiniu turtu, kelia susirūpinimą dėl vartotojų apsaugos, rinkos vientisumo ir pinigų plovimo.

Rezervų bankas ne kartą perspėjo virtualių valiutų, įskaitant „Bitcoins“, vartotojus, turėtojus ir prekybininkus dėl įvairių rizikų, susijusių su tokių virtualių valiutų valdymu.. Atsižvelgiant į susijusią riziką, nuspręsta, kad nedelsiant RBI reguliuojami subjektai nesusitvarkys ir neteiks paslaugų jokiems fiziniams ar verslo subjektams, kurie užsiima ar atsiskaito su rizikos kapitalu. Reguliuojami subjektai, kurie jau teikia tokias paslaugas, nutraukia santykius per nustatytą laiką. Aplinkraštis šiuo klausimu išleidžiamas atskirai “. (Šaltinis)

Indijoje dar nėra kasybos ar ICO taisyklių, tačiau tokie pareiškimai neišvengiamai užgniaužė augančią kriptografiją & „blockchain“ rinka Indijoje. Daugiau nuomonės apie tai čia: Bitcoin ateitis & Kitos kriptovaliutos Indijoje po RBI uždraudimo.

8. Kanada

Kanados kriptovaliuta

Kanada tampa viena iš palankiausių šalių blokų grandinei ir kriptovaliutoms. Kanadoje kriptovaliutos dar nėra teisėta mokėjimo priemonė, tačiau jos taip pat nėra uždraustos. Vis dar ginčytina, ar kriptos ten laikomos valiutomis, ar saugumu.

Nuo 2017 m. Rugpjūčio mėn, Kriptovaliutoms taikomi Kanados saugumo įstatymai, ir jie taip pat neskuba dėl ICO. Taip pat geras valdžios žingsnis yra rinkti pramonės ekspertų nuomones ir pastabas, kad būtų sukurta ICO sistema, kad jų reguliavimas neužgožtų naujovių..

9. Singapūras

Singapūro įstatymai apie kriptovaliutas

Singapūras buvo gana atsainus kurdamas kriptovaliutų įstatymus, tačiau tai taip pat gali būti laukimo ir stebėjimo strategija.

Šiuo metu kriptografijos nėra teisėta mokėjimo priemonė Singapūre, tačiau jos priskiriamos skaitmeninio turto ar vertybinių popierių kategorijai. Be to, jiems vis dar taikomos PVM taisyklės, kai perkama kriptovaliuta.

Dabartiniai reglamentai taip pat nėra tokie naudingi. Jie griežtai taikomi ICO ir apskritai kriptovaliutoms, o Singapūro vyriausybė svarsto, ar reikia daugiau reglamentų. Singapūro centrinis bankas sakė: „Mes vertiname, ar investuotojų apsaugai reikalingi papildomi reglamentai“.

10. Šveicarija

Šveicarijos šifravimo stendas

Šveicarija bando tapti kriptografiniu slėniu, atitinkančiu Silicio slėnį JAV. Štai kodėl jis buvo ypač liberalus visais kriptovaliutų ir „blockchain tech“ frontais.

Daugybė pradedančiųjų buriasi į Šveicariją paleisti savo ICO, ir tai taip pat turėjo neigiamos įtakos.

Štai kodėl FINMA generalinis direktorius Markas Bransonas pakomentavo:

Mūsų subalansuotas požiūris į ICO projektų ir užklausų tvarkymą leidžia teisėtiems novatoriams orientuotis reguliavimo srityje ir taip pradėti savo projektus laikantis mūsų įstatymų, saugančių investuotojus ir finansų sistemos vientisumą..

Ir jie taip pat paguldė ICO gaires pagal Šveicarijos kovos su pinigų plovimu ir vertybinių popierių įstatymus šių metų vasario mėn.

Tikiuosi, kad jums patiko skaityti kriptovaliutą daugelio pasaulio šalių stende.

Pasidalykite šiuo straipsniu su savo draugais ir šeima. Ir praneškite man žemiau esančiame komentarų skyriuje, jei praleidau bet kurią žymią šalį šiame sąraše &# 128578;

Siūlomi „CoinSutra“ skaitymai:

 • Viskas ko jums reikia & Turi žinoti apie terminą „kriptovaliuta“
 • 20 turi perskaityti pradedančiųjų kriptovaliutų vadovus [CoinSutra redakcija]
 • Suprasti skirtumą tarp saugos žetonų & Naudingumo žetonai
 • Kaip pasirinkti „Bitcoin“ piniginę: neabejotinas vadovas pradedantiesiems
 • Kur parduoti „Bitcoin Cash“ (BCH) [Visas geriausių BCH biržų sąrašas]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me