Recenzia Cryptopay – DÔLEŽITÉ – Prečítajte si pred použitím [Európa dominujúca] (2020)

S kryptomenami ako Bitcoin, Ethereum, vzletom DASH čoraz viac ľudí súčasne hľadá efektívne spôsoby, ako ich minúť!

Niektorí z vás si možno povedia, Ahoj drsný! Kto utráca kryptomeny? Sme HODLERI!

Je pravda, že veľa v tejto kryptomene je HODLerov, ale existuje veľa takých, ktorí majú radi zárobky a výdavky v kryptomenách. A tento ich čin dáva potrebné rýchlosť k digitálnym menám, čo je podľa mňa dobré aj z hľadiska likvidity.

Predstavte si scenár, keď sú všetci iba HODLINGOVI a nikto nechce predávať alebo míňať!

Z hľadiska likvidity by to bol strašný scenár.

Zaujíma vás, čo je to likvidita? Nechaj ma vysvetliť.

Likvidita jednoducho znamená, ako rýchlo a ľahko môžete svoju kryptomenu (napríklad bitcoin) premeniť na fiat alebo iný tovar a služby. S kryptomenami sa zatiaľ obchoduje iba online a objem online nakupovania je stále zanedbateľný.

Bitcoinové peňaženky a bitcoinové debetné karty / predplatené karty sú jedným z takých nástrojov, ktoré nám všetkým poskytujú potrebné prostriedky na utrácanie / ukladanie / prijímanie bitcoinov a ďalších kryptomien..

V predchádzajúcom príspevku na CoinSutra som zdôraznil to isté. Prečítajte si moje predchádzajúce články o debetných kartách o bitcoinoch nižšie:

  • Čo sú to bitcoinové debetné karty & Ako ich môžeme použiť?
  • Najlepšie bitcoinové debetné karty (v porovnaní)

Aj v spomínanom článku som hovoril o službe debetných kariet s bitcoinom menom Cryptopay.me.

Teraz, po niekoľkých mesiacoch, sa stránka Cryptopay.me stala oveľa viac než len službou debetných kariet, pretože nedávno uzavreli svoje ICO pre rozširovanie svojich produktov a vývoja.

Cryptopay bol založený v októbri 2013 a odvtedy sídli mimo Veľkej Británie. Je to peňaženka a platobná platforma, kde môžu obchodníci a spotrebitelia navzájom obchodovať a využívať pritom to najlepšie z oboch svetov, t. J. Krypto & tradičné bankovníctvo.

Ponúkajú tiež ďalšie užitočné služby spolu so svojou bitcoinovou debetnou kartou, ktorá ich odlišuje od ostatných.

Pozrime sa, ako postupne preskúmame jeho exkluzívne funkcie.

Recenzia Cryptopay: Všetko, čo potrebujete vedieť

1. Bitcoinová peňaženka spoločnosti Cryptopay

Bitcoinová peňaženka Cryptopay poskytuje jednoduchý spôsob nákupu, ukladania a odosielania bitcoinov do celého sveta. Umožňuje pohodlné vkladové metódy v hlavných fiat menách, ako sú USD, EUR, GBP, kde sa môžete zaistiť proti výkyvom cien BTC pomocou účtov Cryptopay Flex. (Flex účtom sa budem venovať v ďalšej časti).

Táto peňaženka je ale akousi spolu hostiteľskou peňaženkou, kde sú vaše prostriedky chránené technológiou multisig peňaženky používanou technológiou BitGo. Má tiež zavedenú dvojfaktorovú autentizáciu pre vyššiu bezpečnosť vašich finančných prostriedkov.

Začíname s bitcoinovou peňaženkou spoločnosti Cryptopay je celkom ľahké a priame, potom môžete využívať všetky ich služby.

Cryptopay-me-Wallet

  • Zaregistrujte sa a vytvorte si účet pomocou svojho mena a e-mailovej adresy.
  • Predložte svoje doklady totožnosti a nechajte sa overiť.
  • Pridajte prostriedky GBP, EUR alebo USD.
  • Získajte svoje bitcoiny.

2. Účet FLEX spoločnosti Cryptopay

Flexúčet

Keď sa zaregistrujete a stanete sa overeným zákazníkom spoločnosti Cryptopay, získate prístup k ich účtu FLEX.

Účet FLEX je viac ako štandardný účet BTC alebo peňaženka, ktoré obvykle získate po zaregistrovaní služby peňaženky. Tento účet FLEX poskytuje prístup k vášmu účtu BTC v 4 menách namiesto iba jednej alebo dvoch.

Tu máte slobodu prístupu k vašim finančným prostriedkom a ich rozloženia do 4 rôznych mien, konkrétne v eurách (EUR), librách šterlingov (GBP), amerických dolároch (USD) a bitcoinoch (BTC)..

Mohli by ste spochybniť potrebu toľkých druhov mien?

Ale počkaj! Mať týchto veľa druhov má výhodu.

Výhodou je, že môžete svoje prostriedky rozložiť do štyroch rôznych mien, a tým sa chrániť pred cenovou volatilitou bitcoinu.

A keďže pridávajú ďalšiu podporu fiat mien, stane sa užitočnejším zaistiť vašu pozíciu proti trhu.

3. Bitcoinová debetná karta spoločnosti Cryptopay

Bitcoinová debetná karta spoločnosti Cryptopay

Cryptopay vydáva bitcoinové debetné karty, ktoré majú nízku províziu. Dodávajú sa bezplatne do 2 – 3 týždňov v rámci Európy so štandardným doručením. Ak sa však ponáhľate a chcete svoju kartu skôr, môžete minúť nejaké peniaze a získať ju do 10 dní.

Bitcoinová debetná karta Cryptopay
Podporovaná mena USD, EUR, GBP
Má aplikáciu Áno
Anonymný Nie
Fyzická karta Áno
Virtuálna karta Áno
Typ karty VISA

Tieto karty sa vydávajú vo fyzickej aj virtuálnej podobe. Ak chcete získať tieto karty, na objednanie vašej debetnej karty Cryptopay Bitcoin je potrebné overenie ID. Nie je tiež anonymný, pretože na registráciu je potrebné vaše meno a e-mailová adresa.

Tieto karty sú ale akceptované na všetkých miestach, ktoré akceptujú debetné karty Visa. Nižšie je uvedený ich rozpis poplatkov. Rovnako neposielajú svoje karty do všetkých krajín, takže tu skontrolujte, či je vaša krajina podporovaná nimi.

Poplatky za plastové karty:

Cryptopay_Plastic-Card

Poplatky za virtuálnu kartu:

Cryptopay_Virtual-Card

Objednajte si svoju debetnú kartu Cryptopay

4. Prijímajte bitcoiny cez Cryptopay

Ak ste obchodník alebo podnikáte online, mali by ste tiež začať prijímať bitcoiny ako platby. Prijímanie bitcoinov cez tradičné platby má niekoľko výhod, niektoré z nich sú zobrazené na obrázku nižšie.

Aplikácia Cryptopay-me-Merchant

S Cryptopay.me tiež získate výhodu služby, kde získate vývojársku súpravu a prístup k nej Cryptopay.me API na integráciu platby bitcoinom do vášho podnikania. (Prečítajte si ďalšie informácie o ďalších platobných bránach bitcoin pre obchodníka).

Vytvorte si účet na Cryptopay

Viac ako služba bitcoinovej debetnej karty

Je to bezpochyby viac než len spoločnosť vydávajúca bitcoinové debetné karty.

Vďaka svojim vlajkovým službám a fundovanému tímu po ICO neustále zdokonaľujú a rozvíjajú inovatívne služby pre svojich zákazníkov.

Ich ICO získalo 15 miliónov EUR bez MVP! Je to preto, že už mali plne funkčný produkt a konkrétny obchodný plán.

Teraz so získanými prostriedkami a ich pripravovanými produktmi, ako sú sprostredkovateľská služba bitcoinu, bankový účet bitcoinu a výmena P2P, vyzerajú ešte viac cestovná mapa.

Ich ICO už skončilo, a preto má zmysel využívať ich služby viac. Je to preto, že tím bude tvrdo pracovať na splnení svojich sľubov, ktoré prinesú lepšie produkty, služby a podporu pre zákazníkov spoločnosti. Takže v tejto chvíli má absolútny zmysel využívať ich služby.

Na čo čakáš?

Pripojte sa teraz na Cryptopay.me

Tiež sa podeľte o svoje názory na Cryptopay.me a ich služby, ak ho už používate, v sekcii komentárov nižšie.

Aktualizácia: Vstupujú do záverečných fáz implementácie svojho nového kartového programu a s potešením tvrdia, že ich zákazníci budú môcť naše karty používať v Európe, Ruskej federácii a juhovýchodnej Ázii..

Môžete si tiež kúpiť BTC na Cryptopay pomocou Telegram Passport, pretože Telegramový pas bol integrovaný do systému Cryptopay čo znižuje vaše ťažkosti pri nakupovaní BTC pri robení KYC.

Držitelia CPAY sú od februára 2018 vyplácaní podľa podielov a výnosov platformy Cryptopay. Tu sú ich správy o príjmoch a zdieľaní príjmu.

Páči sa vám tento príspevok? Nezabudnite to zdieľať!

Tu je niekoľko ručne vybraných článkov, ktoré si môžete prečítať ďalej:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me