DEx.top: Kaip pirkti ir parduoti „Ethereum“ ir „ERC-20“ žetonus decentralizuotoje biržoje

Didelį vaidmenį kriptografinėje erdvėje vaidina tradicinės centralizuotos biržos, leidžiančios vartotojams greitai ir intuityviai pirkti ir parduoti kriptovaliutas. Tačiau patogumui, kurį teikia centralizuota paslauga, atsiranda keletas trūkumų. Tradiciniai mainai parodė, kad jie yra linkę į saugumo nesėkmes, tokias kaip įsilaužimai ir pasitraukimo iš sukčiavimo atvejai. Šis klausimas investuotojams ir prekybininkams kainavo milijonus dolerių ir atgrasė potencialius kriptografijos entuziastus prisijungti prie scenos..

Laimei, yra alternatyva, kuri tampa vis populiaresnė kiekvieną dieną. Decentralizuoti kriptografiniai mainai patinka DEx.top leiskite vartotojams patogiai nusipirkti ir parduoti „Ethereum“ ir „ERC-20“ žetonus, tuo pačiu suteikdami jiems galimybę išlaikyti savo lėšas savo piniginėje. Šiandien mes sužinosime apie „DEx.top“ mainus ir kaip juos naudoti, kad ir jūs galėtumėte apsisaugoti nuo centralizuotų mainų bėdų.

Inkubuoja Bitmain pati DEx.top yra decentralizuota mainų sistema, pagrįsta „Ethereum“ tinklu. Skirtingai nuo kitų, depozitai, atlikti DEx.top biržoje, siunčiami pagal išmaniąją sutartį, pagal kurią užsakymai turi būti pasirašyti naudojant jūsų susietos piniginės privatų raktą. Šis metodas užtikrina, kad kiti asmenys negali atsiimti lėšų ar vykdyti sandorių be jūsų leidimo, net jei pati valiuta buvo pažeista. Oficialus „DEx.top“ Interneto svetainė rašoma:

„DEx.top neturi nei jūsų lėšų, nei privataus rakto, prieigos prie jų. Tai tik užsakymų derinimo paslauga ir likvidumo šaltinis “.

Nors lėšos keičiamos „Ethereum“ blokų grandinėje, visa kita veikla yra vykdoma biržos ne grandinės knygoje, kuri suteikia greitą užsakymų pateikimą, atšaukimą, suderinimą ir vykdymą.

Kadangi DEx.top decentralizuotai prekybai naudoja „Ethereum“ blokų grandinę, prekiauti galima tik „Ethereum“ pagrindu veikiančiais žetonais, o tai reiškia, kad kitos kriptovaliutos, tokios kaip BTC ir LTC, arba „fiat“ valiutos, tokios kaip USD ir EUR, šiuo metu nėra. Tačiau „DEx.top“ planuoja pridėti BCH, EOS, RSK ir kitas ekosistemas kartu su kitais kryžminiais sprendimais.

Atsižvelgiant į tai, kad „DEx.top“ sąveikauja tiesiogiai su „blockchain“, turėsite prie jo prisijungti per „Ethereum“ piniginę. Tai lengvai galima padaryti naudojant „MetaMask Ethereum“ piniginės plėtinį, kuris leis jums sąveikauti su „DEx.top“ ir kitomis „dApps“ per jūsų dabartinę naršyklę..

Pažiūrėkime, kaip DEx.top veikia!

1 dalis – įdiekite „Metamask“

Pirmas dalykas, kurį turėsite padaryti norėdami pradėti naudoti DEx.top mainus, yra atsisiųsti ir įdiegti „MetaMask“. Mes turime puikų vadovą, kaip naudotis „MetaMask“, todėl spustelėkite čia, kad sužinotumėte „Kaip naudotis„ MetaMask “".

2 dalis – užregistruokite sąskaitą

Sukūrę „MetaMask“, atėjo laikas užregistruoti savo „DEx.top“ paskyrą.

1 žingsnis: Eikite į DEx.top arba spustelėkite čia

2 žingsnis: Spustelėkite „Registruotis“, Kad sukurtumėte naują paskyrą

3 žingsnis: Užpildykite spragas su savo aktualia informacija

4 žingsnis: Sutikite su taisyklėmis ir nuostatomis ir spustelėkite „Registruotis

5 žingsnis: Į gautuosius gausite patvirtinimo el. Laišką. Spustelėkite „Patvirtinkite savo sąskaitą“, Kad patvirtintumėte savo el. Pašto adresą, kad suaktyvintumėte naujai sukurtą paskyrą.

3 dalis – prisijunkite

1 žingsnis: Patvirtinę savo el. Pašto adresą spustelėkite „Prisijungti

2 žingsnis: Įveskite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį ir spustelėkite „PrisijungtiVėl “

Būsite nukreipti į paskyros informacijos suvestinę.

4 dalis – susiriškite piniginę

Dabar, sukūrę DEx.top sąskaitą, norėsite įnešti lėšų. Skirtingai nuo tradicinių mainų, „DEx.top“ neturi prieigos prie jūsų lėšų. Vietoj to turite susieti savo „MetaMask“ piniginės adresą ar adresus su išmaniąja sutartimi, kurioje turėsite pasirašyti kiekvieną operaciją naudodami savo privatųjį raktą. Susiejus adresą, jo negalima naudoti kitoje „DEx.top“ paskyroje.

1 žingsnis: Spustelėkite „Balansai

2 žingsnis: Dabar, norėdami susieti savo adresą, spustelėkite „Eiti įrišimo adresą

3 žingsnis: Spustelėkite „Privalomas naujas adresas

4 žingsnis: Įveskite savo „Ethereum“ adresą („MetaMask“ tikriausiai tai užpildys automatiškai) ir spustelėkite „Susieti naują adresą“.

5 žingsnis: Atsidarys „MetaMask“ langas, kuriame bus paraginta nurodyti adresą, kurį norite susieti. Norėdami tai patvirtinti, spustelėkite „Pasirašyti“

Dabar puslapyje „Likučiai“ galite pamatyti, kad jūsų adresas sėkmingai susietas. Dabar atėjo laikas pervesti savo lėšas į „Jei nefinansavote savo„ MetaMask “piniginės, dabar pats laikas tai padaryti. Norėdami pradėti prekiauti jais, į piniginę galite nusiųsti ETH ir ERC-20 žetonus.

5 dalis – indėlių lėšos

1 žingsnis: Pasirinkite norimą prieigos raktą arba ETH ir spustelėkite „indėlis

2 žingsnis: Įveskite sumą, kurią norite pervesti į išmaniąją sutartį, ir spustelėkite „Indėlis“

3 žingsnis: „MetaMask“ iššokantis langas paskatins priimti operaciją. Spustelėkite „Pateikti

Indėlių istorijos skyriuje galite pamatyti, kad sandoris dabar patvirtinamas

6 dalis. Prekybos kriptos (Pirkti&Parduoti)

Dabar, kai jūsų piniginė finansuojama ir susieta su DEx.top birža, laikas pradėti prekiauti! Svarbu pažymėti, kad, skirtingai nei kitose decentralizuotose biržose, indėlių dujų mokestį padengia pats DEx.top.

1 žingsnis: Spustelėkite „Prekyba

2 žingsnis: Pasirinkite rinką, kurioje norite prekiauti. Norėdami tai padaryti, dešiniajame stulpelyje pasirinkite vieną iš žetonų.

„DEx.top“ leidžia jums prekiauti ERC-20 žetonais į ETH, todėl pasirinkę bet kurią porą, jūs perkate arba parduodate minėtą žetoną su / už ETH. Šiame pavyzdyje mes pasirenkame PAL (pirmąjį sąraše), o tai reiškia, kad mes galime nusipirkti PAL su ETH arba parduoti už ETH.

 

Po rinkų skiltimi ir diagrama pamatysite stulpelius Pirkti (1) ir Parduoti (2). Jei norite nusipirkti ERC-20 žetoną su ETH, naudokite skyrių Pirkti, o jei norite parduoti ERC-20 žetoną ETH, naudokite skyrių Parduoti. Mes ketiname nusipirkti žetoną „ERC-20“.

3 žingsnis: Pridėkite kainą, kurią norite mokėti (galite spustelėti "Mažiausias pardavimas" galimybė pasirinkti mažiausios pardavimo ar didžiausios pirkimo kainos kainą). Pasirinkite norimą pirkti ar parduoti sumą. Bendras laukas bus apskaičiuojamas iš dviejų ankstesnių laukų. Galiausiai pasirinkite laiką, kurį norite, kad užsakymas galiotų. Kai tai bus padaryta, spustelėkite "Pirkite" arba "Parduoti"

7 dalis – Išimti lėšas

Įsigiję pageidaujamą žetoną ar kriptovaliutą, galite grąžinti lėšas atgal į piniginę likučių puslapyje. Šiuo metu DEx.top absorbuoja mokesčius už išėmimus, kad paskatintų ankstyvą naudojimą.

1 žingsnis: Dar kartą eikite į „Balansai” skyrius

2 žingsnis: Pasirinkite norimą išsiimti valiutą ir spustelėkite „Pasitrauk

3 žingsnis: Įveskite norimą atsiimti sumą ir spustelėkite „Pasitrauk

4 žingsnis: „MetaMask“ iššokantis langas paskatins priimti operaciją. Spustelėkite „Pateikti

Pradėjus atsiimti, taip pat galėsite jį pamatyti skyriuje „Išsiimti istoriją“.

Tai viskas, kaip pirkti ir parduoti „Ethereum“ ir „ERC-20“ žetonus DEx.top biržoje. Jei turite papildomų klausimų, nedvejodami susisiekite su klientų palaikymo komanda, kuri visą parą dirba visą parą Telegramos kanalas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me