Kaip parduoti Bitcoins?

Bitcoin pasaulio tinklasParduoti „Bitcoin“ gali būti sudėtinga mainai reikalauti daugiau informacijos apie jus, kad laikytumėtės jurisdikcijos, kurioje jie yra, reglamentavimo. Tačiau yra du pagrindiniai mainų metodai Bitcoin ar bet kurią iš jūsų šifravimo valiutų – tiesiogiai su asmeniu per internetinį tarpininką, fiziškai susitikimo metu arba per mainus internetu.

Abu jie rizikuoja savaip ir įvairiais reikalavimais – tuo didesnė rizika tenka tiesioginei prekybai, tačiau keliami aukštesni reikalavimai.

galite parduoti savo Bitcoins Monetų bazė arba prekiauti Bitcoin su svertu „Bitmex“.

Jei norite tiesiogiai prekiauti su kitu asmeniu internete, galite tai padaryti per Vietiniai bitkoinai ir netgi nuspręskite susitikti su asmeniu tiesiogiai, susitardami susitikimo laiką ir vietą ir pakeisdami savo Bitcoins pinigus grynaisiais. Kiti mainai /piniginė hibridai gali leisti jums keistis bitcoinais savo ekosistemoje tarpininkaujant pasirinktai kainai analizuojant rinką ir jos vidurinius taškus – taigi iš esmės nulinės komisinės nulinės kainų skirtumo biržos. Monetų bazė yra to pavyzdys.

Yra ir kitų priemonių, tokių kaip Bitcoin bankomatas kur galite pervesti savo „Bitcoin“ atgal į grynuosius pinigus, arba galite nuvykti į „Bitcoin“ susitikimą ir derėtis dėl kainos su asmeniu. Paprastai rinka nėra tokia efektyvi kaip internetinė birža ir, atsižvelgiant į aplinkybes, gali būti nuolaidų ar priemokų, atsižvelgiant į bendrą sutarimą. Paprastai, jei norite parduoti šiuose renginiuose, yra daugiau paklausos pirkti nei parduoti, todėl paprastai galite pasiekti 5–10% rinkos kainos priemoką.

Jei norite naudoti tradicinę biržą, galite jas parduoti dviem būdais. Galite įvesti kainą ir kiekį, kurį norite parduoti, ir jie bus įtraukti į užsakymų knygą. Pavyzdžiui, jei kaina yra 400 USD, galite parduoti 1 Bitcoin @ 405 USD, jei manote, kad kaina kils, ir nesijaudinate, kad nedelsdami atliksite operaciją..

Arba, jei norite nedelsdami atlikti prekybą, galite valgyti į užsakymų knygos pirkimo pusę – arba žmonių kainas ir kiekius, kuriuos jie nori pirkti, todėl įsivaizduokite užsakymų knygą, kurioje kažkas nori įsigyti 0,5 BTC @ 395 USD, o kitas asmuo nori: nusipirkite 0,5 BTC @ 396, galite įvesti užsakymą ir parduoti savo „Bitcoin“ už sumaišytą 395,5 USD kainą.

Norėdami išimti grynuosius pinigus iš biržos, turite atlikti keletą sunkių procedūrų, kad galėtumėte išleisti grynuosius pinigus į tradicinę banko sąskaitą, kai jūs prekiausite savo „Bitcoins“. Susiderinimo ar sąlyginio deponavimo paslaugos, pvz., „LocalBitcoins“, to paprastai nereikalauja, tačiau mainai, tokie kaip „Bitstamp“ – reikalauja, kad jie laikytųsi vietinių pinigų plovimo prevencijos taisyklių ir žinotų jūsų kliento procedūras.

Tuomet kyla problemų išsigryninant pinigus, nes SEPA pervedimams per tradicinę bankų sistemą gali būti taikomi turto prievartavimo mokesčiai – bet kur 5-15 USD regione už grynųjų pinigų gavimą po to, kai įvyko „Bitcoin“ operacija. Taip pat gali būti vėluojama iki keturių dienų. Kai kurie mainai ir piniginės, pvz., „Coinbase“, gali sumažinti šį laiką ir kai kuriuos mokesčius susiedami debeto korteles su sąskaitų sistema.

Ta pati situacija gali būti taikoma ir kitoms kriptografinėms biržoms, pavyzdžiui, perkant „Darkcoin“ su USD Kripta arba „Litecoin“ su Renminbi „Bter“. Šių kriptografinių ir kriptografinių mainų apimtys paprastai turi mažesnę apimtį nei didesnės grynosios „fiat to Bitcoin“ biržos, todėl priemokos ir nuolaidos vidutinei rinkos kainai (likvidumui) paprastai yra baudžiamosios. y. negausite tiek, kiek galėtumėte.

Kita biržų problema yra ta vieta, kur buvo įsilaužta arba kyla likvidumo problemų, pavyzdžiui, kas nutiko „Mt Gox“ ar „Mintpal“. Jūsų pinigai ir (arba) „Bitcoins“ nėra 100% saugūs. Vienas iš būdų, kaip pridėti papildomą saugumo sluoksnį, yra pasirinkti mainų centrą, kuriame saugoma dauguma kriptografinių valiutų ir bitkoinų per šaltą saugyklą, pvz., „Cavirtex“..

Pardavimas yra sudėtingas, priklausomai nuo to, kaip jūs norite tai padaryti. Tačiau pramonei tobulėjant ir debeto kortelėms susiejant pinigines ir mainus, procesas taps paprastesnis, lengvesnis ir mažiau neskausmingas. Peržiūrėkite mūsų mainų palyginimą, kad sužinotumėte, kaip norite gauti poziciją, žr. Mūsų vadovą, kaip pirkti bitkoinus ir kriptografines valiutas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me