Kaip pirkti ir parduoti kriptovaliutas naudojant „Anycoin Direct“ paslaugas

Jei esate rinkoje, norėdami pirkti ar parduoti kriptovaliutas, tai yra Europos prekybos platforma „Anycoin Direct“ yra galimybė apsvarstyti, nes ji nuo 2013 m. padeda naujiems vartotojams patekti į kriptovaliutos erdvę.

Vienas iš „Anycoin Direct“ pranašumų yra tiesioginių pokalbių palaikymas. Platforma parašė išsamius informacinius puslapius, kad padėtų savo vartotojams suprasti, kas yra kriptovaliutos, ir skirtumą tarp jų siūlomų kriptoparatų, o visą parą dirba 7 valandas per parą. Iš tikrųjų firma buvo pirmasis Europos kriptovaliutų brokeris, visą savaitę pasiūlęs tiesioginių pokalbių palaikymo paslaugą.

Neseniai buvo atnaujinta jo platforma, kad kriptovaliutos būtų prieinamos didesnei auditorijai, kuriai priklauso mažiau technologijas išmanantys vartotojai. Visoje platformoje yra pritaikoma šoninė palaikymo juosta, kuri dinamiškai parodo vartotojams aktualius klausimus ir atsakymus apie pirkimo ir pardavimo procesą..

Savo pranešime spaudai CTO Julianas van der Wijstas pareiškė:

"Šiuo nauju požiūriu mes parodysime, kad patekti į kriptovaliutą nebūtinai turi būti sunku ar neasmeniška."

Šiame vadove apžvelgsime, kaip vartotojai gali susikurti „Anycoin Direct“ sąskaitą ir naudoti ją pirkdami ir parduodami kriptografinius rinkinius. Šiuo metu joje yra daugiau nei 25 galimos kriptovaliutos.

Paskyros sukūrimas

Pirmasis žingsnis norint įsigyti ir parduoti kriptovaliutas naudojant „Anycoin Direct“ yra sukurti sąskaitą platformoje. Procesas yra gana paprastas: vartotojai turi spustelėti mygtuką „užsiregistruoti“, kuris suteiks jiems galimybę prisijungti arba prisiregistruoti.

Čia bus pasirinkimas užsiregistruoti. Čia vartotojai bus paraginti įvesti savo el. Pašto adresą ir sutikti su „Anycoin Direct“ bendrosiomis sąlygomis ir privatumo politika.

Tai padarius, jūsų adresu bus išsiųstas el. Laiškas su keturženkliu kodu. Naudokite šį kodą, kad patvirtintumėte savo el. Pašto adresą. Po to būsite pasveikinti su puslapiu, kuriame bus prašoma pateikti asmeninę informaciją, įskaitant jūsų vardą ir gimimo datą. Įvedę šią informaciją ir nurodę, ar tai verslo sąskaita, galite tęsti spustelėdami „Tęsti“.

Atėjo laikas įvesti slaptažodį. Svarbu nustatyti unikalų slaptažodį, kurį atsiminsite ir kuris yra pakankamai stiprus, kad išvengtumėte žiaurios jėgos atakų: kuo ilgesnis ir išsamesnis, tuo geriau. „Anycoin Direct“ turi interaktyvų veiduką, rodantį nustatomo slaptažodžio tvirtumą.

Spustelėję „tęsti“ būsite paraginti nustatyti dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA). Tai yra neprivalomas, bet labai rekomenduojamas žingsnis, nes tai užtikrins jūsų paskyros apsaugą, net jei kažkas sugeba atspėti jūsų slaptažodį.

„2FA“ nustatymas yra gana paprastas: turite įvesti savo telefono numerį, kad kiekvieną kartą bandant pasiekti savo sąskaitą jums būtų išsiųstas 6 skaitmenų kodas. Vėliau taip pat galima nustatyti „2FA“ per „Google“ autentifikavimo priemonę.

Sukūrę „2FA“, esate pasirengę pradėti pirkti ir parduoti kriptografiją „Anycoin Direct“.

Kriptovaliutų pirkimas

Dabar, kai jūsų sąskaita sukonfigūruota, galite pradėti naudoti mainus kriptovaliutai pirkti. „Anyccoin Direct“ pagrindiniame puslapyje yra mėlyna keitimo juosta, kurią galima naudoti norint įsigyti kriptovaliutą. Čia galite įvesti norimą įsigyti sumą ir pasirinkti norimą kriptovaliutą.

Šis paveikslėlis rodo, kad mes perkame BTC. Įvedę norimą išleisti eurų sumą arba norimą įsigyti BTC sumą, kitas laukas automatiškai atnaujinamas. Spustelėję mygtuką „pirkti bitcoiną“ pateksime į puslapį, kuriame bus klausiama, kur reikia siųsti bitkoiną.

Jei dar nesate įsidėję piniginės, yra įvairių variantų. „CryptoCompare“ yra piniginės sąrašai, kuriuos galite filtruoti pagal palaikomas monetas, suteiktą anonimiškumą, patogumą naudoti, papildomas paslaugas ir dar daugiau.

Pasirinkus, kur siųsti lėšas, ir dar kartą patikrinęs, ar jūsų įvestas adresas teisingas, laikas įvesti banko sąskaitą arba kreditinės kortelės informaciją užsakymui. Galite pasirinkti patvirtintą sąskaitą ar kredito kortelę arba pridėti naują.

Tai atlikus, laikas pasirinkti pageidaujamą mokėjimo būdą. „Anycoin Direct“ parodys jums galimų mokėjimo metodų apžvalgą, numatomą trukmę, jei jie bus naudojami, ir mokestį, kuris bus imamas.

Kitas žingsnis bus užsakymo peržiūra. Bus parodytas puslapis, kuriame bus rodomas jūsų įvestas piniginės adresas, bendra kaina, mokėjimo būdas, mokesčiai ir kreditai. Svarbu peržiūrėti užsakymą, kad įsitikintumėte, jog su operacija nesiseka.

Paskutinis veiksmas yra operacijos apdorojimas, ty mokėjimas iš tikrųjų siunčiamas norint įsigyti kriptovaliutą. Atsižvelgiant į pasirinktą mokėjimo metodą, būsite nukreipti į kitą puslapį su instrukcijomis, kaip užbaigti mokėjimą.

Kai mokėjimas bus apdorotas, kriptovaliuta bus nusiųsta į jūsų piniginę.

Kriptovaliutos pardavimas

Jei norite parduoti savo kriptovaliutą „Anycoin Direct“, procesas yra gana paprastas. Tiesiog eik į pardavimo puslapį ir mainų juostoje pasirinkite norimų parduoti monetų skaičių arba norimą gauti „fiat“ sumą.

Jei jau patikrinote banko sąskaitą prekybos platformoje, jums tiesiog reikia ją pasirinkti iš išskleidžiamojo meniu, kuris pasirodys spustelėjus žalią mygtuką „parduoti bitkoiną“. Lėšos bus išsiųstos į jūsų banko sąskaitą, kai bus baigtas pardavimas.

Pasirinkę banko sąskaitą, gausite savo užsakymo santrauką. Dar kartą svarbu viską peržiūrėti, kad viskas vyktų sklandžiai.

Dabar atėjo laikas perkelti savo bitcoiną į „Anycoin Direct“ adresą, kad užsakymą būtų galima įvykdyti. Piniginėje turėsite pasirinkti „siųsti“ arba „atsiimti“ ir pervesti lėšas į piniginės adresą, parodytą jums paskutiniame ekrane.

Gavus monetas, pardavimas apdorojamas ir lėšos išsiunčiamos į jūsų banko sąskaitą. Operacijų apdorojimas trunka iki 2 darbo dienų, o šifravimo operacijas galite stebėti naudodami „blockchain“ naršyklę. Jei jums reikia pagalbos, „Anycoin Direct“ palaikymo komanda dirba visą parą, septynias dienas per savaitę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me