Čo je Eloplay – Inteligentné turnaje pre eŠport

Toto je sponzorovaný sprievodca a nepredstavuje investičné poradenstvo od spoločnosti CryptoCompare. Pri jednaní s akoukoľvek Počiatočnou ponukou mincí prosím vykonajte náležitú starostlivosť a nikdy neinvestujte viac, ako si môžete dovoliť stratiť.

eSports je forma konkurenčného hrania. Je to relatívne nový fenomén, ale ten, ktorý sa skutočne vznietil a podarilo sa mu rozvinúť rozvíjajúci sa priemysel. Stala sa tak populárnou, že už bola pridané k ázijským hrám 2022 a dokonca sa o tom hovorí zahrnutých do OH 2024.

Pokiaľ ide o príjmy, eSports rastie míľovými krokmi. Len v roku 2017 eSports vygeneroval odhadom 696 miliónov dolárov – čo je nárast o viac ako 41% oproti predchádzajúcemu roku. Okrem toho sa bude s rastúcim počtom online herných platforiem predpokladať, že celkové príjmy odvetvia dosiahnu do roku 2020 1,5 miliardy dolárov.

Publikum eSports sa tiež rozširuje a takmer v roku 2017 sa na udalosti naladilo takmer 400 miliónov ľudí, z ktorých sa 191 miliónov považuje za oddaných nadšencov. To je obzvlášť pôsobivé, keď vezmete do úvahy, že tri z 10 najlepších svetových športov v bejzbale, basketbale a americkom futbale majú publikum 500, 400 a 390 miliónov ľudí.

Čo je to Eloplay

Turnaje sú najzaujímavejšie udalosti eSports. Celkový výherný fond na významných podujatiach, kde cenové fondy presahujú 5 000 dolárov, dosiahol v roku 2016 93,3 milióna dolárov. Hlavné turnaje organizujú a financujú svetové značky a vývojári hier, ale o tieto výherné bázy môže bojovať iba hŕstka elitných hráčov. Táto situácia vytvára rozdiely v elektronických športoch a necháva amatérov bez šance súťažiť o hlavné výherné fondy.

Eloplay predstavuje inteligentné turnaje s decentralizovanou cenou organizovanou jednotlivými hráčmi, organizáciami alebo značkami. Tieto turnaje fungujú na inteligentných kontraktoch Ethereum. Tím tiež implementoval tokeny Eloplay (ELT) na podporu ekosystému Smart Tournaments.

Toto riešenie umožňuje zväčšenie celého ekosystému prilákaním veľkého publika nadšencov na turnaj eSports a otvára bránu pre expanziu platformy na nové trhy..

Ako to funguje?

Eloplay je platforma eSports, ktorá umožňuje hráčom organizovať a zúčastňovať sa turnajov s decentralizovanými výhernými bankami. Spoločnosť Eloplay, ktorá je na trhu už takmer dva roky, sa nedávno rozhodla zaviesť do svojho ekosystému technológiu blockchain. Tím prišiel s takzvanými inteligentnými turnajmi, ktoré sú v podstate pravidelnými turnajmi s decentralizovanými výhernými fondmi zhromaždenými samotnými hráčmi alebo sponzormi turnaja, ktorého účasť je v tomto prípade bezplatná..

Medzi ďalšie možnosti platformy EloPlay s povoleným blockchainom patria stávkovanie, hráčske štatistiky a reklama. Tie však ešte nebudú nasadené. Medzi hry dostupné na Eloplay patria Counter Strike: Global Offensive, Hearthstone, Dota 2 a ďalšie populárne hry.

V súčasnosti sú inteligentné turnaje jedinou príležitosťou pre amatérskeho hráča bojovať o hlavný výherný fond, ktorého výška sa môže pohybovať od 5 000 do 1 000 000 dolárov atď..

Výhry od 5 000 dolárov a vyššie sa považujú za hlavné. Aby bolo možné získať tieto prostriedky na turnaj s 1 024 hráčmi, musel by jeden hráč zaplatiť iba 4,88 dolárov. Usporiadajúci hráč by mal 8% z tohto fondu, teda 400 dolárov. Je však dôležité poznamenať, že ceny v USD slúžia iba na informačné účely a všetky vyrovnania sa v skutočnosti uskutočnia v tokenoch Eloplay..

Implementácia inteligentných zmlúv na Eloplay sa primárne zameriava na poskytovanie hráčom úplne novú príležitosť na nezávislé vytváranie prize poolov. Tieto turnaje zabezpečia vysoký stupeň hráčov zapojených do projektu a športových udalostí tým, že budú nezávislí od tretích strán. Každý bude môcť zorganizovať turnaj alebo sa ho zúčastniť, aby získal skvelú cenu.

Na Eloplay hrajú mesačne stovky hráčov. K Eloplay sa čoskoro pripoja sponzori turnajov a inzerenti, ktorí prinesú hlavný výnos z projektu. Všetci budú potrebovať token Eloplay, aby si mohli vychutnať všetky funkcie platformy.

Eloplay token a ICOEloplay tokeny sú hlavnou účtovnou jednotkou na platforme. Sú základom pre ekonomický a bonusový systém Eloplay. Držitelia tokenov ich použijú na turnaje, ale budú mať tiež možnosť zmeniť tokeny na éter, bitcoin alebo fiat peniaze.

Eloplay Token je kompatibilný s peňaženkami, akciami a je prenosný aktívny. ELT umožňuje svojim držiteľom organizovať a zúčastňovať sa inteligentných turnajov, inzerovať na Eloplay a tiež nakupovať herný inventár a iný virtuálny tovar v obchode Eloplay..

Eloplay Token (ELT) bude na platforme implementovaný do 3 mesiacov od Predaj tokenov končí.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o Eloplay ICO, kliknite sem alebo si prečítajte Biely papier.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me