Čo je to Monaize – rušivá platforma elektronického bankovníctva

Toto je sponzorovaný sprievodca a nepredstavuje investičné poradenstvo od spoločnosti CryptoCompare. Pri jednaní s akoukoľvek Počiatočnou ponukou mincí prosím vykonajte náležitú starostlivosť a nikdy neinvestujte viac, ako si môžete dovoliť stratiť.

Platformy na voľnej nohe a zdieľaná ekonomika zmenili spôsob práce nezávislých pracovníkov, poskytli im flexibilné plány a umožnili im preskúmať príležitosti, ktoré by inak boli nedosiahnuteľné. Stručne povedané, tieto platformy umožňujú malým spoločnostiam a nezávislým pracovníkom prosperovať v novej distribuovanej ekonomike, kde si každý môže zarobiť „kúsok koláča“.

Aj keď sa internet vyvinul, aby nám poskytol tieto úžasné nové platformy a aplikácie, bankový systém sa pomaly adaptoval na ne a na nový štýl pracovníkov, ktorých vytvorili. Veľké banky zatiaľ musia prispôsobiť svoje služby potrebám nezávislých alebo malých podnikateľov kvôli ich komplexným a rôznorodým potrebám.

Vyššie uvedený scenár predstavuje problém pre pracovníkov, ktorí patria do tejto kategórie. Často sú nútení otvárať si bežné bankové účty B2C s vyššou sadzbou B2B. Určité kategórie nezávislých pracovníkov, ktorí pracujú na platformách zdieľania ekonomiky, sú často odmietnutí úplne si otvoriť účet.

Čo je to Monaize

Bez ohľadu na to, aké neefektívne je bankové odvetvie, živnostníci a malé podniky sa s tým musia do istej miery vyrovnať. Našťastie, Monaize, platforma elektronického bankovníctva navrhla platformu, na ktorej môže táto nová trieda pracovníkov uspokojiť všetky ich bankové potreby. Prostredníctvom inovatívneho procesu registrácie KYB (Know Your Business) je spoločnosť Monaize schopná poskytnúť nezávislým pracovníkom okamžitý prístup k ich bežnému účtu. The Monaize biely papier znie:

„Nie je potrebné sa obliekať do maškarného kostýmu, ani na stretnutiach pobočiek, ani bezdotykovým správcom bánk predkladať obchodné plány. Naši používatelia si môžu otvoriť firemný účet za 5 minút z pohodlia domova alebo na cestách. “

Vyššie uvedený palubný proces KYB (Know Your Business) umožňuje používateľom zadávať svoje osobné a firemné registračné informácie, fotografovať ich identifikáciu a PoA (dôkaz adresy) z aplikácie. Poskytnuté informácie sa potom overia a okamžite sa poskytne miestny IBAN, ktorý používateľom poskytne okamžitý prístup k ich aktuálnemu firemnému účtu v mobilnej aplikácii Monaize..

Platforma Monaize umožňuje nezávislým pracovníkom a malým podnikom získať prístup k širokej škále funkcií, ktoré po dokončení procesu overenia zahŕňajú prístup k profesionálnemu poisteniu, platobným riešeniam (mPOS, e-mail, SMS a ďalšie), zapožičiavaniu ľudí a factoringu. Firmy, ktoré si otvorili účet v Monaize tiež dostať a Monaize Business Mastercard, ktorá je odoslaná do 5 pracovných dní.

Mobilná aplikácia Monaize tiež umožňuje firmám a nezávislým pracovníkom spravovať svoje bankové potreby kdekoľvek. Služby zahŕňajú:

 • Peňažné prevody
 • Konzultácia o stave účtu
 • Rýchle zobrazenie posledných transakcií
 • Mesačné výkazy
 • Okamžité zrušenie alebo odcudzenie karty
 • Zákaznícky servis v aplikácii (AI Bot) 24/7

Technológia Monaize, Komodo a Blockchain

Technológia blockchain zmenila pohľad na náš finančný systém a bankové odvetvie. Tím Monaize chápe rušivú povahu blockchainovej technológie a to, ako môže zmeniť svet. Ako inovatívna platforma elektronického bankovníctva, ktorej ciele sa dokonale zhodujú s cieľmi komunity kryptomien, sa spoločnosť Monaize rozhodla integrovať túto technológiu a sprístupniť svoje výhody svojej užívateľskej základni..

Za týmto účelom, Monaize využíva obe decentralizované služby poskytované Platforma Komodo ako aj odborné znalosti a znalosti, ktoré tím za KMD v priebehu času rozvíjal. Ak nepoznáte platformu Komodo, nezabudnite si pozrieť ich úradníka webovú stránku a prečítať si nášho sprievodcu.

Stručne povedané, Komodo je blockchainová platforma, ktorá poskytuje množstvo inovatívnych decentralizovaných nástrojov vrátane výmeny využívajúcej atómový swap, BarterDEX, decentralizovaný mixér, Jumblr, on-chain KV storage, viazané fiat meny a oveľa viac. Spoločnosť Komodo je schopná zaistiť bezpečnosť na úrovni bitcoinu pomocou alternatívneho mechanizmu oneskoreného overenia práce. Rovnaká bezpečnosť sa poskytuje kryptomenám emitovaným v majetkových reťazcoch spoločnosti Komodo.

Reťazce aktív sú novým konceptom, ktorý predložil Komodo. Namiesto umožnenia vydávania tokenov v rámci blockchainu alebo poskytovania riešení bočného reťazca ponúka Komodo reťazce aktív. Jedná sa o nezávislé blockchainy, ktoré majú rovnaké súkromie a bezpečnostné prvky ako samotné Komodo, pričom sú na ňom stále závislé. Majetok v týchto reťazcoch sa ťaží prostredníctvom generovania blokov na požiadanie, čím sa znižuje nadúvanie blockchainu a spotreba energie.

Zatiaľ čo Monaize použije túto technológiu aktív na vydanie svojho tokenu (o tom si povieme v nasledujúcej časti), symbióza medzi týmito dvoma projektmi ide ešte ďalej. Využitím technológie vytvorenej Platforma Komodo a implementáciou na svojej platforme elektronického bankovníctva bude môcť spoločnosť Monaize využívať všetky najnovšie inovácie blockchainu, ktoré budú v budúcnosti potrebné na to, aby čo najlepšie slúžili nezávislým nezávislým pracovníkom a firmám. Tie obsahujú:

 • Viazané fiat meny
 • Škálovateľné platobné siete
 • Mikroplatby prostredníctvom bleskovej siete bitcoinu (úroveň konceptu)
 • Jazykovo agnostické inteligentné zmluvy (úroveň konceptu)
 • On-chain KV storage (blockchain database)
 • Blockchainová interoperabilita

Okrem toho sa spoločnosť Monaize snaží uplatniť technológiu blockchain na určité procesy, ktoré sú dôležité pre jej podnikanie:

 • Peer-to-peer platby medzi klientmi Monaize
 • Dôvera bez solventnosti pre podniky a obchodných partnerov
 • Poznajte svoje podnikanie (KYB)
 • Umiestnenie zmluvy & Podpis
 • Inteligentné a jednoduché zmluvy

Token monaize (MNZ) a ponuka počiatočných tokenov

Token Monaize sa stane podstatnou súčasťou nadchádzajúcich služieb a technologických integrácií platformy. Samotný token bude vydaný pomocou technológie reťazca aktív poskytnutej spoločnosťou Platforma Komodo a použije algoritmus equihash, ochranný mechanizmus DPoW a generovanie blokov na požiadanie.

Token Monaize umožňuje držiteľom získať odmeny na základe počtu mesačných vytvorení podnikového účtu Monaize (registrácie a obnovenia nových používateľov v bankových aplikáciách Monaize pre iOS a Android) počítané na konci každého mesiaca. Tieto vernostné odmeny sa udeľujú vo forme Komodo (KMD) a rozdeľujú sa 1. deň každého mesiaca.

Monaize bude mať Počiatočný predaj tokenov (ITO), ktorá mu umožní spravodlivým a transparentným spôsobom distribuovať MNZ, zhromaždiť komunitu fanúšikov a financovať jej podnikanie v oblasti blockchainovej technológie. Finančné prostriedky získané počas ITO sa použijú na

 • Integrácia služieb tretích strán (nové platobné systémy, riešenia požičiavania davov, automatizovaný chatovací robot pre zákaznícke služby a ďalšie)
 • Ďalší vývoj aplikácií pre iOS a Android
 • Blockchainový výskum a vývoj
 • Marketing a predaj
 • Správa a prevádzka
 • Rozvoj strategického partnerstva
 • Legálne
 • Medzinárodná expanzia

Kliknite sem a dozviete sa viac o pripravovanom ICO Monaize.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me