7 najlepších stránok na nákup Monero (XMR) – najlepšie výmeny Monero

 • Chcete kúpiť Monero?
 • Hľadáte najlepšie burzy Monero?

Pokračuj v čítaní…

Niektoré kryptomeny naozaj netreba veľmi predstavovať. Je to preto, že sú priekopníkmi a tiež robia veci, ktoré žiadne iné kryptomeny nie sú. A bezpochyby je kryptomena Monero jednou z nich a je tiež jednou z mojich najobľúbenejších anonymných mien..

Pre tých z vás, ktorí nevedia o Monere, je tu krátke predstavenie:

Monero (XMR) je kryptomena s otvoreným zdrojovým kódom vytvorená v apríli 2014, ktorá sa zameriava na ochranu súkromia a decentralizáciu, ktorá nevyžaduje kód bitcoinového jadra, aby mohla začať od svojej kryptomeny.

Prečítajte si tiež:

 • Monero kryptomena: všetko, čo potrebujete vedieť
 • 9 anonymných kryptomien, o ktorých by ste mali vedieť

Monero by malo byť súčasťou vášho portfólia, pretože ak a kedy vlády na celom svete zavedú opatrenia na potlačenie kryptomien, anonymné coiny podobné Moneru budú mať veľkú príležitosť ponúknuť.

A práve kvôli všetkým týmto dôvodom ho chce kúpiť veľa investorov. Preto vám v tomto príspevku poviem rôzne spôsoby, ako si môžete kúpiť Monero.

Ako nakupovať Monero (XMR)

1. Changelly

Ak kupujete kryptomeny prvýkrát, Changelly je najlepšou a najjednoduchšou možnosťou, ako si kúpiť svoje mince Monero..

Aby ste to dosiahli, budete potrebovať nasledujúce veci:

 • Najskôr si pripravte adresu Monero tam, kam chcete svoje Monero dostať.
 • Po druhé, mali by ste mať nejaké bitcoiny / altcoiny, ktoré môžete vymeniť za Monero.

Zamierte na burzu kryptomien CoinSutra – Changelly a postupujte podľa pokynov v tejto príručke.

Poznámka: Aj keď sprievodca ukazuje, ako kúpiť Ripple výmenou za BTC, postup je úplne rovnaký ako pri nákupe Monero (XMR).

Kúpte si XMR od Changelly teraz

2. Zmeniť TERAZ

ChangenNOW je platforma na okamžitú výmenu kryptomien a tu si môžete vymieňať alebo kupovať XMR (Monero) bez nutnosti registrácie účtu. To je obrovská výhoda, pretože pri kúpe Monera budete možno chcieť zostať v anonymite.

Proces získania Monera (XMR) je jednoduchý a všetko, čo musíte urobiť, je,

 • Prejdite na web ChangeNOW
 • Vyberte primárnu mincu (napr. BTC, ETH) a vyberte XMR (získate)

Na nasledujúcej stránke musíte zadať svoju adresu XMR, na ktorú chcete dostať XMR.

Na poslednej stránke pošlite BTC alebo primárnu vybranú mincu a ChangeNOW to okamžite vymení za XMR.

Máte tiež možnosť kúpiť si Monero pomocou kreditnej karty alebo debetnej karty cez ChangeNOW, ako je to zvýraznené na obrázku vyššie.

Získajte Monero zo služby ChangeNow

Poznámka: Peňaženka Ledger Nano X ponúka peňaženku Monero.

3. Binance

Kúpte si Monero na Binance

Binance, jedna z najrušnejších búrz kryptomien, ktorá existuje dnes, podporuje nákup / predaj spoločnosti Monero (XMR) od jej uvedenia v roku 2017..

Binance je však burza typu kryptomena, čo znamená, že fiat meny ako USD, EUR nie sú podporované. Tu môžete vložiť BTC, ETH atď. A previesť ich na kryptomenu Monero. Nasledujúce páry sú podporované na burze Binance za Monero:

 • XMR / BTC
 • XMR / ETH

Majú tiež užívateľsky prívetivé a robustné mobilné aplikácie, ktoré pomáhajú ľuďom obchodovať s kryptomenami na cestách. (Aplikácia pre Android | Aplikácia pre iOS) Tu je krátke video vysvetľujúce, ako obchodovať s mobilnými aplikáciami Binance. Proces je rovnaký, keď obchodujete s webovou verziou spoločnosti Binance.

Poznámka: Môžete tiež získať 50% zľavu z vášho obchodného poplatku držaním natívnych BNB tokenov burzy Binance.

Kúpte si XMR od spoločnosti Binance teraz

4. Huobi

Huobi Pro je popredná globálna burza digitálnych aktív slúžiaca globálnym obchodníkom od roku 2013.

Aby bola burza autonómna a riaditeľná, zaviedli tokeny HT, takže sú svojím spôsobom decentralizovanou riadenou platformou..

The objem v čase písania článku na tejto burze je 91 000 BTC, čo je podľa mňa veľmi dobré, keďže je na ňom uvedených 34 kryptomien / kryptomien.

Nasledujúce páry sú podporované na burze Huobi za Monero:

 • XMR / BTC
 • XMR / ETH

Použite Huibo Pro teraz

5. Bitfinex

Kúpte si monero na Bitfinexe

Bitfinex je jednou z najväčších a najpopulárnejších búrz kryptomien, ktorá ponúka veľa populárnych coinov na nákup / predaj.

Má sídlo mimo Hongkongu a je funkčné od roku 2014. Poskytuje používateľom možnosť obchodovať s viac ako 30 kryptomenami / pármi výmenou za USD, EUR, ETH alebo BTC. Preto sa na rozdiel od iných búrz neobmedzuje iba na burzu medzi kryptami.

Nasledujúce podporované páry na burze Bitfinex pre Monero sú:

 • XMR / BTC
 • XMR / USD

A kedykoľvek vás webová verzia začne nudiť alebo budete chcieť obchodovať na cestách, môžete použiť Bitfinex Android a iOS mobilné aplikácie. Sú celkom šikovné a užívateľsky príjemné.

Kúpte si XMR od spoločnosti Bitfinex teraz

6. Gate.io

Gate-krypto-výmena

Gate.io začal získavať veľa pozornosti od posledného štvrťroku 2017. Je to preto, že používatelia si začali uvedomovať, aká skvelá platforma bola na obchodovanie s dominantnými kryptomenami ako Monero.

Výmenu používam posledné 2 mesiace a nemám žiadne sťažnosti. Má obrovský objem a prehľadné používateľské rozhranie aj pre začiatočníkov.

Aj to je, rovnako ako Binance, burza medzi kryptami. Aj tu musíte vložiť kryptomeny ako BTC, ETH atď., Aby ste mohli kúpiť Monero (XMR). Nasledujú podporované páry na výmene Gate.io za Monero:

 • XMR / BTC
 • XMR / USDT

Poznámka: Uskutočňujú promo akciu, v ktorej ponúkajú exkluzívnu zľavu 10% z poplatkov za obchodovanie.

Kúpte si XMR z Gate.io teraz

7. MoneroForCash (momentálne offline)

MoneroForCash

MoneroForCash, ako je zrejmé z jeho názvu, je služba, ktorá vám pomôže kúpiť Monero výmenou za vaše fiat meny (hotovosť).

Pomocou tejto služby môžete nakupovať a predávať Monero (XMR) medzi ľuďmi za peniaze, poštou, peňažnými poukážkami a ďalšie. Ale pozor! Nie je to ako zmenárenská služba úschovy LocalBitcoins.

Kupujúci / predávajúci môžu inzerovať na webových stránkach MoneroForCash a navzájom sa prostredníctvom nich nájsť, aby osobne uzavreli dohodu. Nenájdete tu žiadnu natívnu peňaženku Monero, takže nie je absolútne žiadna šanca prísť o svoje prostriedky, kým neurobíte strašnú chybu.

Na tomto webe nájdete také reklamy predajcu (zobrazené nižšie), s ktorými sa môžete podľa podmienok osobne stretnúť, aby ste uzavreli dohodu..

MoneroForCash

Kúpte si XMR od spoločnosti Monero za hotovosť

Bonusové prírastky: Najlepšie stránky na nákup kryptomeny Monero (XMR)

Kryptomena Monero je pomerne známa, najmä na tmavých trhoch, ale má aj ďalšie prípady použitia súkromia, bezpečnosti a zastupiteľnosti. A preto si za posledné 3 – 4 roky vytvoril významný trhový podiel a obchoduje sa s ním aj na mnohých burzách.

Niektoré ďalšie burzy / webové stránky, ktoré môžete použiť na nákup kryptomeny Monero:

 1. Bittrex: Podporované páry XMR / BTC, XMR / USDT, XMR / ETH
 2. Poloniex: Podporované páry XMR / BTC, XMR / ETH
 3. Kraken: Podporované páry XMR / USD, XMR / EUR, XMR / BTC
 4. Livecoin: Podporované páry XMR / BTC, XMR / USDT
 5. LiteBit: Podporované páry (XMR / EUR)

Ale jedno slovo opatrnosti:

 • Nepoužívajte tieto výmeny ako peňaženku na vloženie kryptomien do HODL.

Je v poriadku, ak máte v úmysle uložiť kryptomeny na týchto burzách na pár hodín alebo dokonca niekoľko dní kvôli obchodovaniu. Ak budete na nich dlhšie uchovávať svoje krypty, môžete sa stratiť.

Preto by ste mali dostať zabezpečenú peňaženku aj pre svoju kryptomenu Monero. Podrobnosti nájdete tu – Peňaženka Monero: Ako vytvárať & Použite adresu peňaženky Monero online; a tu.

Čas na zdieľanie: Vlastníte už nejaké Monero? Ak nie, odkiaľ máte v úmysle kúpiť svoju prvú XMR mincu? Vidíte, že sa stáva jedným z ďalších veľkých altcoinov? Zdieľajte svoje názory v sekcii komentárov nižšie!

Ak sa vám tento príspevok páči, zdieľajte ho so svojimi priateľmi na Facebooku & Twitter!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me