Kaip įdiegti „Bitcoin Core“ – vadovas pradedantiesiems

„Bitcoin“ yra decentralizuotos kriptovaliutos forma, sukurta 2009 m. Kadangi ji yra decentralizuota, nenaudoja banko ar vieno administratoriaus. Kiekvienas sandoris įvyksta nedalyvaujant tarpininkui. bitkoinas gali būti naudojamas su daugeliu organizacijų (pavyzdžiui, užsisakant viešbučius ir perkant prekes bei paslaugas).

Tačiau norint naudoti bitkoiną, reikia, kad veiktų tinklas. Tame tinkle yra visi mazgai, patvirtinantys operacijas (vertės perdavimą) ir blokai (failai, kuriuose yra duomenų, susijusių su bitkoinu)

Yra keletas būdų, kaip jūs ir jūsų verslas gali patekti į bitkoiną. Geriausia yra dirbti su „blockchain“ konsultacine įmone, pavyzdžiui, BairesDev. Tačiau tiems, kurie nori patys išbandyti vandenis, galima paleisti visą mazgą savo aparatine įranga.

Tačiau tai yra įspėjimas. Paleidus visą mazgą, kyla tam tikrų „išlaidų“ ir rizikų. „Išlaidos“ gali būti tokios paprastos, kaip eksponentiškai didesnis tinklo srautas. Jei tai vykdote savo verslo tinkle, galite pastebėti įprasto tinklo srauto sulėtėjimą arba kliūtis.

Tačiau svarbesnė yra susijusi rizika. Kartu su bitkoinu ateina kriptovaliutų kasyba, kai trečioji šalis įsilaužia į jūsų sistemą ir naudoja ją bitkoinų kasybai. Tie trečiųjų šalių veikėjai gali aptikti, kad naudojate visą mazgą, ir bandyti jį nulaužti. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl bendradarbiavimas su patikima „blockchain“ konsultavimo įmone gali būti jūsų interesas.

Tačiau tiems, kurie norėtų pabandyti įdiegti savo bitkoino mazgą, aš jus apžvelgsiu.

Ko jums reikės

Bitkoino mazgo diegimo ir paleidimo reikalavimai yra gana kieti. Jums reikės:

 • Stalinis ar nešiojamasis kompiuteris, kuriame veikia atnaujinta „Windows“, „MacOS“ arba „Linux“ versija (demonstruosiu „Ubuntu Server 18.04“).
 • 200 GB laisvos vietos diske su minimaliu skaitymo / rašymo greičiu 100 MB / s.
 • 2 GB RAM.
 • Plačiajuosčio tinklo ryšys, kurio minimalus įkėlimo greitis yra 50 kilobaitų per sekundę.
 • Neribotas, nepamatuotas tinklo ryšys (visi mazgai per mėnesį gali viršyti iki 200 GB ir atsisiųsti 20 GB).
 • Galimybė išlaikyti jūsų mazgą veikiantį bent 6 valandas per dieną.

Problemos, su kuriomis galite susidurti

Bandydami paleisti bitkoino mazgą, galite susidurti su keliomis problemomis. Šios problemos apima:

 • bitkoinas kai kuriose srityse nėra teisėtas. Norėdami sužinoti, ar jūsų vietovėje galioja šie apribojimai, patikrinkite tai Kongreso bibliotekos puslapis.
 • Kai kurie tinklo paslaugų teikėjai uždarys jūsų ryšį, kai supras, kad naudojate jį bitkoinui.
 • Kai kurios antivirusinės programos matys „Bitcoin“ blokų grandinę kaip virusą. Paprastai tai atsitiks tik su „Windows“.
 • Kaip minėta anksčiau, įsilaužėliai gali nukreipti jūsų tinklą.

Jei negalite įvykdyti šių reikalavimų ir šie įspėjimai kelia didelį nerimą, nustokite skaityti čia. Tačiau jei galite įvykdyti šiuos reikalavimus ir galite apeiti įspėjimus, skaitykite toliau.

„Bitcoin Core“ diegimas

Eikite į „Bitcoin Core“ atsisiuntimo puslapis ir atsisiųskite „Linux .tgz“ failą. Jei dirbate serveryje be GUI, tą failą galite atsisiųsti naudodami komandą:

wget https://bitcoin.org/bin/bitcoin-core-0.20.0/bitcoin-0.20.0-x86_64-linux-gnu.tar.gz

Kai failas bus atsisiųstas, ištraukite jį naudodami komandą:

derva xzf bitcoin-0.20.0-x86_64-linux-gnu.tar.gz

Kai komanda bus baigta, rasite naujai sukurtą katalogą „Bitcoin-0.20.0“. Pakeiskite į tą katalogą naudodami komandą:

CD bitkoinas-0,20,0

Tada pakeiskite į šiukšliadėžės katalogą naudodami komandą:

CD šiukšliadėžė

Dabar naudosime komandą „install“, kad būtinus komponentus įdiegtume į katalogą / usr / local / bin taip:

sudo install -m 0755 -o šaknis -g šaknis -t / usr / local / bin *

Pirmiau nurodyta komanda perkelia šiuos failus (suteikiant jiems tinkamus leidimus) į / usr / local / bin:

 • Bitcoin-cli
 • bitkoindas
 • bitkoinas-qt
 • bitcoin-tx
 • bitkoino piniginė
 • test_bitcoin

Kadangi mes tai įdiegėme GUI neturinčiame serveryje, naudosime „Bitcoin Core Daemon“. Norėdami paleisti demoną, išleiskite komandą:

bitcoind -daemon

Tai informuos jus, kad prasideda bitkoinų demonas. Kai paleidžiamas demonas, jis pradeda atsisiųsti „blockchain“, kurį atlikti reikės kelių dienų. Vykdant šį procesą, bus sunaudota didelė jūsų pralaidumo dalis. Jei pastebite, kad atsisiuntimas kelia problemų su kitais jūsų tinklo įrenginiais, visada galite jį sustabdyti naudodami komandą:

Bitcoin-cli sustabdyti

Galite paleisti deemoną vėliau (kai įmanoma atsisiųsti „blockchain“) naudodami komandą:

Bitcoin-cli pradžia

Galiausiai, jei veikia užkarda, turėsite leisti tam tikrą gaunamą srautą (bitkoinui ir ssh). „Ubuntu Server“ tai galima pasiekti naudojant šias komandas:

ufw leisti ssh

8333

ufw numatytoji atmesti gaunamus

ufw numatytasis leidimas išeinantiems

ufw įjungti

Automatiškai paleidžiant deemoną

Vienintelis įspėjimas, kad tokiu būdu naudosite „Bitcoin Core“, yra tai, kad jūs turite rankiniu būdu paleisti deemoną rankiniu būdu kiekvieną kartą, kai jūsų serveris paleidžiamas iš naujo. Norėdami to išvengti, galite sukurti „crontab“ užduotį, kad paleistumėte demoną iš naujo paleidus.

Norėdami tai padaryti, išleiskite komandą:

crontab -e

Crontab failo apačioje pridėkite:

@reboot bitcoind -daemon

Išsaugokite ir uždarykite failą.

Šiuo metu „Blockchain Core“ yra įdiegta ir veikia jūsų kompiuteryje. Kai „blockchain“ bus visiškai atsisiųstas, galite pradėti dirbti su komandinės eilutės sąsaja. Galima naudoti daug komandų. Norėdami pamatyti išsamų kiekvieno jų sąrašą, patikrinkite šį „Bitcoin Developer“ puslapį.

Išvada „Kaip įdiegti„ Bitcoin Core ““

Paleisti pilną bitkoino mazgą tikrai yra iššūkis. Jei tai jus domina, o komandinė eilutė jums yra šiek tiek daug, taip pat galite pereiti prie GUI arba susisiekti su viena iš daugelio „blockchain“ konsultavimo paslaugų ir leisti joms paspartinti greitį (ar net valdyti paslaugą už jus).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me