Ar kylantis Bitcoin gali pakelti visas kriptas?

Ar kylantis Bitcoin gali pakelti visas kriptas?

Atsižvelgiant į BTC bulių skubėjimą, verta apsvarstyti 3 altcoins.

Šiuo metu visi žinome grąžtą. BTC (Bitcoin) pasiekia ATH (visų laikų rekordas) ir neišvengiamai kylantį klausimą – ar šį kartą tai tikra? Kitaip tariant, ar augimas yra tvarus, ar tik dar vienas kriptografinės rinkos atoslūgis?

Kol BTC ralis sustojo kaip daugelis tikėjosi, vis dar yra daugybė optimizmo priežasčių – ir ne tik dėl aukščiausios šifravimo monetos, bet ir visos rinkos. Kai JAV doleris ir toliau silpsta, dėl to mažėja palūkanų normos ir infliacija, kriptovaliutos (arba skaitmeninės valiutos, „blockchain“, „DeFi“, tačiau jums reikia tai suformuluoti) perspektyvos sustiprėja.

Tiesą sakant, kai „Bitcoin“ artėja prie 20 000 USD vertės etapo (daugelis analitikų prognozuoja šešiaženklė kainų etiketė ne taip ir tolimoje ateityje), legionas altokinų juda pagreičio banga. Tai įrodyta anksčiau; kai BTC pasiekė tuometinį ATH 2014 m. arba per 2016 m. perpus, konkuruojančios monetos turėjo naudos.

Ir nors „Bitcoin“ kaina ir toliau kinta į aukštį, kurio daugelis niekada nesitikėjo, jos rinkos dalis iš tikrųjų mažėja, tuo tarpu konkuruojančių altokinų kainos taip pat didėja sparčiau.

Žinoma, tai nereiškia, kad „išblukink Bitcoin, nusipirk lauką“, tačiau nuovokus investuotojas visada turėtų ieškoti kito didelio dalyko. Net jei atsitiks prieš kitą didįjį rinkos mitingą, tai sukurs pirkimo galimybes kai kurioms šifravimo perspektyvoms.

Čia yra trys altcoins, kuriuos reikia apsvarstyti jūsų šifravimo portfelyje. Visa tai galima nusipirkti ir prekiauti „eToro“.

Ethereum (ETH)

Taigi iškart atmesdami pastebėsite, kad per daug nesigiliname į talentų telkinį. Nesijaudinkite, nors ETH yra antra pagal dydį kriptovaliuta pagal kainą / rinkos viršutinę ribą, ji vis dar turi daug erdvės augti. „Ethereum“ stiprybė / patrauklumas visada buvo jos, kaip kriptografinės platformos, kuriant programas ir išmaniąsias sutartis, statusas, teiginys, kad „Bitcoin“ negali būti paprastesnė alternatyva „fiat“ valiutai.

Dėl to „Ethereum“ yra traktuojamas labiau kaip vertybinis popierius (nors tai techniškai nėra), o investuotojai vertina savo ateitį dėka aukšto lygio partnerystės su geriausiomis finansų institucijomis ir didelėmis technologijomis (pvz., „JP Morgan Chase“ ir „Amazon“). . Ko gero, didžiausia priežastis jaudintis dėl „Ethereum“ yra neseniai paleistas „Ethereum 2.0“ (trumpiau – „Eth2“), jo nauja „blockchain“, skirta pagerinti mastelį ir saugumą. Visa tai yra priežastis, dėl kurios galima numatyti galimą ETH kainų svyravimą, kurio vertė jau penkis kartus padidėjo 2020 m..

Ripple (XRP)

Tvirtai laikydamasis trečią didžiausią rinkos dalį, „Ripple“ XRP skiriasi nuo dviejų aukščiausių kriptografinių elementų vienu ryškiu ir akivaizdžiai akivaizdžiu būdu – tai pigu. Paprastai prekyba kainomis nuo ketvirčio iki pusės dolerio, „XRP“ buvo poliarizuojanti nuo pat veiklos pradžios 2012 m. Trumpai tariant, jos amžinai maža vertė yra susieta su dideliu dangaus infliacijos lygiu (maždaug 20% ​​per metus), kuris skatina mažinti jo tiekimo perkamąją galią.

Per daug nepatekęs į piktžoles, XRP yra akivaizdžiai ilgalaikis žaidimas, dėl kurio dauguma altcoins yra unikalūs ir spinduliuojami aukštyn, palyginti su Bitcoin. Visuotinė „Ripple“ misija yra sutrikdyti pasaulinę mokėjimų pramonę, todėl daugelis prekybininkų nelaiko įmonės tikra kriptovaliuta / decentralizuota platforma. Nepaisant to, XRP ir toliau patiria didžiulį augimą, todėl artėjantį oro lašą tai gali pirmą kartą per dvejus metus perkelti XRP virš USD 1 dolerio ribos.

„Litecoin“ (LTC)

Ar LTC yra tik dietinis „Bitcoin“? 2011 m. Altcoinas buvo paleistas kaip greitesnė ir efektyvesnė kriptografinės karaliaus valiutos versija, o vos prieš trejus metus pasiekė beveik 350 USD kainų etiketę. Nuo ATH jis nukrito žemiau nei 100 USD, tačiau LTC vėlai dalyvavo mitinge ir vis dar yra penkias svarbiausias turtas, atsižvelgiant į rinkos viršutinę ribą ir rinkos dalį..

Nors abi monetos tam tikra prasme konkuruoja, BTC savo bulių bėgimo metu yra linkęs pritraukti LTC kaip prekybos partnerį, o tai buvo akivaizdu dar Bitcoin 2014 m. ATH metu. Kadangi LTC yra laikomas „paliktu altcoinu“ (tai yra vienas iš šešių kriptografinių elementų, sudarančių „Bloomberg Galaxy Crypto Index“), jis turi svarbų dėmesį atsitiktiniams pirkėjams ir pasižymi dideliu likvidumu. Ir dabar, kai „Litecoin“ paskelbta kaip viena iš keturių pradinių kriptų įtraukta į „Paypal“ (kartu su „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“ ir „Ethereum“) kainų pakėlimo impulsas grįžta į trigubus skaičius.

Atsakomybės apribojimas. „Blockgeeks“ nepatvirtina jokio šio remiamo puslapio turinio ar produkto. Nors mes siekiame suteikti jums visą svarbią informaciją, kurią galėtume gauti, skaitytojai prieš atlikdami bet kokius su įmone susijusius veiksmus turėtų atlikti savo tyrimus ir prisiimti visą atsakomybę už savo sprendimus. Šis straipsnis taip pat negali būti laikomas investicijų patarimu.

ČivināšanaDalintisDalintis„WhatsApp“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me