מה זה Shping?

זהו מדריך ממומן ואינו מייצג ייעוץ השקעות של CryptoCompare. אנא בצע את בדיקת הנאותות שלך כאשר אתה מתמודד עם כל הצעת מטבע ראשונית ולעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

מה זה Shping?

Shping זה דבר נדיר בעולם פרויקט הבלוקצ’יין בכך שיש לו מוצר כבר בשוק.

אפליקציית עוזרי הקניות שלה עבור iOS ו דְמוּי אָדָם מאפשר למשתמשים לסרוק ברקודים בכדי להביא מידע רב אודות מקוריות המוצר, בטיחותם, מרכיביו ומידע אחר. באופן מכריע, עם זאת, מדובר בתהליך דו-כיווני שבו במקום פשוט לקבל נתונים, המשתמש שולח אותם.  

צרכנים יכולים להוסיף מוצרים חדשים למאגר Shping, עם פרטים אודות המוצר וכן לקרוא ולכתוב ביקורות ודירוג מוצרים. והצרכנים לא עושים את כל העבודות האלה לחינם – Shping מעודד את המשתמשים לקיים אינטראקציה עם האפליקציה.

עבור שליחת מידע למערכת אפליקציית המערכת מתוגמלים בתשלומים באסימון בשם Shping Coin. כמו כן, כאשר הקונים סורקים מוצר הם מגלים אם הוא נזכר או שהיה בעבר לצורך העניין.

Shping אינו מיועד רק לצרכנים והוא יותר מסתם אפליקציה. חברות מסוגלות ליישם ולנהל את העקיבות של מוצרי המותג שלהן וארגוני הסמכה כבר נמצאים על הסף כשותפים; והחברות המשתתפות יכולות גם למקד למשתמשי אפליקציות עם מדיה עשירה וסוגים אחרים של שיווק.

מבוא ל- Shping אוסטרליה, שפינג, החלה את דרכה כסטארטאפ בשם Authenticateit, שיצא לספק פיתרון להגנה על המותג ולהרחבת שלמות שרשרת האספקה ​​לחברות בכל הגדלים. לאחר מכן היא התפתחה והפכה למיזם צרכני ועסק גם יחד.

בנוסף לאפליקציית הקניות לצרכנים לקבל ולספק מידע על מוצרים, Shping מספקת לעסקים אמצעים לשווק למשתמשי Shping על סמך פרופיל, מיקום והעדפות אחרות..

על בסיס שורשיה באימות מוצרים, חברות יוכלו להגן מפני כאלה כמו זיופים הפוגעים באותנטיות המוצר. מידע בזמן אמת ממשתמשי Shping מעדכן כל העת את מסד הנתונים מסייע בשמירה על אותנטיות. למוצרים יכולות להיות חתימות דיגיטליות המצורפות “וירטואלית” למוצריהן כדי לספק רמות הגנה נוספות למותגים.

 

איך זה עובד

דמיין שאתה מטייל במעבר הסופרמרקט המקומי שלך ונתקל במוצר שלא ראית מזה זמן שאתה באמת אוהב. אתה סורק את זה באמצעות אפליקציית Shping ומגלה שהוא לא נמצא במסד הנתונים. אתה מפרט את זה ומתוגמל באסימוני מטבע Shping.

לאחר מכן אתה כותב ביקורת המרחיבה את תענוגות המוצר – אתה מרוויח יותר אסימונים.

החברה שבבעלות המותג מנצלת את הטכנולוגיה של פלטפורמת Shping כדי להפעיל מודעה שתופיע על מסך הסמארטפון שלך עם שובר קוד QR תמורת כסף מהרכישה שלך בתוספת רזרבה שתעניק לחבר – וואלה, כולם מרוצים. החברה מקבלת את המכירה, הלקוח מקבל אסימונים בחינם ושפינג מעשיר את מסד הנתונים שלה והכלכלה המלאה שלה מתרחבת.

חברות יכולות לספק מידע אחר כדי לצרף למוצר. זה עשוי לכלול מתכונים, מדריכים למשתמש, שאלונים, סקרים וסרטונים; האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות עם הרבה מקום למשווקים להתנסות בדרכים חדשות ומלאות דמיון.

ניהול עקיבות מיושם באמצעות בלוקצ’יין מורשה של Hyperledger שתואם את תקני GS1 EPCIS. GS1, ארגון ללא כוונת רווח, פיתחה סטנדרטים בינלאומיים שכל החברות הנסחרות בעולם ובמקום צריכות לעמוד בהן והיא עומדת בלב פתרונות המעקב והעקיבה של פלטפורמת האבטחה. הפלטפורמה עובדת גם עם כל שאר הסטנדרטים הדרושים.

Shping שותפה עם Everledger כדי לבצע את השילוב של רישום האירוע EPCIS. תקן שירותי מידע על קוד אלקטרוני (EPCIS) הוא דרך מוסכמת של ארגונים לחלוק דעות של נתונים פיזיים ודיגיטליים בהקשרים עסקיים מגוונים, כמו למשל באפליקציית קניות כמו Shping. EPCIS היא קריטית לפלטפורמת Shping מכיוון שהיא מאפשרת לחברות לחלוק מידע על מוצרים בזמן שהם עוברים בשרשרת האספקה.

השותפים האסטרטגיים של הפרויקט כוללים: אורגני מוסמך באוסטרליה, התאחדות החקלאים הלאומית (אוסטרליה) ואזור בטיחות המזון באסיה בצ’אנגצ’ון, סין, רק כמה מהם, עם מו”מ על שותפויות אחרות ברחבי העולם..

האסימון

אסימון Shping Coin פועל על פלטפורמת הבלוקצ’יין Ethereum לאפליקציות מבוזרות ותואם ERC20. האסימונים משמשים כדי לתמרץ משתמשים לסרוק מוצרים, להעלות פרטי מוצר, לכתוב ביקורות ולקיים אינטראקציה עם מבצעים. מכיוון שהוא מופעל באמצעות חוזה חכם, מנגנון התגמול שלו אוטומטי.

היצע האסימונים הוא 10 מיליארד מהם מחציתם זמינה לרכישה. השאר מחולק 42% לתמריץ בתוך כלכלת האפליקציות, 5% ליועצים, 2% לצוות ו- 1% למענקים. האסימון נמכר ב 0.01 דולר. אסימונים מופצים ברגע שמסתיימת עסקת הרכישה, כך שמשקיעים לא צריכים לחכות לסוף המכר לפני שהם מקבלים את האסימונים שלהם..

ה מכירת המונים החל ב- 22 בפברואר ומסתיים ב- 23 במרץ.

סיכום

בעזרת המשתמשים ורשויות ההסמכה והממשל שלה, הפלטפורמה כבר צברה 30 מיליון מוצרים במאגר המידע שלה. אלה חדשות טובות עבור משקיעים שבצדק הופכים הרבה יותר מבחינים באילו ICO הם משקיעים את כספם.  

זהו פרויקט בלוקצ’יין שיוצא לשוק עם מוצר עובד ודרך ברורה קדימה להגדלתו. כלי האסימון שקוף וניתן להבנה בקלות כצינור להחלפת הערכים בו המשתמשים מתמרצים ליצור אינטראקציה עם הפלטפורמה ולהצמיח אותה.

חוויית קנייה טובה יותר עבור הצרכנים, הגנה על אותנטיות למותגי חברות והזדמנויות שיווק ממוקדות במיוחד, מהווים משחק משולש יקר מבית Shping.  הירשם עכשיו והתחל לסרוק ולהרוויח וברגע שתקבל תחושה מעשית איך כל זה עובד, אתה יכול לשים קצת כסף מאחורי הפרויקט המחושב הזה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me