CoinFi: “Bloomberg For Crypto” ابزارهای معامله کالیبر وال استریت را به بلاکچین می آورد

این یک راهنمای حمایت مالی است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری Crypto مقایسه نیست. لطفاً هنگام برخورد با هر پیشنهاد اولیه سکه ، دقت کافی را به خرج دهید و هرگز بیش از آنچه توانایی از دست دادن سرمایه گذاری را دارید سرمایه گذاری نکنید.

هنگامی که بازار سهام و داده های مالی از دهه 70 تا اوایل دهه 80 از شبکه های آنالوگ به شبکه های دیجیتال منتقل شدند ، مایکل بلومبرگ مشاغلی را راه اندازی کرد که انقلابی در پردازش اطلاعات معامله گران سهام داشت..

این ترمینال معروف بلومبرگ بود. از آنجا که هر معامله گر جدی برای تجارت موثر نیاز به داشتن پایانه بلومبرگ دارد ، بلومبرگ LP هنوز 29.4٪ از صنعت داده مالی 25 میلیارد دلاری را در اختیار دارد – 36 سال از زمان تأسیس آن. هنگامی که امور مالی از بازارهای سنتی به سمت بلاکچین می رود ، اختلال مشابهی نیز رخ خواهد داد.

دنیای ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات به سرعت در حال رشد ، جهانی بسیار بزرگ و دشوار برای پیمایش داده ها را ایجاد کرده است که یافتن اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری هوشمندانه در اکوسیستم فعلی را برای سرمایه گذاران رمزنگاری کننده خسته کننده و وقت گیر می کند..

در حال حاضر ، هیچ سیستم عامل هوشمندی در بازار برای سرمایه گذاران رمزنگاری مانند ترمینال بلومبرگ در سهام وجود ندارد – CoinFi این پلتفرم در فضای ارزهای رمزپایه خواهد بود.

CoinFi چیست و چگونه کار می کند?

CoinFi یک سیستم عامل اطلاعات مالی رمزنگاری شده است. این پلتفرم توسط یک رمز ابزار – COFI تأمین می شود. داشتن دارنده رمز COFI ، دسترسی به اطلاعات مالی رمزنگاری پیشرفته CoinFi را از طریق دو کانال اصلی باز می کند: 1) رسانه مالی رمزنگاری و 2) فناوری تجارت.

از طرف رسانه ها ، از طریق یک اکوسیستم با استفاده از منابع گسترده و همچنین یک تیم داخلی از تحلیلگران – CoinFi اخبار رمزنگاری شده و اطلاعات قیمت را جمع می کند (دقیقاً مانند Google Finance یا Yahoo Finance اما برای رمزنگاری به جای سهام). در حال حاضر ، هیچ راه حل متعارفی وجود ندارد که برای یک سرمایه گذار رمزنگاری منفرد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک altcoin خاص باشد. این اطلاعات در سیستم عامل های مختلفی مانند توییتر ، Reddit ، کانال های Slack ، گروه های تلگرامی ، وبلاگ های شخصی ، پادکست ها ، ویدیوهای Youtube و غیره پراکنده باقی مانده است..

علاوه بر این ، ارتباط و کیفیت تحقیق & تجزیه و تحلیل به طور گسترده ای متفاوت است – شما ممکن است نیاز به خواندن دوازده مقاله متوسط ​​و بی کیفیت قبل از کشف یک مقاله قابل تأمل با استدلال قوی و حقایق قابل تأیید داشته باشید.

س Quesالاتی مانند «سکه چه کار می کند؟» فناوری پشت سکه چیست؟ کیفیت Dev چیست. تیم؟ ” برخی از مشکلات و س commonالات متداول است که همه سرمایه گذاران می خواهند قبل از سرمایه گذاری در مورد یک سکه تعیین کنند.

پایگاه داده CoinFi به کاربران امکان می دهد تا اخبار بازار رمزنگاری در زمان واقعی را در کنار نمودار قیمت از راه هایی که در حال حاضر با ابزارهای موجود غیرممکن است ، کنترل و تجزیه و تحلیل کنند. این فرکانس تحویل فعلی اخبار بازار را از تأخیر ، به تقریباً در زمان واقعی تغییر می دهد – که این مورد برای معامله گران جدی است.

از نظر فناوری ، CoinFi علائم تجاری کالیبر سازمانی را برای کمک به کاربران در مورد وضعیت بازار مورد علاقه خود (مانند افزایش حجم معاملات یا فرصت های آربیتراژ) فراهم می کند ، به طوری که مردم می توانند تصمیمات معاملاتی بهتر و به موقع تری بگیرند. پلت فرم فناوری CoinFi همچنین ربات های معاملاتی خودکار ، الگوریتم های معاملاتی و فیدهای داده را ارائه می دهد.

این پلتفرم شامل ابزارهای داخلی ساخته شده توسط تکنسین های سابق وال استریت و همچنین یک بازار است که دسترسی به سیگنال های تجاری با منابع گسترده را فراهم می کند. کاربرانی که در سیگنال های تجاری خود مشارکت دارند ، متناسب با ارزیابی جامعه از ارزش خود ، علائم CoinFi دریافت می کنند.

نشانه ConFi

رمز CoinFi (COFI) دارای 2 عملکرد اصلی است – نه تنها دسترسی به پلت فرم اطلاعات بازار CoinFi را باز می کند ، بلکه همچنین به پاداش دهندگان جامعه برای کمک به تحقیقات ، تجزیه و تحلیل ، راهنمایی های خبری و سیگنال های تجاری خود به اکوسیستم CoinFi کمک می کند.

با رشد پلتفرم ، شرکت به یک مدل کاملاً سرشار از منابع برای ارائه تحقیق ، تجزیه و تحلیل و تجارت سیگنالهای تشویقی از طریق رمزهای CoinFi روی خواهد آورد. دسترسی به ویژگی های پیشرفته و محتوای برتر پلت فرم به پاداش صاحبان رمز و کاهش نوسانات نیاز دارد.

چه کسی تیم پشت این پروژه است?

تیم پشت CoinFi گروهی از تجار ، فن آوران و کارآفرینان خیابانی سابق با تجربه است.

تیموتی تام ، تحلیلگر سابق گلدمن ساکس و بنیانگذار CoinFi ، متوجه شد که زیرساخت داده های مالی که در سهام او عادت کرده بود تقریباً وجود ندارد ، بازارهای ارزهای رمزنگاری شده.

برای پیشبرد استراتژی های معاملاتی خود ، تام – که سابقه علوم کامپیوتر نیز دارد – با هان چانگ ، یکی از بنیانگذاران فناوری و متصدی اولیه بیت کوین برای توسعه سیگنالهای تجاری مشترک همکاری کرد. وی همچنین چندین تحلیلگر ارشد سهام عدالت را استخدام کرد تا به او در انجام تحقیقات سکه های بالاتر کمک کنند.

پس از بحث و گفتگو با دیگر بازرگانان رمزنگاری در مورد ابزارها و تحقیقاتی که وی برای نیازهای تجاری خود تولید می کرد ، تام و بنیانگذاران آینده او به سرعت دریافتند که رشد شهابی بازارهای رمزنگاری به شدت از زیرساخت های رمزنگاری زیرساخت های مورد نیاز برای هوشمند سازی پیشی گرفته است معاملات.

تیموتی تام ، بنیانگذار CoinFi ، می گوید: “در مقایسه با نوع ابزار و تجزیه و تحلیل مالی درخواستی که معامله گران سهام به آن دسترسی دارند ، بازار ارزهای رمزنگاری شده به شدت کم است.” “در حال حاضر ، هیچ معادل ترمینال بلومبرگ برای سرمایه گذاران رمزنگاری وجود ندارد. من واقعاً معتقدم CoinFi آن پلتفرم خواهد بود و واکنش مثبت به علائم تجاری و تجزیه و تحلیل مالی که ما تاکنون منتشر کرده ایم ، تأیید می کند که جامعه سرمایه گذاران رمزنگاری گرسنه برای یک پلتفرم است که اخبار به موقع ، تجزیه و تحلیل دقیق مالی ، و مجموعه ای قوی از ابزارهای تجاری با کیفیت سازمانی. “

آیا سیستم عامل در حال حاضر فعال است؟ چگونه کار می کند?

تیم CoinFi نمونه اولیه خوبی دارد که در حال حاضر در بتا بسته است. Timothy Tam ، بنیانگذار آنها ، در آماده سازی برای ارائه اولیه سکه (ICO) ، چندین فیلم در وبلاگ CoinFi منتشر کرده است که برخی از فن آوری های مهیجی را که تیم سازنده در پشت صحنه کار کرده اند ، به اشتراک می گذارد..

به عنوان مثال ، در اینجا یک نگاه جالب است که چگونه آنها می توانند با تجزیه و تحلیل شتاب در حجم معاملات ، حرکت قیمت سکه را پیش بینی کنند.

پیش بینی حرکت قیمت سکه از طریق افزایش شتاب

آنها همچنین در حال انجام آزمایش سطح مختلف و فیلترهای مختلف برای بهبود دقت این سیگنال و به حداقل رساندن مثبت کاذب هستند ، اما همانطور که در فیلم مشاهده می کنید ، آزمایش مجدد آنها نشان می دهد که سیگنال شتاب دهنده حجم CoinFi می تواند از قبل حرکت قیمت را با دقت کافی برای ساخت پیش بینی کند برخی از معاملات بسیار سودآور.

اگر این موضوع را جالب می دانید ، هان چانگ ، بنیانگذار فناوری ، همچنین دارای ویدئویی است که با استفاده از نسخه آلفای قبلی نرم افزار CoinFi ، اصول چگونگی ارتباط حجم غیر عادی تجارت با اخبار و حرکت قیمت را به شما نشان می دهد.

تشخیص حجم معاملات غیر عادی به عنوان پیش بینی کننده حرکت قیمت ها

آنها یک نقشه راه دقیق از ویژگی های اضافی دارند که در حال ساخت هستند سایت اینترنتی, برخی از ویژگی های نقشه راه برای سال 2018 شامل انتشار سیگنال های آربیتراژ و تجزیه و تحلیل احساسات خبری است که با استفاده از رمز COFI قابل دسترسی خواهد بود.

چگونه می توانم به CoinFi Platform دسترسی پیدا کنم?

وقتی این پلتفرم در Q1 2018 منتشر شود ، برای دسترسی به سطح اول حداقل 10.000 رمز COFI لازم است ، اما این حداقل برای پذیرندگان اولیه که به فروش رمز کمک می کنند ، لغو می شود.

CoinFi در حال پذیرش است ثبت نام در لیست سفید برای پیش فروش رمز ICO خود ، که از 15 ژانویه 2018 آغاز می شود و شامل یک سطح اولیه 20٪ پاداش است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me