Shping چیست؟

این یک راهنمای حمایت مالی است و به منزله مشاوره سرمایه گذاری Crypto مقایسه نیست. لطفاً هنگام برخورد با هر پیشنهاد اولیه سکه ، دقت کافی را به خرج دهید و هرگز بیش از آنچه توانایی از دست دادن سرمایه گذاری را دارید سرمایه گذاری نکنید.

Shping چیست?

شیپینگ از آنجا که محصولی از قبل در بازار دارد ، چیزی نادر در دنیای پروژه بلاکچین است.

برنامه دستیار خرید آن برای iOS و اندروید به کاربران اجازه می دهد تا بارکد ها را اسکن کنند تا اطلاعات زیادی در مورد اصالت محصول ، ایمنی ، مواد تشکیل دهنده و سایر اطلاعات به شما ارائه دهند. از همه مهمتر ، این یک فرایند دو طرفه است که کاربر به جای دریافت فقط داده ، آن را ارسال می کند.  

مصرف کنندگان می توانند محصولات جدید را با جزئیات مربوط به محصول و همچنین خواندن و نوشتن نظرات و رتبه بندی محصولات ، به پایگاه داده Shping اضافه کنند. و مصرف کنندگان همه این کارها را بدون هیچ کاری انجام می دهند – Shping باعث ایجاد انگیزه در کاربران می شود تا با این برنامه ارتباط برقرار کنند.

برای ارسال اطلاعات به برنامه سیستم ، کاربران با پرداخت در توکن به نام Shping Coin پاداش می گیرند. همچنین ، وقتی خریداران کالایی را اسکن می کنند ، می فهمند که آیا کالای یادآوری شده در گذشته فراخوانی شده است یا مربوط به گذشته بوده است.

Shping فقط برای مصرف کنندگان نیست و چیزی فراتر از یک برنامه است. شرکت ها قادر به پیگیری و ردیابی محصولات مارک دار خود هستند و سازمان های صدور گواهینامه از قبل به عنوان شریک فعالیت می کنند. و شرکتهای شرکت کننده همچنین می توانند کاربران برنامه را با رسانه های غنی و سایر انواع بازاریابی هدف قرار دهند.

Shping مستقر در استرالیا زندگی خود را به عنوان استارتاپی به نام Authenticateit آغاز کرد که هدف آن ارائه یک راه حل برای محافظت از مارک تجاری و یکپارچگی زنجیره تأمین برای شرکتها در هر اندازه است. پس از آن تکامل یافت تا به یک سرمایه گذاری مصرف کننده و تجاری تبدیل شود.

علاوه بر برنامه خرید برای دریافت و ارائه اطلاعات مربوط به محصول توسط مصرف کنندگان ، Shping همچنین ابزاری را برای بازاریابی به کاربران Shping بر اساس مشخصات ، موقعیت مکانی و سایر تنظیمات فراهم می کند..

شرکت ها با تکیه بر ریشه های تأیید اعتبار محصول ، می توانند از کسانی مانند جعل کننده هایی که اصالت محصول را ایجاد می کنند ، محافظت کنند. اطلاعات به موقع کاربران Shping به طور مداوم به روز رسانی پایگاه داده را در حفظ اصالت حفظ می کند. محصولات می توانند امضاهای دیجیتالی را به صورت “مجازی” به محصولات خود ضمیمه کنند تا سطح دیگری از حفاظت از مارک ها را ایجاد کنند.

 

چگونه کار می کند

تصور کنید در حال عبور از راهرو سوپرمارکت محلی خود هستید و با محصولی روبرو می شوید که مدتی است ندیده اید و واقعاً آن را دوست دارید. شما آن را با برنامه Shping اسکن می کنید و متوجه می شوید که در پایگاه داده وجود ندارد. شما آن را لیست کرده و با نشان های Shping Coin جایزه دریافت می کنید.

سپس شما یک نظر می نویسید که لذت های محصول را متعالی می کند – توکن بیشتری بدست می آورید.

شرکتی که این مارک تجاری را در اختیار دارد از فناوری پلت فرم Shping با استفاده از کوپن QR برای دریافت پول از خرید شما به همراه یک کالای اضافی برای ارائه به یک دوست ، تبلیغات خود را روی صفحه گوشی هوشمند خود آغاز می کند – voila ، همه خوشحال هستند. این شرکت فروش را انجام می دهد ، مشتری توکن رایگان دریافت می کند و Shping پایگاه داده خود را غنی می کند و اقتصاد توکن آن گسترش می یابد.

شرکت ها می توانند اطلاعات دیگری را برای پیوستن به یک محصول ارائه دهند. این ممکن است شامل دستور العمل ها ، کتابچه های راهنمای کاربر ، پرسشنامه ، نظرسنجی ها و فیلم ها باشد. این فرصت ها تقریباً بی حد و حصر است و فضای کافی برای بازاریابان برای آزمایش روش های جدید و تخیل وجود دارد.

مدیریت ردیابی با زنجیره بلوک مجاز Hyperledger و مطابق با استانداردهای GS1 EPCIS پیاده سازی می شود. GS1 ، یک سازمان غیرانتفاعی ، استانداردهای بین المللی را توسعه داده است که تمام شرکت های تجارت جهانی و محلی باید از آنها پیروی کنند و در قلب راه حل های ردیابی و ردیابی پلت فرم Shping Security قرار دارد. این پلت فرم همچنین با تمام استانداردهای لازم دیگر کار می کند.

Shping برای اجرای ادغام ثبت وقایع EPCIS با Everledger همکاری کرده است. استاندارد خدمات اطلاعات کد محصولات الکترونیکی (EPCIS) روشی توافق شده برای شرکت ها برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های داده های فیزیکی و دیجیتال در زمینه های مختلف کسب و کار است ، مانند یک برنامه خرید مانند Shping. EPCIS برای پلتفرم Shping بسیار مهم است زیرا به شرکتها امکان می دهد اطلاعات مربوط به محصولات را هنگام حرکت در زنجیره تأمین به اشتراک بگذارند.

شرکای استراتژیک این پروژه عبارتند از: استرالیا دارای گواهی ارگانیک ، فدراسیون ملی کشاورزان (استرالیا) و منطقه ایمنی غذا در آسیا در چانگچون ، چین ، نام چند مورد ، و مشارکت های دیگر در سراسر جهان در حال مذاکره است.

نشانه

رمز Shping Coin بر روی پلت فرم بلاکچین Ethereum برای برنامه های غیرمتمرکز اجرا می شود و با ERC20 سازگار است. از این نشانه ها برای ایجاد انگیزه در کاربران برای اسکن محصولات ، بارگذاری جزئیات محصول ، نوشتن نظرات و تعامل با تبلیغات استفاده می شود. از آنجا که با یک قرارداد هوشمند کار می کند مکانیسم پاداش آن همه خودکار است.

عرضه توکن 10 میلیارد است که نیمی از آن برای خرید موجود است. باقیمانده برای مشوقها در اقتصاد برنامه 42٪ ، برای مشاوران 5٪ ، برای تیم 2٪ و برای امتیازات 1٪ تقسیم شده است. این توکن به قیمت 0.01 دلار به فروش می رسد. توکن ها به محض انجام معامله خرید توزیع می شوند ، بنابراین سرمایه گذاران نیازی به انتظار برای پایان فروش گسترده قبل از دریافت نشانه های خود ندارند.

انبوه مردم در 22 فوریه آغاز شد و در 23 مارس پایان می یابد.

نتیجه

این پلتفرم با کمک کاربران و مراجع صدور گواهینامه و دولت خود در حال حاضر 30 میلیون محصول را در پایگاه داده خود جمع آوری کرده است. این خبر خوبی برای سرمایه گذاران است که به درستی درک می کنند که در کدام ICO سرمایه گذاری می کنند.  

این یک پروژه بلاکچین است که با یک محصول کارا و راهی روشن برای مقیاس گذاری به بازار عرضه می شود. ابزار Token به عنوان مجرای تبادل ارزش که در آن کاربران برای تعامل و رشد سیستم عامل انگیزه دارند ، شفاف و قابل درک است..

یک تجربه خرید بهتر برای مصرف کنندگان ، محافظت از اصالت مارک های شرکت و فرصت های بسیار هدفمند بازاریابی ، یک بازی سه گانه ارزشمند از Shping است.  ثبت نام اکنون اسکن و کسب درآمد را شروع کنید و هنگامی که احساس کاملی در مورد چگونگی کارکرد همه اینها پیدا کردید ، می توانید مقداری پول پشت این پروژه خوب فکر کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me