Trust Wallet Review: Peňaženka, ktorej môžete skutočne dôverovať

Nemôžem dostatočne zdôrazniť, aké dôležité je mať pre bezpečnosť svojich kryptomien správnu kryptomenovú peňaženku.

Nájsť správnu peňaženku však môže byť výzvou vzhľadom na množstvo možností na trhu. Hardvérové ​​peňaženky sú najbezpečnejšie, ale človek ich nemôže mať stále.

Preto je nevyhnutné mať zabezpečené a ľahko použiteľné mobilné peňaženky, aby ste mohli svoje kryptomeny používať na cestách.

V minulosti takmer všetky mobilné peňaženky, či už pre Ethereum alebo Bitcoin, čelili problémom súvisiacim s ich bezpečnosťou.

Vývoj bezpečnej mobilnej peňaženky je zložitý, pretože sme pri vývoji blockchainových peňaženiek neoboznámení. A keďže je to náš prvý pokus o výrobu takýchto nástrojov, musia sa stať chyby.

Jedna peňaženka sa však vyrába štýlovo a úplne bezpečne, aby nastavila meradlo pre ostatných, ktorí prídu – Dôverujte Peňaženke. Dnes sa tomu budeme venovať hlbšie na základe nasledujúcich bodov.

 • Čo je to Trust Wallet?
 • Dôverujte funkciám peňaženky
 • Podporované meny
 • Podporované platformy
 • Záverečné myšlienky

Čo je to Trust Wallet?

Trust wallet je bezpečná mobilná peňaženka s otvoreným zdrojovým kódom pre ethereum a ethereum tokeny. Trust wallet je tiež prehliadač web3, ktorý vám umožňuje prístup k Ethereum DApps.

Peňaženka Trust funguje s akýmikoľvek tokenmi bitcoin, ERC20 a ERC223 a podporuje hlavné blockchainy v ekosystéme Ethereum.

S peňaženkou Trust získate plne auditovanú peňaženku, ktorá je dostatočne kompetentná na ukladanie, odosielanie a prijímanie všetkých tokenov založených na ethereu. Oh, a ty máš úplnú kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi!

Fenomenálny, že??

Dôverujte funkciám peňaženky

 • Intuitívne a jednoduché

Peňaženka Trust poskytuje veľmi intuitívne používateľské rozhranie na správu a ukladanie vašich ethereum a tokenov založených na ethereum. To nepreháňa. Môžete na to prísť jediným pohľadom. Túto peňaženku som ešte nepoužil, ale už ma svrbia prsty kvôli jej kompaktnému používateľskému rozhraniu, ktoré je navyše nabité funkciami.

 • Bezpečné & Zabezpečiť

Dôverujte používateľskému rozhraniu Peňaženky

S peňaženkou Trust získate bezpečnostné šifrovania na úrovni bánk a na zvýšenie svojej bezpečnosti máte k dispozícii aj kód PIN a biometrické údaje. Pretože sa jedná o peňaženku založenú na klientoch, máte neustále kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami.

 • Peňaženka HD

Rovnako ako moderné krypto peňaženky, aj peňaženka Trust je peňaženkou HD, kde nemusíte brať zálohu každého páru verejných / súkromných kľúčov. Namiesto toho môžete naďalej používať tú istú peňaženku, ktorá zálohuje veci na pozadí. Na prístup do vašej peňaženky je však potrebné zálohovať osivo.

 • Vlastný poplatok & Plyn

S peňaženkou Trust tiež máte slobodu konfigurovať svoju cenu plynu, limit plynu a môžete si tak prispôsobiť svoj transakčný poplatok pomocou týchto dvoch premenných. Ak sa chcete dozvedieť viac o plyne, limite plynu, prečítajte si toto: éter-éter, éterový plyn, limit plynu, cena plynu & Poplatky

 • ERC20 & ERC223

Podpora tokenov ERC20 a ERC223 je v moderných peňaženkách Ethereum nevyhnutnosťou a peňaženka Trust podporuje tieto tokeny vo veľmi jednoduchom používateľskom rozhraní. V ďalšom článku si povieme, ako postupovať pri pridávaní týchto tokenov do peňaženky Trust.

 • Vstavaná ústredňa

KyberNetwork: V peňaženke Trust je zabudovaná aj decentralizovaná výmenná služba, aby si používatelia mohli pomocou aplikácie vymieňať tokeny.

 • Sledujte ľubovoľnú chladiarenskú peňaženku

Vďaka funkcii hodiniek Trust Wallet môžete vidieť výkon ostatných tokenov uložených na Trezor alebo Ledger Nano S. Takto môžete dávať pozor a tiež neriskujete stratu svojich súkromných kľúčov, pretože sú v chladiarenskom úložisku..

 • Prehliadač DApp

Prehliadač DApp je ich najzaujímavejšou funkciou. Pomocou peňaženky Trust máte prístup ku všetkým aplikáciám web3, známejším ako decentralizované aplikácie, ako sú CryptoKitties alebo IDEX. Vďaka tejto funkcii chce peňaženka Trust vytvoriť komunitu decentralizovaných aplikácií, ku ktorým je možné získať prístup prostredníctvom peňaženky Trust.

Podporované kryptomeny

Trust peňaženka je kompletná peňaženka pre ekosystém bitcoinu a ethereum. V súčasnosti je cez peňaženku Trust prístupných viac ako 20 000 tokenov vybudovaných prostredníctvom blockchainu Ethereum.

Meny podporované programom MetaMask

Podporovaná platforma

Peňaženka Trust je pripravená na mobilnú generáciu, pretože má k dispozícii podporu pre iOS aj Android pre Ethereum, tokeny Etherea a ďalšie Ethereum DApps.

Záverečné myšlienky: Je Trust Wallet Safe?

Peňaženka Trust existuje už nejaký čas a je nepochybne dobre testovaná časom, takže jej môžete dôverovať svojimi prostriedkami.

Peňaženka Trust navyše pripravila komplexný prípad bezpečnostnej kontroly dokázať svoju hodnotu na trhu. A ešte sa nedočkám takej dôkladnej bezpečnostnej kontroly, ktorú uskutoční ďalšia mobilná peňaženka v kryptosfére.

Bez ohľadu na to, koľko bezpečná je mobilná alebo softvérová peňaženka, nikdy by ste do nej nemali ukladať svoje imanie.

Preto vám dôrazne odporúčame používať hardvérové ​​peňaženky typu Ledger Nano. Na každodenné použitie a prístup k svojim obľúbeným DApps môžete použiť peňaženku Trust.

 • Podporovaný operačný systém: Android & iOS
 • Zabudovaná burza: Populárne Dapps
 • Súkromné ​​kľúče: Ovláda vlastník
 • Náklady: Zdarma na použitie
 • Segwit povolený: Nie

Nakoniec Binance získala peňaženku Trust, ktorá sama o sebe hovorí o jej kvalite.

S nadšením to oznamujem @TrustWalletApp sa stáva súčasťou @binance!

Naše zameranie a cieľ zostanú rovnaké – budovanie skvelého produktu pre našich používateľov.https://t.co/Z3ghz3n0tW pic.twitter.com/jYMHOG3iX0

– Dôvera – Krypto peňaženka (@TrustWalletApp) 31. júla 2018

To je z mojej strany všetko pri zavedení Trust Wallet. Čoskoro sa vrátim s niečím zaujímavejším veľmi skoro.

Ak ste však práve teraz nadšení, že môžete peňaženku Trust používať, pokračujte a vyskúšajte si ju Android & iOS plošina.

Dúfam, že táto podrobná analýza vám pomôže pri správnom rozhodovaní. Podeľte sa s nami o svoje názory v komentároch nižšie!

Zdieľajte tento príspevok so svojou sieťou na Twitteri & Facebook!

Tu je niekoľko ďalších ručne vybraných článkov, ktoré si môžete prečítať ďalej:

 • 9 najlepších DApps na platforme Ethereum, ktoré môžete použiť práve teraz
 • Ako poslať ethereum z hardvérovej peňaženky Ledger Nano S.
 • Ako získať bitcoinovú adresu & Prečo je to dôležité
 • Najlepšie bitcoinové / altcoinové peňaženky pre zariadenia so systémom iOS
 • 5 rôznych typov krypto peňaženiek, o ktorých by ste mali vedieť

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me