Kaip naudotis „MyEtherWallet“

Viso mazgo paleidimas yra svarbi bet kurios kriptovaliutos ekosistemos dalis, nes tai padeda išlaikyti sistemą decentralizuotą ir saugią. Bet kaip vartotojas, ne visi turi išteklių transliuoti ir laikyti blokų grandinę savo kompiuteryje, o tai yra griežtai reikalinga paleidžiant „Ethereum“ naršyklė, rūkas ar bet kokius kitus pilno mazgo piniginės sprendimus. Miglą galima naudoti kaip paprastą piniginę mokėjimams siųsti ir gauti, tačiau vartotojams reikia, kad jie paleistų visą mazgą, o sinchronizavimas užtrunka. Jei norite sukurti naują piniginę neatsisiųsdami „blockchain“ arba paprasčiausiai to nepadarėte ilgą laiką ir nenorite atsisiųsti didelės jos dalies, galite tiesiog naudoti žiniatinklio programą, „MyEtherWallet“

„Mano eterio“ piniginė nėra standartinė žiniatinklio piniginė. Tai neleidžia jums susikurti paskyros ir laikyti savo eterio serveriuose, jie tiesiog leidžia jums sukurti piniginę, kurią galite laikyti ir saugoti, ir transliuoti savo operacijas „blockchain“ per visą jų mazgą. Šiame vadove parodysime, kaip sukurti naują piniginę, sukurti atsarginę jos kopiją ir kaip siųsti operaciją tiek internetu, tiek neprisijungus..

 

1 dalis – sukurkite piniginę

1 žingsnis: Jei anksčiau naudojote rūką, sukūrėte piniginę ir turite asmeninį tos piniginės raktą, saugomą savo kompiuteryje, suraskite savo raktų saugyklą ir galite pereiti prie 2 dalies. Jei jums reikia sukurti naują piniginę, galite naudoti „MyEtherWallet“ tai padaryti. Paprasčiausiai apsilankykite „MyEtherWallet“, įveskite tvirtą slaptažodį ir sugeneruokite piniginę.

2 žingsnis: Saugokite savo privatų raktą. Jūs galite tai padaryti 3 būdais. Galite atsisiųsti .JSON failą su užšifruota privataus rakto versija, suderinama su „geth“, „mist“ ir „myetherwallet“, kuriai iššifruoti reikalingas slaptažodis („Keystore“). Taip pat galite saugoti nešifruotą savo privataus rakto versiją atsisiųsdami jį .JSON faile arba nukopijuodami įklijuodami iš svetainės. Mes rekomenduojame naudoti „Keystore“ (užšifruotą) funkciją, kuri suteikia papildomą jūsų piniginės apsaugos lygį.

3 žingsnis: Išsaugokite savo piniginės adresą arba QR kodą. Norėdami gauti operacijas, turite duoti siuntėjui viešąjį raktą, į kurį jis gali siųsti Eterį, galite nukopijuoti teksto formatą arba QR kodą. QR kodas taip pat gali būti naudojamas popierinei piniginei gaminti.

 

2 dalis – išsiųskite operaciją

1 žingsnis: Kai turėsite savo piniginę, dabar galėsite siųsti ir gauti operacijas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įkelti asmeninio rakto failą, kurį sukūrėte per „MyEtherWallet“ svetainę arba „mist / geth“. Tiesiog spustelėkite "Siųsti operaciją", pasirinkite norimo naudoti privataus rakto tipą („Keystore“, „Json“ failas arba paprastas tekstas) ir spustelėkite "Pasirinkite piniginės failą". 

2 žingsnis: Pasirinkite norimą naudoti piniginę. Galite patikrinti, ar piniginės adresas, kuriam priklauso raktas, pažiūrėję į failo pavadinimą ir pridėję "0x" adreso pradžioje. Miglos piniginės privatūs raktai paprastai saugomi .folder. Pasirinkę teisingą privatų raktą, įveskite slaptažodį ir spustelėkite "Atrakinkite piniginę

3 žingsnis: Dabar jums tereikia užpildyti Piniginę, į kurią norite siųsti Eterį, ir kiek norite išsiųsti. Spustelėkite "Generuoti operaciją" ir tada "Siųsti operaciją".  

4 žingsnis: Pasirodys paskutinis patvirtinimo langas, spustelėkite "Taip, esu tikras"

 

3 dalis – atlikite neprisijungus atliktą operaciją

1 žingsnis: Jei norite atlikti operaciją nenaudodami savo privataus rakto interneto ryšio, galite naudoti „MyEtherWallet“. Eiti į "Operacija neprisijungus" ir įdėkite piniginę, iš kurios siunčiate Eterį. Spustelėkite "Generuoti informaciją" ir saugoti informaciją apie dujų kainą ir neatsiejamą kainą.

2 žingsnis:  Atsisiųskite svetainę čia ir perkelkite failus ir ištraukite juos į neprisijungus veikiantį kompiuterį.

3 žingsnis: Dukart spustelėkite "index.html" ir pasirinkti "Operacija neprisijungus". Svetainė atrodys taip pat, kaip internetinė versija.

4 žingsnis: Įveskite norimo išsiųsti eterio kiekį ir adresą, kuriuo norite išsiųsti. Įdėkite „Gas and Nounce“, anksčiau rodytą 1 veiksme.

5 žingsnis: Įkelkite „Keystore“ failą ir atrakinkite jį naudodami slaptažodį.

6 žingsnis: "Spustelėkite Generuoti pasirašytą operaciją" ir išsaugokite rodomus duomenis

7 žingsnis: Dabar galite transliuoti operaciją „blockchain“, apsilankę „MyEtherWallet“ kompiuteryje su interneto ryšiu, eikite į "Operacija neprisijungus" dar kartą įklijuokite informaciją ir spustelėkite "Siųsti operaciją"

8 žingsnis: Pasirodys paskutinis patvirtinimo langas, spustelėkite "Taip, esu tikras"

Štai ir viskas! Dabar per kelias sekundes galite susikurti „Ether Wallet“ ir lengvai išsiųsti operaciją nereikalaudami atsisiųsti ir transliuoti „blockchain“! Taip pat galite apsisaugoti nuo nemalonių įsilaužėlių ir piktadarių, generuodami operaciją neprisijungę ir transliuodami ją internetiniame kompiuteryje.

Turėkite omenyje, kad „MyEtherWallet“ yra nuolat atnaujinama, kad palaikytų tokius žetonus kaip „TheDAO“ arba „DigixDAO“, taip pat turi "pagalba" puslapis, kuris apims bet kokią kitą temą, kurios mes neturėjome. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me